- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NAďo - Profil | Po 13.8.2007 22:05:08
Dnesna privlac nadmieru uspesna. Chytil som 5 stuk. Najmensia mala pohryzeny chrbat(vid polmesiacova rana od hlavy ku chvostu). Dalsie 3stuky boli medzi 55-60. Najvecsia posunula mierku az na rovnych 80cm. Prekvapilo ma ze som vsetky tie stuky dostal v silnych prudoch a nie v tisinach.
NMilda - Profil | Po 13.8.2007 21:45:29
Dnešní večerní vláčka na řece se Zdenálem moc nevyšla,on jednoho candoše,odhadem lehce 30cm+, já jednoho zhruba stejně velkého bolena,jinak nic.Na to,že byla voda mírně nad normál,to byla vcelku bída.
Nparyzan - Profil | Po 13.8.2007 21:34:28
Včerejší chvilkova vycházka po práci přinesla kapříka 66cm na boilies scopex od SBS.
NZoidberg - Profil | Po 13.8.2007 21:04:44
Dvě hodiny UL přívlače v Libeňském přístavu. Výsledkem byla štička kolem 20cm, tři okounci 10- a hlavně parádní procházka s taťkou kolem (příšerně smradlavý) vody.
NCasion - Profil | Po 13.8.2007 20:02:12
Před týdnem jsem byl na nádrži Orlík vyskytují se tam sinice ,ale zarybařil jsem si krásne chytil jsem přes 10 bolenů do 60cm a amura 67cm vše z hladiny na housku dobře sem si zachytal
Nhevlín - Profil | Po 13.8.2007 19:34:38
Dnes jsem stihl dvě vláčky. První byla na dyji v Dyjákovicích a přinesla jednu šedesátku bolena na poppera a druhá před chvílí na dyji v Hevlíně. Ta byla úspěšnější. Nejdříve se zadařily dvě padesátky štiky na rotačku vibrax velikost 3 a posléze mi jedna odhadem sedmdesátka štika odpraparovala mého jediného poppera. Zítra musím nakupovat.....
Nsplavek - Profil | Po 13.8.2007 19:25:52
V neděli odpoledne jsem zajel na své oblíbené místo nad jezem u Templu.Voda byla oproti minulé návštěvě o 20cm vyšší,projevili se bouřky v týdnu a na záběrech to bylo znát.Lapal jsem na feedry,do krmítek jsem nabíjel lorpio kapr skopex,na háček kuku.Pěkně šli plotice,tloušti spíše menších rozměrů,jeden cejnek a jedna ostroretka,těch ovšem mohlo být více.Jen ten kapr nic,jaksi je mám letos zakleté.Až tma tmoucí mě vyhnala od vody.
NU Honza - Profil | Po 13.8.2007 18:31:18
Jednu ze štik (75cm)se nám podařilo uchovat, jinak ty drfuhé nám kuchařky zabavily.
NU Honza - Profil | Po 13.8.2007 18:25:33
Na jezeře vůbec kapři a cejni nebrali. Tak jsme s Nikolaskem převázali pruty na dravce a začali nahánět boleny.
Dostali jsem dva candáty 65-60cm potom, štiku 75 a boleny. Ten největší měl 85cm a 8kg. Moc dobrá ryba. Neskutečně kvalitní maso!
NMarPit - Profil | Po 13.8.2007 17:01:20
Krmeno hlavně kukuřicí, protože cílovou rybou byl amur. Přes den šli hlavně malí kapříci a v noci ti větší. Nej 75cm-nevážen, nemohl jsem v tom bordelu najít váhu :-) Už jsme byli smířeni s tím, že amur nepřijde, ale den před odjezdem se kolegovi povedl kousek 101cm a 13,8kg.
Nphlanx - Profil | Po 13.8.2007 16:25:06
Tady ještě Banán ať mu to není líto:-)
Banáne díky za super chytačku a dědkovi za prut a VIP.
Nphlanx - Profil | Po 13.8.2007 16:23:21
Vyrazili jsme s kolegou Banánem na fišky na zdejší soukromák.
Chytáno na boilies.
Chyceni 4ks kalibr. kapra 48-51cm + pár kejnů na krmelec zpočátku.
3 se nám vyhákli cestou-škoda jich.
NJakub - Profil | Po 13.8.2007 13:45:58
V sobotu 12 kapříků, z toho 10 v rozmezí 42-49 cm, včera 3 kapříci cca 35, tři okolo 40, a nakonec tento krasavec, 65 cm
Nrybář pepos-13 let - Profil | Po 13.8.2007 12:16:19
Vyjeli jsme se strejcem na kapry na boilie.Přijeli jsme na Mělice a jako obvykle jsme rozbalili nářadíčko.Vše bylo hotovo ,zbývalo jen připravi šrot a boilie.Jako správný gentleman jsem v tom strýce nechal a šel sem si na chvíli zatřpytkařit.Ušel sem 5 metrů a zakotvil na mém oblíbeném místě.3krát sem nahodil a ucítil sem na svém proutku neuvěřitelný tah.Mám prut 2,40 od D.A.M. zelené barvy.Tahal sem jako o život a konečně sem uviděl její hřbet. Vypadala hrozivě.malinko sem povolil brzdu abych jí neurval a vytáhl podběrák.Za necelých 5minut byla v podběráku a už sem jí nesl k strýcovi.Nebyl moc nadšený,když viděl že zatímco se on matlal se šrotem tak já sem si tam užíval s touto kráskou.Párkrát sme jí vyblejskli a už ležela ve vodě a vzadovala se od nás .Používám metodu "Chyť a pusť!" Byl jsem ohromně nadšený ,chytám prvním rokem a takový úlovek jsem opravdu necekal.
Nrybář pepos-13 let - Profil | Po 13.8.2007 11:59:20
Jako obvykle chodím chytat na rotacku(velikost 1)k nám na řeku nad splav .Dnes tam bylo hodně málo vody, ale rybám to asi nevadilo.Za 2h. jsem chytil 3 okouny (kolem 10cm) ,jednu štiku (41 cm) a tři jelce(do 25 cm). Už se moc těším až zase vyrazím.....
Njepice - Profil | Po 13.8.2007 10:47:15
Letos jsem opět navštívil Chrudimku a celkem jsem spokojen. První dva dny jsem lovil společně s kolegou Zauwim. Dali jsme si po oba dva dny závody. V ten první den jsem pakticky celý lov vedl, ale Zauwi ke konci našel dobrý místo a navíc vybral dobrou muchu, takže vyhrál 15:19. Druhý den byla odplata, prakticky už od začátku jsem vedl a ke konci v jedné tůňce jsem jen potvrdil své vítězství. Výhra 22:10 potěšila :-). Poslední den jsem ještě lovil s kolegou Matrixem, pěkně jsme si pokecali a něco chytli (celkem asi 30 ryb). Jeho čokoládovou tyčinkou jsme nakrmili drzou kachnu. Celkem pěkný pohled na to, když se 50cm od vás krmí kačena.
Co se týče ryb tak bomba, hlavně počet a druhová pestrost. Za 4 dny jsem chytil asi 60 ryb se složení tloušť, proudník, plotice, okoun, hrouzek, potočák, siven a lipan. Na potopeného chrostíka jsem jedné rybě omylem vytáhl oko, nejspíš plotici...
Muchy žraly prakticky všechny, od malejch jepiček až po lury.
Takže velmi příjemně strávená dovolená, určitě se tu za rok zase objevím. Také bych chtěl poděkovat Zauwimu a Matrixovi za společný lov.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
15:43NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 29
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...









































