Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

jepice - Profil | Po 13.8.2007 10:16:46

7.8.2007 - Labe 28
Dopoledne jsem zajel plavačkařit společně s Jirkou Dančákem na závodní úsek do Pardubic. Byl jsem tu chytat poprvé, takže jsem nabral nějakou tu zkušenost z nové vody. Co se týče ryb, tak jsem byl docela zklamán. Chytal jsem hlavně oukleje a to i v 2m hloubce... Jen občas se spletl cejnek větších rozměrů. Celkem jsme s Jirkou chytli dohromady kolem 100 ryb, převážně oukleje, dále podoustve, cejny, plotice, cejnky a oukleje drobných velikostí a pár cejnků kolem 30cm.
Kdyby nebylo tolik ouklejí, tak by to byla dobrá chytačka. Chytáno na masňáky.

    waccl - Profil | Po 13.8.2007 9:45:45

    12.8.2007 - 473043
    Včerejší odpolední vláčka na pstruhovce, docela to šlo, chyceno celkem 5 okounů, 1 potočák a 1 krásný duhák 34 cm a toho jsem si vzal domů na exkursi bílé techniky.

      Vláčkař - Profil | Po 13.8.2007 9:01:21

      12.8. 2007 - Labe
      Tak se mi to včera konečně povedlo a na vláčku se zadařil sumík 78 cm. Přetahovali jsem se spolu dobrých pět minut, ale nakonec jsem nad zdatným bojovníkem vyhrál.

        Jaro - Profil | Po 13.8.2007 9:00:59

        7.8.-11.8. - Liptovská Mara
        ešte kaprík - 72cm/7kg

          waza - Profil | Po 13.8.2007 8:40:34

          10 - 12. 8. - Jihlava 13
          Příjemný víkend na rybách, ryby braly víceméně pravidelně i počasí vyšlo docela rozumně, takže naprostá pohoda... nejvíc záběrů přicházelo odpoledne a večer, nej kapr 70 cm...

            Maso - Profil | Po 13.8.2007 8:40:18

            12/8/2007 - Svitava 1
            obsadka opravdu pestrá a ryby při chuti

              Jaro - Profil | Po 13.8.2007 8:21:50

              7.8-11.8. - Liptovská Mara
              4dní a nocí na Mare s Marcusom a chlapcami mi prinieslo najväčšie úlovky kaprík - 7 kg a šťuka - 72 cm. Krásna dovolenka.

                dlabda | Po 13.8.2007 7:52:55

                4.8-11.8 - M3A
                amur 96
                12.8 kg

                  O-Shea - Profil | Po 13.8.2007 7:36:42

                  12.8. - Orlík
                  V neděli odpoledne s plavačkou 7 cejnů, 4 plotice (25+) a jeden malý bolen. Záběrů poměrně dost, ale nějak se je nedařilo proměnit. Kapřík se na mě tentokrát žádnej podívat nepřišel, ale na protějším břehu chytil nějaký hošík dva menší (do 45 cm).

                    okurkus - Profil | Ne 12.8.2007 23:51:18

                    11.8.2007 - labe11
                    Na feeder několik sumčích miminek, cejnů a plotiček vše na červíka .

                      Marcus - Profil | Ne 12.8.2007 23:35:13

                      4-11.8.2007 - Liptovska Mara
                      Tyzden na Mare mi priniesol par peknych ryb na brehu. Uspesnost zdolanych ryb bola nizka. Chytal som na ostrej hrane v okoli potopenych konarov. Zaujimavostou je ze dve najvacsie ryby som ulovil po druhykrat. Prvy krat som sa s nimi stretol minuly rok na maratone. Naj kapor mal 15,2kg.

