- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Ndevils9 - Profil | Čt 16.8.2007 20:04:22
I kdyz pršelo vzal šel jsem vláčet. Po par hodech s popem rana a na břeh se podíval bolen kolem 50 cm. Měl jsem ještě několik záberu az se stal osudová vec kdy jsem zjistil ze je dobre pouzivat lanko. Na popa mi zautocil nějaký krokodýl, který mi to hned po záběru překousnul.:( tak doufám že mu red head chutnal... no nic koupim novy a pojedu dál... tak petruv zdar a vice stesti nez jsem mel já
NGo-To - Profil | Čt 16.8.2007 18:52:34
vzal jsem bráchu na tento revír, aby si dobře zachytal a stalo se - během dvou dnů vytáhl na břeh přes 30 ks, nej viz foto, zdar :o)
Nrybář pepos-13 let - Profil | Čt 16.8.2007 18:35:36
dnes sem vyrazil na jelce. bylo to bida za tri hodky jeden tloušť 32 a jinak nejaky maly mrchy .chyal sem na sarančata
Nkomik - Profil | Čt 16.8.2007 10:50:29
Včera po práci s kamarádem hurá na rybičky a pak na Slapy. V 19:30 první nához. V osm učebnicový záběr mého prvního candáta v životě, pomalá jízda asi dva metry a pak zásek. Měl 40cm. Po vyfocení mobilem honem zpátky do vody. Chviličku se rozdýchal, pak se lehce zavlnil a majestátně odplul mávaje mi ocasem. Do půlnoci ještě 6 záběrů, ale vše sekáno do prázdna. Budu si asi muset ještě něco o lovu candáta přečíst. :-)))
Nrybomil - Profil | Čt 16.8.2007 7:16:02
Feedrovačka a vláčka na různých místech a v různý čas. Na voby nic, naopak na gumy pořád útočili okyši do 20, párkrát utržený ocásek.
Na feeder večer mnoho záběrů, ale záseky do prázdna. Zkoušel jsem dát tvrdší špice, forpas 40,50, 60, 70, 85 i 100cm, různé nástrahy, bez krmítka i s ním a nic, zoufalost. Na úplný závěr 1 karpoš cca 40.
Ráno jiné místo a úplně pohoda. Co nához to ryba, bez rozdílu špice, délky forpasu ( fakt jsem to vyzkoušel ! ) Celkem za 2 hod. asi 40 ks- tlouštíci, oukleje, proudníci, plóti, cejni + 3x karpoš cca 40 a 1 pidiamurek.
Ntunga - Profil | St 15.8.2007 21:38:48
S krmičem pod mokropsákem - celodenní místní folklor.
Voukleje, cejni, vokouni, plotice, nosálové, lín z půlky řeky a sumec na speciální páternoster-perníkové krmítko s rybičkou. Lovící ledňáček a kuna? na vizitě prutů, asi maskovaná RS. Jen kapři se asi odstěhovali do Humpolce.
Nwenda - Profil | St 15.8.2007 20:18:07
Tak jsem se chystal na pstruhovku, že si zahážu a pobavím se s lipánkama, duhákama a potočákama, ale nic takového se nekonalo, ráno jsem si zapl čt1 a tam se bavili s panem Jaroněm o stavu vody a co to zapříčiní... no a nakonec tam padlo, že v horním toku Odry, což je tento revír je zákaz lovu ryb pro nedostatek vody. Tak jsem všechny věcy nechal doma a jel se tam akorát kouknout za sestřenkou. Po příjezdu byla Odra mírně zvednutá.... tak nechápu co to mají za debilní informace a ještě mi sestřenka řekla, že tam kolem Oder celý týden průběžně pršelo... Tak nevím čeho tím chtějí docílit nebo co, ale takové informace by se neměly vůbec pouštět do éteru. Jsem naštvaný.... zbytečně projetých 150 km....
Nm!s@ - Profil | St 15.8.2007 19:17:33
Tydeni vyprava na Dyji...V Utery nastava nas den "D" a my odpoledne vyrazime..po prijezdu na misto zjistujeme ze zde skoro nikdo neni a tak s nadseni ze chytneme nejaky ten dobry "flek" prochazime mista a hledam a hledame a hledame...po nejake dobe se celkem zhodujeme ze pujdemem z druhe strany, videli sme tam jedno docela zastrcene misto a pred nim spadeny strom cca 20m dlouhy..to se nam zamlvouvalo..a tak sme zacali nosit veci, ale v tom se zacina mracit a bourit..a my sme meli jeste pred sebou celkem dost prace-prevozit veci na druhou stranu, postavit nas tabor a v neposledni rade nahodit(presneji vyvezt :o) )tak stavime jeden biwak na jedne a druhy na druhe strane a prevazime veci tak aby nam co nejmene zmokli..v 23:00 je vse hotovo a i pruty uz se moci ve vode...nase montaze pokladame cca 1m od stromu....prvni noc moc nedoufame a verime ze neco prijde rano..a take ze ano..nejaci mensii kaprici..takhle to jde skoro cely den..druhy den rano je na prutu neco vetsiho..ihned po zaberu ryba miri primo do korenu, ktere sme meli kousek "pod nohoma", proto bracha(mr.carp) dotahuje brazdu a kaprovi uz nadava ani metr k dobru..po podebrani se vaha zastavuje na cistych 10,5kg..metr na 81cm...spokojenost, par fotek a sup s nim do vody..dalsi den chodi mesi kapri..asi uprostred vypravy kamarad chyta kapra 9,80kg a 84cm..pote uz jen zase mensi ryby..bratranec(m!ld@) jeste chyta 7,5kg a 73cm..take se nam podaril jeden sumik(78cm)..posledni dny je to slabsi..voda je cim dal vic zelena a sinice se mnozi..nastava posledni den a my balime ..mame rozdilne pocity...chteli sme neco vic ale na podminky ktere panovali sme na druhou stranu celkem spokojeni..celkem chyceno cca 35 kapru kolem 50-65cm..nej vypravy 10,5kg..viz foto č1..pak 9,70kg- foto č.2..a 7,5kg foto č3...chyceno na produty VASR.CZ
Nwallys | St 15.8.2007 17:24:46
Norf - Profil | St 15.8.2007 14:20:04
včerejší suchařina se vydařila samý potočák cca 20ks za slabou dvouhodinovku a co mě potěšilo sem po delší době viděl i raky kluci pěkně vypasení.
Nzdenos - Profil | St 15.8.2007 13:30:06
Chytačka "z nudy" nebyla nič moč. Nízký stav vody navíc velké horko. Takže úlovky žalostné (pouze 5parem značně podprůměrných rozměrů)!!! Chtělo by to aby už konečně zapršelo
NLyam.jr - Profil | St 15.8.2007 12:14:36
Chytačka 18-20 h.Přišli 2 malí kapříci (39 a 36),bylo před bouřkou,bralo to krásně.Klidná příroda,jen byl řev kvůli nějakým blbečkům s hudbou ve vojenskym stanu.Jinak paráda.
Ntrpky - Profil | St 15.8.2007 12:13:49
Dnes ráno na dvě hodinky u vody.Pouze dvě ryby,jinak nic.Jeden pěkný tloušť na woblírka od Salma.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
21:15NStaré Česke rybářské vybavení 398
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING
Mezi rybáři z celého světa se už ví, že otevřené moře za průlivem mezi ostrovy Santo Antao a Sao Vicente a otevřené moře...







































