Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

Elis - Profil | Čt 5.7.2007 23:42:55

5.4.2007 - Sázava 19 Pilák
Dnešní lov na piláku v sestavě Martin,Roman, přítelkyně a já. Počasí bylo přímo hrozné, ale přesto jsme vydrželi a podařilo se nám chytit krásné kapříky. Nej kapr chylt Martin a prítelkyně(48,48).

    ALIK | Čt 5.7.2007 21:56:05

    5,7,2007 - severni morava
    Dnes po dlouhe dobe jsem byl na vlacku na pstruhovce,a chyt jsem 3 duhaky,a s toho dva kusi 35,31 cm a nekolik zaberu.Pa kolegove rybari.

      Vláčkař - Profil | Čt 5.7.2007 21:19:58

      5.7. 2007 - Labe
      Dneska jedna kudla kolem 40 a pár okounů. Až na to počasí bylo fajn.

        RomikS - Profil | Čt 5.7.2007 21:17:54

        3-5.7 2007 - Dyje 15, Dyje 14(P ), Svratka 1
        V úterý jsem vyrazil na ryby a dneska jsem se vrátil,začal jsem v Podhradí kde jsem vytáhl štiku kolem 50ti,tloušťáka 48,pak přesun do bítovské zátoky,tam za celej večer jeden bolen taky kolem 50cm a pár útoků na popa do prázda,ráno v lančovské zátoce jedna štika o5 nějakých 50 čísel,na závěr lapačky na revíru D15 zase v Podhradí dneska ráno jeden bolen a tloušť,oba asi 40cm a pak feedrovačka a 3 slušní cejni.Další zastávka ve Vranově na pstruhovce a 5 ptočáků dorostenců do 25cm a to nejlepší na konec,střihl jsem to na Svratku za Vranovice a tam 2 boleni 61 a 65cm,krásný souboje a jestli ty ryby nikdo nesežral,takl tam plavou doteď :-)) takže spokojenost... ( foto bolen 65)

          MrKos - Profil | Čt 5.7.2007 20:55:08

          dnes - Svratka - stoják
          Asi od 14 do 18hod s bičem se na břeh podívalo 6 kapříků ( jeden lehce jedlý ), 3 amurci, 5 cejnů, 2 zlaté rybky jesenovité, z propadu perlíni, karas, skalák, okoun a spousta plotiček... Chytal jsem pevňáček 0,8g a 0,08 forpas... Krmení takové domácí kukušrotové s vysokým obsahem hlíny a mleté řepky... Chodilo to pěkně... Fíídr s rybkou mlčel... Za ty 4 hodinky jen asi 6x pršelo... Na celé vodě dva bobkaři ... rybky plavou dál...
          pohodový lov

            Kojhle - Profil | Čt 5.7.2007 20:40:41

            5.7.2007 - Dyje 15
            plotička 32cm s Alenkou

              Kojhle - Profil | Čt 5.7.2007 20:35:06

              5.7.2007 - Dyje 15
              Pět dní na chatě na Vranově s rodinou. Na feeder jsem chytal převážně plotice od 15cm nej32,cejn 5ks nej40cm.Vláčka byla lepší 3krát zubatá nej 55,okoun 10ks nej 25cm vše na rotačky.

                Haks - Profil | Čt 5.7.2007 20:32:11

                5.7.2007 - Lužnice 7B
                Zkoušel jsem přívlač asi na dvě hodinky odpoledne,naštěstí skoro nepršelo, ale skoro nic nešlo a ještě k tomu byl celkem velký vítr a hodně rybářů, hlavně u vstupu u toho velkého parkoviště

                  Žádňas - Profil | Čt 5.7.2007 17:58:29

                  5.7.07 - Štěrkovna
                  Dneska zhruba od 10 na štěrkovně na vláčku okoun 35 cm krásnej jinak jedna větší ryba spadlá a pár neseklých záběrů jinak otec na kaču štičky 55,40, a jedna hodně malá a taky okouna 34.Celkem to dneska šlo

