Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

Npetrovo - Profil | St 15.8.2007 11:44:48

2.8.2007 - Jevisovka 2A
Vyrovice predminuly tyden - hluboky podstav vody a hlavne nam silne kvete!

    Nwebster.16 - Profil | St 15.8.2007 11:17:59

    14.8.07 - 471043
    včera na žermande candoše 50cm jinak to vubec nebralo, kolem nas chytali kapry ti šly ,ale dravci vubec nešli až na toho jednoho a to už jsem balil a vzal mi t z ruky.

      NRadim F. - Profil | St 15.8.2007 10:48:11

      14.8.07 - Vltava 5
      Moje první letošní chytačka v Praze dopadla úžasně. Nejdřív sem si spletl ostrov (přece jenom je Praha větší než Třinec:)) a místo na Štvanickém jsem skončil na Střeleckém.No tak nic,bylo už pozdě,nechtělo se mi jet jinam, tak sem teda sešel dolů, že to tam zkusím.Samozřejmě tam všude bylo hodně šlapadel a lodí, takže sem se spíš díval, abych někoho nesejmul twisterem než po rybách.No za asi hoďku a půl sem neměl ani záběr.Takže letos snad poprvé s vláčkou bezrybka.A aby to dobře skončilo, tak ke mě kolem 21.00 přišel nějaký chlap,prý jestli mám lístek.Rozhodně nevypadal jako porybný, tak sem mu jenom tak přes rameno odpověděl, že mám.
      A on prý že když mám lístek, tak proč chytám ryby a nejdu si sednout do kina? Tak sem mu řekl, že mám RYBÁŘSKÝ lístek. Zasmál se, a že budu teda muset odejít.To sem se zas zasmál já a chytal sem dál.Vydržel jsem to ještě tak půl hoďky a zabalil sem to.No snad už příště trefím aspoň na ten správný ostrov:)

        Nm@rťas - Profil | St 15.8.2007 10:26:09

        10.8-12.8.07 - Labe
        A ještě jednou kolega večer.

          Nm@rťas - Profil | St 15.8.2007 10:23:22

          10.8-12.8.07 - Labe
          Solidně jsme si zachytali, ale nic přes 10kg.

            NMartin - Profil | St 15.8.2007 9:58:16

            12.8. - 411 158 - VLTAVA 2 A (Staré Ouholice)
            Ryby prostě nežerou. Za celou neděli pár poťukání, minimálně záběrů a výsledek 3 cejnci. Podle místních tam letos chytli max 6 kilového kapra (na rousnici)

              NMrKos - Profil | St 15.8.2007 8:06:22

              včera - Jihlava
              Krátká vycházka s kolegou pytlákem od 19 do 20:30 a prvotním záměrem ulovit parmu se změnila na krásný lov ostroretek od 45 do 50cm. Ze začátku to nevypadalo ale jak jsme je našli tak šla jedna za druhou a všechno podobná velikost... Chytáno na feeder, 16tku forpas, 12ku háček a 8 masňáků bez krmítka a bez předchozího krmení...

                NBady - Profil | Út 14.8.2007 22:22:54

                14.8 2007 - Tov. jezera
                A ješte kamaraduv lysec zabral na scopex

                  NBady - Profil | Út 14.8.2007 22:18:45

                  14. 8 2007 - Tovačovska jezera
                  Ahojte dnes brali celkem 9 zaberu z toho 5 kapru

                    NMilhauz - Profil | Út 14.8.2007 22:09:54

                    14.8.07 - Lužnice
                    Řeka vypadala krásně ale rybám se moc nechtělo,pár průhledných cejnků a plotiček.Ale viděl jsem skutečně stylovou rybářskou chatu ve stylových barvách s UPC plackou na střeše :)

                      Nlukendal - Profil | Út 14.8.2007 21:56:38

                      14.08 - dyje 14
                      Tak dnes s Jurysem na Bělidlech a parada,musim podotknout,že Jurys zase na muchu exceloval.Paradni odpoledne.

                        NMrvan - Profil | Út 14.8.2007 19:49:57

                        11.-12.8.2007 - 441006
                        Opět po delší době na feeder a nádherná rybačka.Hodně kaprů a asi 5 amurů nej kapr 61 cm a amur 58cm.Návnada kuku se vším možným.

                          Nmillli | Út 14.8.2007 18:59:27

                          13.8.2007 - Balinka 1
                          Včera se mi, kromě několika tlouštíků, na woblera pověsila i větší ryba. Ze začátku jsem myslel na štiku ale vyklubal se z ní pěkný potočák.

                            NRonny182 - Profil | Út 14.8.2007 17:00:09

                            12.8.2007 - nádrž Děrné
                            Podruhé jsem se letos vypravil na tento rybník na kterém , sem boužel zvolil špatné místo a po přemístění jsem po 5 minutách výtáhl tohodle 48cm kapříka :-) jinak zajímavý lov .

                              NKubajz - Profil | Út 14.8.2007 15:14:42

                              14.8.2007 - Svratka 1
                              tady jeden kapřík

                                NKubajz - Profil | Út 14.8.2007 15:13:14

                                14.8.2007 - Svratka 1
                                dnes jsem se po dlouhé době vypravil s feederem pod uherčický splav v domění,že chytnu hromadu parem a ostrých,ale bohužel žádná s těchto ryb se nekonala.Ale i tak byla chytačka poměrně slušná.Pohodlí podběráku si vyzkoušeli 4 kapříci+-45cm,dále karas,cejnci,okoun a slušný počet boleních batolat,cca 10-15cm.Vše chyceno na masňáky.

                                  Noskus - Profil | Út 14.8.2007 15:06:45

                                  14.8.2007 - 471108
                                  Dnešní výprava s feederem od 10:00 do 14:30 kapřík se na břeh nepodíval žádný za to jsem si pěkně zachytal oukleje kolem 20cm a okouny kolem 30 cm .Tak že spokojenost.

                                    Njanzo - Profil | Út 14.8.2007 8:57:29

                                    13.8.2007 - Rameno Dunaja
                                    Včera som si bol zavláčiť a chytil som túto šťučku, bola síce malá, ale potešila.

                                      NUzlik - Profil | Po 13.8.2007 22:45:57

                                      13.072007 - 441027
                                      na dvě hoďky na labi a podařilo se mi pár mini sumíků na žížalu

                                        NAďo - Profil | Po 13.8.2007 22:25:25

                                        13/08/2007 - Cherwell River
                                        Tak tato stuka to chytila tesne pod mojimi nohami. Prud bol naozaj silny a aj ten dravec mal co robit aby stihol dohnat wobler stahovany po prude. Jemne sa chytila za krj tlamy ale predsa to stacilo na vylovenie.

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.