- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
jepice - Profil | Pá 17.8.2007 21:37:50
Muškařina s kolegy Riccim a Marfičem od 14:05 do 16:30. Musím říct, že jsem rád, že jsem poznal Marfiče. Supr člověk, dobře chytá a je s ním sranda. Jinak co se týče ryb- zase s námi vydrbávali. Chytli jsme celkem asi 20 ryb ve složení lipan, tloušť a potočák. Nejvíc nás vytáčeli lipani, furt kolem nás sbítali, ale když už šli po muše, tak ji vzali velice opatrně.
Chytačka mohla být lepší, i to počasí. Chytáno na Red tagy, CDC jepičky a klasické jepičky.
Marek211 - Profil | Pá 17.8.2007 21:11:18
Dneska dvě hodinky s bičem a 0,5g splávečkem na řece. Chytáno na masnáky a chyceni nejaci okouni a plotice. Skoda ze zacalo prset. Predevcirem na stejnem miste s feederem a chyceni na masnaky jen cejni a plotice
Lukas 5 - Profil | Pá 17.8.2007 20:59:04
Čus tak dneska na po delší přestávce na rybách rybách.Zkusil jsem marmyšku 2g 0,18 vlasec (bez lanka a karabinky) a ulovil jsem štiku 84 cm bojovala statečně a taky dostala svobodu
cz - Fisherman - Profil | Pá 17.8.2007 20:21:04
Dneska 3 hodinová vycházka k vodě..... uloveno 12 kapříků od 47-65 cm! 2 kapříci utrženy, 3 vyháknuty, 2 doma v mrazáku ( 58 a 65 cm ) a 5 kapříků puštěno! Byl to krásný den =)
Olča - Profil | Pá 17.8.2007 18:24:03
Čtyři dny poctivě krmeno a loveno leč ryby ne a ne. Mimo několika plotiček dvou podouství a karase nic. Včera dokonce za teměř tři hoidiny pouze dva lehounké poklepy. Loveno na feeder to byl totál propadák a na plavku kde se nějaká ta plotička spletla. Záběry slabé téměř nezřetelné. Nepomohlo ani zjemnění ani změna nástrah. Ale ryby tam jsou.... teda snad!
millli | Pá 17.8.2007 17:12:58
Ze čtvrtka na pátek s otcem přes noc. Letos zatím úhoř žádný, tentokrát se ale zadařilo, já 4, otec 5, vytáhli jsme i 3 kapry. Ikdyž je třeba říct že 4 z těch úhořů jsme vytáhli stejně až ráno po dešti mezi 7 - 9 hod.
Palky - Profil | Pá 17.8.2007 16:03:40
dnes sa mi podarili hned 2 husarske kusky....#1 bola podustva (ostroretka) 50+ na 5cm shad rap regulerne za papulku - #2 priamo suvisi s #1 - pri vyberani ryby z vody sa ryba mykla, neviem ako, no 3-hak jej vyletel z papulky a na dalsiu fotku som uz nemal energiu 1/2cm (aj s protihrotom) v prste :-((, tak uz aj viem ake to je chytit sam seba...mimo toho este jedna stucka cca 40cm
Kubajz - Profil | Pá 17.8.2007 15:05:24
dnešní fídrovačka pod splavem v Bulharech byla ve znamení chytání pro mne méně obvyklých ryb.Po příchodu k vodě jsem se seznámil a pozdravil s kolegou Hlinomazem-tímto ho zdravím-a začal čubat.Kromě na tuto vodu standartních karasů a bolenů jsem chytil Ostroretku(má první),Cejna siného(můj první),Karase obecného(po hodně dlouhé době) a 3větší ryby se mě vyply(myslím si že Parmy).Bylo to docela povedené dopoledne.Příště jim dám víc:-)
nvl11 | Pá 17.8.2007 12:38:01
soulfly - Profil | Pá 17.8.2007 10:50:35
Tak sme vyrazili s Bráchou na nové místo. Vysekali sme kopřivy a křoví a vrhli se na to. Od pondělí a ted sem přijel. Brali večer na feeder a brzo ráno na boilies. Já tahal do 62 cm kapry a bráchovi se poved 67cm a nízkej říčnák 77 cm. Včera brácha odjel, ale já zůstal a vyplatilo se. Po čtvrtý mě vzbudil záběr a přišel tenhle krasavec 73 cm a 8kg.
devils9 - Profil | Pá 17.8.2007 8:54:43
Rani vláčka nic moc, chytil jsem 3 okyse, jednu parmu kolem 60cm a par zaberu jsem netrefil a jako bonus jsem nasel sveho red heada... tak lovu zdar
pajasoptik - Profil | Pá 17.8.2007 8:40:21
pajasoptik - Profil | Pá 17.8.2007 8:37:44
včerejší večerní vycházka (od cca 17:30 do 21:00), šíleně foukal vítr ale i přesto se povedl pěkný úlovek - amur 78 cm, 7,25 kg. Spokojenost veliká, a protože chtěly děti vidět velkou rybu a chuť byla rovněž velká, tak se projel se mnou domů. Chyceno na chleba, plavaná z hladiny.
adraj.x - Profil | Pá 17.8.2007 7:32:56
Tak dneska jsem prvně na vláčku chytil nedravou rybu regulérně za hubu - cejn 50 cm. Záběr byl jako od bolena.
rybomil - Profil | Pá 17.8.2007 7:23:57
Vláčka v opravdové džungli, kde projít je tedy fuška.Navíc velká část toku se kvůli nízké vodě vůbec nedá, takže tak 20 min. chodím a 10 min chytám.Bylo vidět, že tu dlouho nikdo nebyl. Ryby reagovaly na poper a plovoucí vob téměř na každé 1.- 3. nahození.Chtělo to menší velikosti , ale ty jsem neměl, takže mi do těch 8 - 9tek bušili mrńata.
Chyceno 8 okyšů do 20, dalších asi 10 spadlo, 2 tlouštíci 15-20, jeden cca 40, tři zubatky cca 45 a jako bonus na závěr candoš 48. Bolen kupodivu žádný, ikdyž byl mocný atak na poppa, asi od něj.
Večer jsem toho šplhání stráněmi a džunglí měl plný kecky, ale stálo to za to.Klídek, ani noha, lednáččci kousek ode mě, no balsámek.Ta větší zubatice tam taky bude, jen ji najít.
Plawer© | Čt 16.8.2007 22:08:07
devils9:je to pravděpodobné krab vlnoklepetý(čínský) Eriocheir sinensis V čechách zjištěn v 30.letech v Labi(Ústí nad Labem) a Vltava (Praha).
František - Profil | Čt 16.8.2007 21:47:41
Odpoledne mi certbert zavolal, že na ryby nejede, neb musí opravovat auto. Navečer, jsem se tedy rozhodl juknout na místo, o kterém se tvrdí, že je vyžrané od kormoránů (mor na ně na ku**y černé). No byla z toho parádní rybačka s vláčákem a zelenostříbrnou rotajdou č.1. Okouni, tlouštíci, štička a na závěr bonbónek - tloušť 53 cm. Na proutku 3-12g to byl docela mazec.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StRybáři vs ochránci přirody 79
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StStaré Česke rybářské vybavení 398
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StPoradna: Sumcařina 2572
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...






































