- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nadraj.x - Profil | Ne 19.8.2007 7:41:26
Karas 44. Sice vytaženej při vláčce za hřbet, ale krásně
zbarvená zdravá ryba.
Nb.gun - Profil | So 18.8.2007 22:42:44
S kolegou ranní feederovačka na Labi, nejprve v tišině, pak přesun do proudu. Na břeh se za námi podívali cejni (max. 53), cejnci, plotice, podoustve a parmy. Na bokem hozenou rybku měl kolega jednu štičku.
NCzaban | So 18.8.2007 21:41:39
Poprve v zivote muskarina, hazeno jak jen to slo ale jinak parada. Dve sticky kolem 40-ti a pet okounu.
Pstruzi nebyly ani videt, sem tam sbiral lipanek. Bylo to SUPER, kazdopadne se mam jeste co ucit.
Nberlinan - Profil | So 18.8.2007 21:41:28
toz tak.koupil jsem si zizaly(dendrobena) a masnaky a hura na ne.picker na zouzel asi 20 m od brehu a 4 m bic na 1,5 gr splavek pri brehu.hezke pochytanicko ve slozeni plotka,cejn a okoun.podaril se mi muj nejvetsi okoun,asi 25 cm,krasny,diky za nej.ten prisel na picker na zouzel.jinak nikdo nic nevytahl,asi vsichni cekaji na megaryby a o me si mysli,ze jsem blazen.no,ja si myslim to stejne o nich.vice v plkarne.
NRybkin - Profil | So 18.8.2007 20:00:42
dnes ráno vláčka na Jíze chyceni tři candoši dorostenci a asi 15 okounů,šlo to jen do osmi než vylezlo slunce
Ndlabda | So 18.8.2007 18:19:12
Ve čtvrtek jsme s kamarádem vyrazily na rybačku.
První den nic moc já jediný jsem vytáhl pěknou šestapadesátku.
Druhý den začal trochu slavněji kamarád vytahl 63,62 plus asi třech kolem 53.
Já osmašedesátku ,která je na fotce.
Potom jsem skusil na twistra a vytahl jsem 30,35 okoun, a kamoš 60 štiku. O pěti hodinách nás vyhnalo domů nepříznivé počasí.
NPalky - Profil | So 18.8.2007 17:53:26
dnes opat to iste miesto ako vcera - dnes som si posvietil na tu rybu co mi par dni dozadu 4x zautocila na voba a ani raz netrafila...dnes to trvalo do 10 min od prichodu => bolen 59, odfoteny mobilom a prepusteny na pospas vode, potom 1 zubacik do 40cm a o nieco vacsia stucka a nakoniec este 1 pazravy hlavac (celkom velky) - vsetko na privlac vob+gumky
NSrneček - Profil | So 18.8.2007 17:44:47
Kaprů moc nebylo, ale byli celkem slušný kouscí..Za 3-5 let to bude dobrá voda...Největší měl 75cm...Toho drží malej
NMiras1 - Profil | So 18.8.2007 16:58:21
Tak jsem si po dlouhe dobe velmi prijemne zavlacel na 7cm woblera mi braly okouni okolo 30-40 celkem 10 kousku a nepocitane mensich. Zkousel jsem trpytku, ale to brali okouni mimina. Na cca 2 cm trpytku mi to vzala nejaka obluda, napinala mi prut a pak to povolilo. To bych toho asi na dnesni den chtel moc. Jo a jeste jsem videl hustou vec, jak tak 50-70 asi tlousti (nacervenale ploutve)skacou proti jezu dost vysoko. Tak velke jsem nikdy nevidel. Na tech rybach je krasne, ze je porad neco nove :-)
NFish-Boy | So 18.8.2007 16:19:46
Prvé hodiny lovu berú iba malé rybky.Oco večer vytiahol 1 pleskáča. Ja som vytiahol na plavák kapra(10 cm) a svojho 1. lieňa (38 cm).V noci iba 1 ryba, pleskáč(31 cm). Ráno začali brať pleskáče.Kamarát za lov vytiahol 75 rýb (do 20 cm + 31 cm pleskáč).Naj nástraha kuku s arómou mušle a kosťaky.
NFish-Boy | So 18.8.2007 16:01:05
Berie, zásek,oco kričí, je to niečo väčšie dones podberák.Po vylovení sklamanie, je to korytnačka. Na ťažko ešte 3 pleskáče.Na plavák malé rybky.Naj nástraha kosťaky.
NFish-Boy | So 18.8.2007 15:42:00
Na plavák brali iba malé rybky,do 20 cm. Na ťažko brali pleskáče, po hodine lovu zabral kapor (52 cm). Skončil v mrazáku. V noci sa nám do silónu zamotal úhor (52 cm). Úhor dostal slobodu. Ráno ešte oco vytiahol karasa (34 cm). Kapra vytiahol kamarát. Ryby brali na kosťaky a kuku.
NChrostík - Profil | So 18.8.2007 14:26:47
Dnešní ráno na Labi pod zdymadlama. Na feeder to moc nešlo a na rybku jen jeden záběr...kudla 64cm. Plave dál.
NHevlín - Profil | So 18.8.2007 13:15:27
Dopoledne jsem trávil jako rozhodčí a kibic na rybářských závodech v Hevlíně. Čerstvě napuštění kapři moc nešli, tak se chytala spíše býlá ryba a jen ten, kdo to uměl. Vyhrál Peters s cca šestnácti!!! metry ryby. Blahopřuju
NMarPit - Profil | So 18.8.2007 10:51:08
Dvoudenní chytačka se nesla v duchu hojného krmení kukuřicí s vidinou ulovení nějakého trofejního amura, což se tak úplně nepovedlo. Opět přes den brali malí kapříci a amurci, až v noci přišly větší kusy. Na foto dva nej.: 85 a 82cm. Vcelku jsme si zachytali.
NAbe - Profil | So 18.8.2007 10:40:49
Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.Dnes ráno v Husovicích u lávky, rybky zobaly ve složení pár cejnů, plotice, podoustev a množství hrouzků. A poprvé v životě jsem viděl kachnu - albína, viz. foto.
NRoBa1525 - Profil | Pá 17.8.2007 22:40:24
Odpoledne na Berounce se opravdu vydařilo. Se synovcem jsme zajeli na 3 hoďky aasi po 30 min kapr 55cm. Pak už jen nějakej dorost a cejni. Docela pěkně ztrávené odpoledne, počasí dobré a ryby také chtěli na břeh.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













