                        Palky - Profil | Ne 12.8.2007 23:05:01

                        12/8/2007 - CIERNA VODA
                        dnes navnadeny vcerajsim 4-nasobnym pokusom sumca ulovit moj vobler pod nohami som ho pokusat opat - dnes sa "necakane" neukazal - 2x som zmokol, urval 1 rapalku a 1 kopyto no po 2 predchadzajucich vypravach som aspon videl rybu - 2x stucka cca 45cm a 1 bolen cca 55cm (btw 1.bolen na kopyto)

                          vranka - Profil | Ne 12.8.2007 21:51:14

                          29.7-10.8 - Vranovská přehrada
                          Za skoro čtrnáct dní tři sumíci, to byla ještě trochu výš voda,potom už jen boleni na vláčku většinou kolem padesátky, ale zase jsem si pěkně zachytala

                            sojka - Profil | Ne 12.8.2007 21:35:44

                            12.8.2007 - 401017
                            Z odpolední vláčky v centru Prahy smíšené pocity. Na druhý nához sice přišel candát 53 a po chvíli se mi něco většího setřepalo krátce po záběru, ale pak 1,5 hod. ani drb. A když jsem brodil zpátky na břeh, nešikovně jsem šlápl a zahučel po krk do nějaké jámy na dně. Mokrý od hlavy až k patě jsem pak jel metrem a busem přes celou Prahu domů a tvářil se že nic. Mobil po nedobrovolné koupeli zlobí a i ostatní věci se suší rozložené po celém obýváku. Ale hlavně že jsem to přežil,stát se to v listopadu nebo prosinci při teplotě kolem nuly.....

                              vichy - Profil | Ne 12.8.2007 21:13:35

                              12.8. 2007 - Chrudimka
                              Dvě hodinky na Chrudimce proběhly ve znamení okouna. Šest kousků nej 28cm a jedna setřepaná štička.

                                rybarking - Profil | Ne 12.8.2007 20:35:03

                                7-10. 8. 2007 - kdesi
                                Sumci byli při chuti 125 137 a 160 a 205cm..

                                  Cvrk - Profil | Ne 12.8.2007 20:18:04

                                  12.8.07 - Vltava 5
                                  Dnes ráno na přikalené vodě pod jezem na Štvanici 2 boleni.

                                    ahma - Profil | Ne 12.8.2007 19:41:20

                                    3-12.8.2007 - nepovim
                                    Uplynulý týden jsme strávili na jedné krásné vodě v naší zemi. Sebou sme vezli Boili a pelety od fa. PUSTIL.CZ a to mix CSL-Brusinka a Squid-Liver Oliheň a samozřejmě Red Salmona s Belachanem. Za týden jsme měli přes 90 záběrů, z nichž se nám podařilo vytáhnout pouze 54 na svazovou vodu velice slušných kaprů.Dost kaprů nám padalo z montáží a často stačila jen malinká změna a bylo zase vše tak jak ma- ryby v podběráku.
                                    Počasí nám přálo, jediné mínus byla v noci ze soboty na neděli technopárty:-(
                                    Výprava se podařila, až na to že si kolega i pres mé negativní zkušenosti koupil vlasec Sensor line od J.Těšínského. Tento vlasec totálně zklamal(tak jako spoustu věcí od této firmy). Neuvěřitelně se motal, padal z cívky, a trhal se v uzlu....
                                    Zbytek fotek v kaprařině...

                                      Veny41 - Profil | Ne 12.8.2007 18:57:44

                                      12.8.2007 - Morava2
                                      Byl jsem vláčet u Moravy pod splavem a podařil se mi ulovit bolen 48cm a parma 72cm takže celkem dobrá vycházka!!!!

                                        scopi - Profil | Ne 12.8.2007 16:56:21

                                        od čtvrtka do neděle - sázava 19
                                        4 denní výprava na pilák se moc nepovedla. první den kapři brali, pak 2 dny lilo - stan vyplavenej a kapři nic (max 5 jízd za den) naštěstí šli boleni (chyceno jich strašně moc) a amurci do 55 cm.

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.