- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Stanley 87 - Profil | St 4.7.2007 12:30:39
Vcerejsi vecerni vlacka dopadla na vybornou.na gumy , plech i woby se povesilo 5 sticek a jeden okounek.plno nepromenenych zaberu.
eL - Profil | St 4.7.2007 10:51:42
Včera taková oddychová vláčka k večeru, bylo vedro, tak jsem šoupnul nohy do nečekaně čisté vody... mno kromě slunek, které mi okusovaly chlupy na nohou, ani záběr :-)
Vsetinek - Profil | St 4.7.2007 10:51:11
Dnešní asi hodinu a půl dlouhá vycházka s vláčákem na Kosičky se vyvedla. Chycena jedna štičku (cca 20cm) a tři okouni kolem 20ti cm.
jkros - Profil | St 4.7.2007 0:56:32
Dnesni rybacka byla trosku skakava,chytano od 12.00 na feeder + bic,frekvence zaberu naprosto miziva ,2 kapri kolem 35,par cejnu a plotic ,zato podvecerni vlacka na mem hotspotu vysla na 100% v 20.00 sumec 96 cm, v 21.00 sumec 118cm,jelec 2 ks do 35cm ,vse chyceno na wobler
foto 1
jepice - Profil | Út 3.7.2007 22:31:10
Muškařina od 14:55 do 18:45. Chytal jsem opět od Louckého splavu až k Sedlešovickému mostu. U splavu byla celkem pěkná podívaná na jakési 2 slečny zhruba v mém věku s dvojkama. Prvně vlezly na splav s cigárkem, promenádovaly se tam no a potom zase vylezly na břeh, kde se ve spodním prádle opalovaly. Snad díky tomu jsem promarnil pár záběrů na sucho :-). Kromě této podívané jsem úspěšně otestoval nový vak na vodu, který se ukázal jako velmi šikovný pomocník na mé výpravy. A co se týče ryb tak jsem byl velice spokojen. Chytil jsem 8 tloušťů, z toho největší měl krásných 42cm (novej osobáček, během zdolávání si vymotal několik metrů lajny), dále jsem chytil mírového potočáka a ouklej.
Takže dnes velice povedená chytačka. Zaházel jsem si, prohlédl si hostesky, chytil si pěknou rybu, zkrátka pohoda. Chytáno na chrostíky.
jepice - Profil | Út 3.7.2007 22:08:45
Plavka od 7:00 do 10:00 s dědou (bobkařina) na Kacíři. Dopadlo to tak, jak jsem tušil že to dopadne. Malí perlínci to žrali z propadu a oťukávali furt splávek. A když jsem tam dal kuku, tak to nežralo. Celkem vytaženo na břeh asi 10 perlínků a 1 cejn. Děda chytil pár cejnů...
BorisLetovský/after-strike - Profil | Út 3.7.2007 21:32:20
dnes nic moc vlaceni par potocaku jeden duhak a dokonce nekolik lipanu avsak vetsina upadla a jeste sem vytahl dve pijavice fuj... a videl sem nejakou raritku(plkarna)....
jepice - Profil | Út 3.7.2007 21:25:01
Vláčka Pod veterinou od 13:40 do 15:50. Ze začátku jsem zkoušel vše možné- gumy, rotačky, dokonce i popera. A nic. Pak jsem tam ale hodil mého jedinného woblera, co jsem měl po ruce a ten s místníma kudlama trochu zatočil. Celkem chyceny 2 štíhlata kolem 40cm a 2 jsem ztratil.
Takže jsem byl spokojen, i když jsem byl ze začátku na nervy, protože se mi nástrahy dařilo házet do rákosů. Bohu dík, že jsem žádnou neurval.
Czaban | Út 3.7.2007 20:46:53
Odpolední vláčka byla zajímavá:-) Chycen sice jen jeden pekný okoun ale zato jsem blbnul asi hodinu s bolenem kolem 90 čisel. Pravidelne vyjížděl za nástrahou ale ani jednou o ní nezavadil. Každopádně to byla pekná podívaná. Skoušel jsem vše co kapsy dali ale bez šance. Tak někdy příště.
Vláčkař - Profil | Út 3.7.2007 20:41:59
Hodinová procházka s cílem podráždit štiky se celkem vyvedla. Lapeny dvě juniorky, jedna upadla.
luckylucik - Profil | Út 3.7.2007 20:23:09
Rybí úlovky z toho dne sice nic moc, ale zadařil se aspoň fotoúlovek. Tahle užovka se dost přecenila, ale rozhodně se nehodlala vzdát. Nakonec si rybu aspoň odtáhla do rákosí.
Bannasi - Profil | Út 3.7.2007 19:20:00
Můj první kapr,nádherný pocit při zdolávání.Časté prosmíknutí,což rybu chrání před vyříznutím.
Plawer© | Út 3.7.2007 18:06:57
Vláčka pod jezem v Černčicích.Byl jsem tam asi jen 2 hodky lapil jsem dva okyše, jednoho tlouštika a potočačka.Pěkne ryby , ale v malých rozměrech.Vše na rotajdu.
Rossi - Profil | Út 3.7.2007 18:00:17
tak zase jedna pěkna vyprava kamarad krasneho kapra 101 vahu nevime zapoměly jsme vahu ale odhad něco kolem 20kg a ja velkeho kapra na prutě ale nepodařilo se ho dostat ven škoda ja chytal na novinku od CDB je to určeno na přišti rok a zatim se to chova velmi dobře tak uvidime
tomy - Profil | Út 3.7.2007 17:51:15
Překvapující úlovek na zmíněném revíru.
Candát 45cm naštěstí to rozdýchal vrácen vodě.
Briza - Profil | Út 3.7.2007 17:41:01
Ranní vláčka na soutoku Dřevnice a Moravy. Asi natřetí nához jsem utopil nového woblera Salmo, naštestí v 5 ráno bylo kolem řeky pusto, tak jsem šel na adama a vytáhl ho :-) Ryby se docela objevovaly, ale neměl jsem štestí nebo šikovné ruce. Jenom jednou to vypadalo nadějně, ale ryba wobler minula :-(
Tak třeba příště.
E_D | Út 3.7.2007 12:49:10
odpoledni vlacka v proudu. Cekal jsem tlouste, ale na breh se podivaly 2 parmy. Jedna slusne poranena kolem hrbetni ploutve viz foto.
cejnek - Profil | Út 3.7.2007 12:34:45
Tak dva tejdny na Lipně....slabota,byl sem tam po čtvrtý a rozhodně to bylo nejhorší.Candátci nebyli větší než 40 čísel a štičky a boleni to samý.Kapříci se po zakrmení dali chytit,když najeli tak záběry byli,ale vesměs do 50 čísel.Jen jeden den najeli větší,nej byl kapr 71-samozřejmě puštěný zpět do vody ;-)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...








































