- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
ivo | St 5.9.2007 21:35:44
Od 1.9. se poprvé mohli na tomto rybníku chytat dravci.Bylo to tady jako na rybářských závodech-asi 15 lidí třpytkovalo-zcela neúspěšně.Začalo pršet a chtěl jsem to taky zabalit.Najednou mi ale zalovila doslova pod nohama štika.Místo jsem začal prohazovat a na čtvrté nahození tam byla.Pěkná silná a hodně bojující 70ti centimetrová štika.Mistrně ji podebrala manželka Eva.
indy99 - Profil | St 5.9.2007 20:47:17
Tak sem se byl na chvilku projít u řeky. Celkem foukal vítr, ale i tak sem nachytal pár okyšů a tloušťáků. Poprvé sem chytal na smáčky a byl sem mile překvapen. Akorát jsou dražší než kopita a celkem rychle se ničí!
hevlín - Profil | St 5.9.2007 15:55:07
Tak jsem se dnes na půl hodinky ulil na takový malý rybníček ve vesnici. Nedávno zde napustili kapry, ale zřejmě je vše už vychytáno a zase se bude nějaký čas brečet a láteřit, že to někdo vypytlačil. A do toho budou křičet ať máma přeskládá ty kapry v mrazáku, kolik jich tam vlastně je. Ale k věci. Pohodové vláčení v nepohodovém počasí. U přítoku nádherně lovili boleni, ale popper jim dnes nechutnal. Čest zachránila jedna mírová štička, která čeká na dalšího rybáře.
MADman - Profil | St 5.9.2007 13:55:28
Voda lehce brčálová, teplota kolem 12 stupňů, sluníčko se střídalo s deštěm a vichrem, takže ideální počasí. Pravidelné záběry po půl hodince od kapřího dorostu, občas cejn kolem 30 cm na housku... Všichni vrácení vodě.
rybomil - Profil | St 5.9.2007 13:35:56
Večerní vláčka 17-20 hod.Zataženo a déšť se střídalo tak rychle se sluníčkem, že jsem ani nestačil měnit barvy vobů. Rybky vcelku zobaly, avšak aktivita bolenů nulová. Tloušti se jezdili jen podívat, zvláštní to úkaz, protože jindy do stejných buší hodně. Zubatky to očuchávaly jak duháci koncem listopadu a chtěly jen menší, max 8, candoši zas pokaždé buch i do velkých. Chyceno 5 zubatek cca 45- 53, 3 candoši cca 40.
agas - Profil | St 5.9.2007 12:48:41
Dnešní lov nedopadl moc valně na břeh jse podívali dva kapříci viz foto jeden z nich.Před odchodem přišla jízda a nečekalo ani 3 sekundy a ryba byla i s montáží pryč.Tak jsem to zabali a šel jsem domů.Petru Zdar
mejkpis - Profil | St 5.9.2007 11:48:19
Střídavě oblačno s deštěm, za deště ani ťuk, za oblačna jedno kapří miminko, pár podouství a věčně hladových ouklejí, ovšem trofejních velikostí, cejn 40cm, a jeden amurek. Vše feeder, 0,18 vlasec, bonduelka. S amurem těžký souboj, ale zvítězili jsme.
Stanley 87 - Profil | St 5.9.2007 11:42:22
Tak jsem vyuzil toho ze neprselo a vyrazil jsem navecer chvili na plavanou.dost mi to ztezoval vitr,ale nakonec se par ryb prece jenom spletlo.prevazovali tlousti,cejnci a plotice.na fotce nejvetsi tloust vecera cca 38 cm
tommi | St 5.9.2007 10:26:54
Asi po měsíci jsem vyrazil s kamarádem na ryby.Bylo dosti chladno a foukal vítr.Večer se to uklidnilo a byl i nějaký záběr.Záběry nám především ale dělali netopýři a jednomu to trochu nevyšlo a zamotal se do silonu-vyprošťování nebylo nic příjemného:-)
Sanča - Profil | St 5.9.2007 8:00:00
Včera jsem šel zkusit vláčku na soutok. Postupně se z toho vyklubalo asi 7 okounů 12-20cm. Na gumu ani prd, ale na popoud kamaráda jsem si koupil černou rotačku a na tu brali poctivě.
Machálek - Profil | Út 4.9.2007 22:17:17
Tak to jsem ještě nechytl. Želva průměr krunýře 18cm. Chycena v 10.00 na mouč. červa, zažranej asi 6cm hluboko, ale dodnes žije a je plná síly. Zdravím Jožku, Rudu a odjíždějícího Michala, který jede zachytat do Norska.
Louda - Profil | Út 4.9.2007 20:55:56
Dnešní vycházka poněkud slabší jedna ouklej jedna plotice jeden hrouzek a jeden kapr 55 ale krásně bojoval.Po vytažení jsem zjistil že má dva háčky.Teď si zase spokojeně plave.
fishman78 - Profil | Út 4.9.2007 20:13:44
já jsem byl tři dni za sebou vláčet na mp potoku Hejlovka prvni den za odpoledne 8 okounů od dvaceti do třiceti cm, duhy den 6 okounů stejné velikosti a jedna štička 40cm.řetí den bylo horší počasí, a okouni jakoby vymizeli - ani jeden mi nedrbnul do rotačky.Ale za to jsem vytáhl jednu štičku 30 cm a jedna okolo padesáti cm se mi vyhákla u břehu. Všechny ulovené ryby jsem samozřejmě vrátil vodě.
harpo | Út 4.9.2007 19:21:43
Odreagovačka na soukromce,záběrů hodně,ale taky dost malých mezi 45-55cm.Tento byl jeden z těch větších.
Punto - Profil | Út 4.9.2007 18:39:57
Čtyři dny s manželkou na Mušově přinesly pár slušných rybek.Cejni do 50 cm,kapříci do 35 cm,candát 72 cm a sumec 158cm.Super dovca.Zvlastní diky Honzovy (porybnému)za ochotu a super spolecnost u vody.
Maw - Profil | Út 4.9.2007 18:09:06
Kamarád mě po dlouhé době vytáhnul na ryby, ráno se mi moc nechtělo, ale vstal jsem a vyplatilo se. Vyzvednul jsem kamaráda s novým vláčákem a vyrazili jsme směr Labe. Na začátku to vypadalo všelijak, ale zanedlouho přišel okoun cca 25cm. Kamarád pak zapřáhnul něco většího, ale ztratil to v rákosí. Po nějaké době dostal rychlý záběr, ale ryba to hned pustila. Zrovna jsme měli nástrahy kousek od sebe a já dostal ihned ťukanec. Výsledkem byl nádherný okoun 40cm. Kdybych si já blb nenechal doma foťák, mohl jsem mít kásnou fotku, takhle mám jen ošklivou z mobilu. :-(
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme cestovku
CA HITRA
Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené...










































