- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
jjarda - Profil | Út 4.9.2007 15:50:35
Dobrý lov se super lidmi. Místo v rohu poslední flek. Nástraha pelety a konopné boilí. Vzdálenost na dohoz. Uloveno 12 kaprů nej 62cm ale zase ty váhy neuvěřitelné. Aby kapr měřící 58cm měl 6kg tak to jsem dlouho neviděl co z něj vyroste nevím?? Většina lysoni a mlíčnáci 2ks jikernaček. Procento odvezeno domů na papu.
Annja - Profil | Út 4.9.2007 14:31:27
Odpoledne na štěrkovně počasí nám nepřálo ale přišli dva kapři 64 a 68 na bobule vlastní výroba.
bigzee | Út 4.9.2007 10:08:30
ráno vláčka před prací (7-9:00) dopadla nad očekávání.Šel jsem na pstruhy a odnesl jsem si moc pěknou štiku 67 cm.Chycena na Salmo 3,5 cm s modrým hřbetem.
Stanley 87 - Profil | Út 4.9.2007 9:28:05
Tak jsem vcera odlozil vlacak a sel si zachytat na plavanou.na rohlik a na cerviky jsem si krasne zachytal.za 2 hodinky lovu cca 10 hrouzku,6 plotic,2 perliny,4 cejnky male,1 podoustev a jednoho krasneho cejna velkeho 43 cm.
gulll Honza - Profil | Po 3.9.2007 23:07:20
PeHa - Profil | Po 3.9.2007 22:33:00
Přidávám se k ostatním. Bylo to fajn setkání. Při troše štěstí se i zachytalo. Jeseter to byl asi jediný (94) a můj první, tak jsem z něj měl velkou radost. V pozadí Bosanec na druhém prutu zdolává kapra okolo 70. Dík tedy patří nejen sv. Petrovi, ale i organizátorům :-)
Tomasson - Profil | Po 3.9.2007 20:57:52
Nejdřív na malé pstruhovce s mušákem chyceno několik okounů,tlouštíků a na závěr potočák 32cm potěšil.Potom přesun na Hartu ve dvou lidech chyceno 5xštika nej 55cm a pár okounů nej 30cm.Až na okouna vše plave dál.Pěknej lov.P.S. našel jsem potopenej pařez a na něm 2xtřpytka a 5xtwister :-)
Mirek Saf. - Profil | Po 3.9.2007 20:26:32
Připojuji foto z letošního srazu MRku. Mé poděkování patří organizátprům srazu, kolegům ( piva bylo letos dost, i když nechápu, proč z levé pípy označené Litovel tekla žlutá limonáda ). Dále chci poděkovat Charlimu z rybářské speciálky Č. Těšín za doporučení návazce Raptor 016 na něj byl lapen tento kousek a Pavlovi z Orlové za doporučení Maruta 2813-SM - 7kg kapřík lapen na č.8. Více v sekci feeder.
Cvrk - Profil | Po 3.9.2007 18:18:35
Dneska na Labi u elektrárny jsem zapřáhnul první štičku skákavku 63 cm. Vzala gumu přímo ukázkově při klesání po dopadu a díky tomu neměla šanci přepižlat mojí 0,15 pletenku. Děkuji ji za povodění a přeju jí dlouhý život.
mongi - Profil | Po 3.9.2007 17:53:52
Dnes s feedrem a plavkou vychazka na řeku s cílem lapnout nějakou tu ostroretku nebo parmu.Bohužel měly holky asik siestu , tak se na břeh podívalo min. 20 kousků drobotiny v pestrém složení :karas, plotice, hrouzek, cejn, cejnek, jesen, ježdík, okoun a jeden tloušť ( nejsem si jist, ale myslim, že je to můj nový rekord v druhové pestrosti na jednu vycházku:). Rybky všechno 15-30 cm , ale aspoň to bralo:)
Luban - Profil | Po 3.9.2007 16:46:43
Píšu trochu pozdě o netradičním skončení pstuhové sezony. Pstruzi bez zájmu o třpytec, dával sem ty nejmenší co jsem měl ( 00) a na ty alespoň 10 pstruhů od 20 do 30cm. To bych ještě kous že nebraly ale po velký vodě si to do velký tůně přištrádila padesátnice štika a já myslel bůchví jakej to je pstruh. Samozřejmě že mi zabrala na hamerku 00 a šestnáctka vlásek jí u vysokého břehu, bez podběráku nějak nedělala potíže. Nejhorší na tom je že končí pstruhová sezona a tudíž jí nikdo nechytí a uděla v potoce čistku :o((( jo a ještě aby toho nebylo na konec málo, tak jsem podsekl kapra 37cm a zas sem si myslel bůchví jakej to neni pstruh. Ale jinač good chytačka......
bello - Profil | Po 3.9.2007 12:18:59
Tak vcera podvecer po niekolkych marnych pokusoch a malych tridsiatnikoch mi na plavajuceho woblera Salmo konecne zabral zubac nad 50 cm. V sobotu mi jeden okolo 70 cm pri brehu spadol. Vytrvalost sa vyplaca a zubaciky tam mozu este trochu podrast- chyt a pust!
Stanley 87 - Profil | Po 3.9.2007 12:08:24
Vcerejsi vecerni vlacka dopadla docela slusne.nejvice bodovaly rotacky a HORNETY.za 2 hodinky privlace se na breh podivali 3 okouni 20-30 cm a jedna sticka cca 40 cm.asi 2 spadle ryby a tak naprosta spokojenost
MrKos - Profil | Po 3.9.2007 10:24:56
Chytačka na soukromáku ve velkém tlaku MRKmenů byla zdařilou akcí a myslím že každý si aspoň něco nachytal... Na plavačku se dalo chytat stále ale bylo to o plotičkách a okounech... Z větší vzdálenosti už se tahaly i větší ryby a bylo i mnoho ryb 70+ ale do počtu to bylo slabší a tradičně se bodovalo nejlépe ne forhontech a nebo v noci což zase nevydržel každý...
Co vím tak z vody se kromě uvedené drobotiny podívali kapři, karasové, amuři, candáti, líni, štiky a tuším 1 jeseter...
I nedělní srandazávody byly zdařilé a nachytalo se toho kupodivu docela dost...
Všeobecně to byla pohodová víkendová akce a chtěl bych tímto poděkovat organizátorům za všechno a ůčastníkům za to že přijeli...
gába | Po 3.9.2007 10:15:11
v sobotu k večeru se podařil krásný lisec 54,jinak dobrá chytačka vikend se vydařil pár kapříku, karasu a někteří nesli domů i amura 70
šeptal - Profil | Po 3.9.2007 10:12:37
Včera od 17:18 do 20:11 se Stanďourem pokus o lehkou vláčku. Stanďour omylem zasek skoro mírovou štiku a 2 (slovy dva) okouny. Já cíleně dva tlouště skoro 25 cm a okouna. Tolik a tak velkých ryb pohromadě jsem už dlouho neviděl.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme cestovku
SAF
Nabízíme pronájem chat a lodí v atraktivních lokalitách středního Norska. Naše destinace jsou vhodné pro rybáře, aktivní...











