                    LuboO - Profil | Čt 5.7.2007 12:45:58

                    5.7.2007 - VN Dobra Niva, SK
                    Dnes som rano o 04:00 nabehol na tuto nadrzku, okolo nej stanove mestecko, ledva som si nasiel miesto, hrozna zima a silny vietor, dalo sa surfovat :)), tak som na plavak zabudol a hodil tam dve tazke. Okolo mna nikto nic, aspon do 09:00, to som isiel domov. Ja som lapil 7 cejnov priemer 35 cm, dva kapre, jeden 45 cm, druhy junior a jedneho karasa. Kukurica, pufa. Vsetko plava spat vo vode. Prijemne neprijemne rano...:)

                      zavislak - Profil | Čt 5.7.2007 9:26:18

                      4.6.2007 - cezava 2a
                      vcera supr lov na feeder hafo cejnu kolem 20cm a jeden 35+ a pak mi to vzala ponorka a bylo to pryc hned po zaseku mi to vse urvalio jen brzda se protocila.a problem byl v tom ze jsem sebou uz nemel krmitka a tak jsem vzal prut na tezko a hned na prvni nahoz amur 28cm a zase najeli cejni .takze asi hodinu zase s cejny a pak sem mel hned po na nahozu zaber a kapr 27cm supr lov novej osobacek amura. loveno na jednu udici je mi 13 takze chapete...........

                        Angle face - Profil | Čt 5.7.2007 9:25:30

                        4.července - Nesvazovka ve Stonavě
                        Včera parádní chytačka chyceno přes 30 kusů nejpočetnější byli Karasi stříbřití Cejni velcí Kapři obecní nejj jen 28 cm :-) Plotice a Perlíni A 2 hybridi Chytal jsem z člověkem ,kterého jsem poznal zde na mrk.cz . A před odchodem se přísedícímu rybýři podařilo zdolat amura 65.Takže příjemný lov A nej lovné metody byly Feeder a Plavaná Petrů Zdar zase příště :-)

                          Rambo - Profil | Čt 5.7.2007 7:59:54

                          4.7. - Vltava 23
                          na vláčku jsem chytl několik okounů a dva boleny, jednoho tlouštíka a štiku negra 57

                            konyli - Profil | Čt 5.7.2007 0:02:10

                            4.7.2007 - 471195
                            včera jsme se vydali na ryby přes noc vyšli jsme kolem 17:00 a došli jsme v 18:00 nahodili jsme kamarad majek vytahl 9karasu jako první na těžko ja chytal na feeder a ulapil jsem pouze dva neměl jsem den ale druhy den rano to začlo v 5:00rano přišel první karas pak eště 13x a nakonec nadherny kapr 49cm 2:58kgnadherny souboj poprvé my taky kapr vyskočil z vody při zdolavaní byl to nadherný souboj 2skoky asi 10min zdolavaní na 0.12vlasec to nebylo špatné a eště k tomu v dešti tak už braly pouze karasi ale nevadilo nam to aspon jsme se nenudily po dvou dnech respektive od 18:00 do 24:00 a pak od 4:00 do 9:00 bylo chyceno 31karasu nad 27cm a jeden kapr 49 parada většina chycena na medovky pro informaci všechny ryby plavou zpět ve vodě

                              Plawer© | St 4.7.2007 18:46:33

                              4.7.07 - 441040
                              Dnes opět pod Černčickým jezem tentokrát jsem chytal jen asi 1,5 hod a bylo to o dost slabší než včera pouze jeden tlouštík a asi dva drbance na rotajdu.Foukal vítr celkem tedy bída.

                                hatori - Profil | St 4.7.2007 18:15:40

                                4.7.2007 - Opavice
                                Štika 63.cm chycena odpoledne na woblera. Skákala pěkně, divím se že mi to nepřehryzla.

                                  Hynek1 - Profil | St 4.7.2007 18:03:54

                                  1.7.2007 - Lihovarský rybník
                                  Ještě jedna u mola...

                                    Hynek1 - Profil | St 4.7.2007 18:02:50

                                    1.7.2007 - Lihovarský rybník
                                    Beze a jeho letní 16tka...

                                      Briza - Profil | St 4.7.2007 15:24:06

                                      4.7.2007 - Dřevnice 1
                                      Ráno jsem vyrazil s feedrem na candáty. Počasí nic moc, pršelo mi na záda. První záběr jsem trefil, ale candátek měl tak k 30 cm. Další záběr jsem vyřízl :-(
                                      Žádný jiný už nepřišel, takže opět s prázdnou :-)

                                        tommi | St 4.7.2007 14:31:34

                                        3.4. - 471200
                                        Tak jsme si letos poprvé vyjeli na Hartu...Nepočítali jsme ale s tím,že voda klesla asi o 1,5 metru ...až na kamarádové 2 štičky se nic nechytlo-měli jsme nahozeno na dravce od 19 do 23h,ale jediné záběry přicházeli od nalétávajících netopýrů :-)

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.