Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

Stanley 87 - Profil | St 4.7.2007 12:30:39

9.7.2007 - Labe
Vcerejsi vecerni vlacka dopadla na vybornou.na gumy , plech i woby se povesilo 5 sticek a jeden okounek.plno nepromenenych zaberu.

    soulfly - Profil | St 4.7.2007 11:33:35

    včera -
    Tak se mi zase jeden poved. 122cm.

      eL - Profil | St 4.7.2007 10:51:42

      3.7.2007 - Svratka 5
      Včera taková oddychová vláčka k večeru, bylo vedro, tak jsem šoupnul nohy do nečekaně čisté vody... mno kromě slunek, které mi okusovaly chlupy na nohou, ani záběr :-)

        Vsetinek - Profil | St 4.7.2007 10:51:11

        4.7.2007 - 451003
        Dnešní asi hodinu a půl dlouhá vycházka s vláčákem na Kosičky se vyvedla. Chycena jedna štičku (cca 20cm) a tři okouni kolem 20ti cm.

          jkros - Profil | St 4.7.2007 0:57:18

          3.7.2007 - Jihlava 7-8
          druhy kousek prisel kolem 21.00

            jkros - Profil | St 4.7.2007 0:56:32

            3.7.2007 - Jihlava 7-8
            Dnesni rybacka byla trosku skakava,chytano od 12.00 na feeder + bic,frekvence zaberu naprosto miziva ,2 kapri kolem 35,par cejnu a plotic ,zato podvecerni vlacka na mem hotspotu vysla na 100% v 20.00 sumec 96 cm, v 21.00 sumec 118cm,jelec 2 ks do 35cm ,vse chyceno na wobler

            foto 1

              jepice - Profil | Út 3.7.2007 22:31:10

              3.7.2007 - Dyje 11
              Muškařina od 14:55 do 18:45. Chytal jsem opět od Louckého splavu až k Sedlešovickému mostu. U splavu byla celkem pěkná podívaná na jakési 2 slečny zhruba v mém věku s dvojkama. Prvně vlezly na splav s cigárkem, promenádovaly se tam no a potom zase vylezly na břeh, kde se ve spodním prádle opalovaly. Snad díky tomu jsem promarnil pár záběrů na sucho :-). Kromě této podívané jsem úspěšně otestoval nový vak na vodu, který se ukázal jako velmi šikovný pomocník na mé výpravy. A co se týče ryb tak jsem byl velice spokojen. Chytil jsem 8 tloušťů, z toho největší měl krásných 42cm (novej osobáček, během zdolávání si vymotal několik metrů lajny), dále jsem chytil mírového potočáka a ouklej.
              Takže dnes velice povedená chytačka. Zaházel jsem si, prohlédl si hostesky, chytil si pěknou rybu, zkrátka pohoda. Chytáno na chrostíky.

                jepice - Profil | Út 3.7.2007 22:08:45

                3.7.2007 - Rokytná 3A
                Plavka od 7:00 do 10:00 s dědou (bobkařina) na Kacíři. Dopadlo to tak, jak jsem tušil že to dopadne. Malí perlínci to žrali z propadu a oťukávali furt splávek. A když jsem tam dal kuku, tak to nežralo. Celkem vytaženo na břeh asi 10 perlínků a 1 cejn. Děda chytil pár cejnů...

                  BorisLetovský/after-strike - Profil | Út 3.7.2007 21:32:20

                  3.7. - jericky potok
                  dnes nic moc vlaceni par potocaku jeden duhak a dokonce nekolik lipanu avsak vetsina upadla a jeste sem vytahl dve pijavice fuj... a videl sem nejakou raritku(plkarna)....

                    jepice - Profil | Út 3.7.2007 21:25:01

                    2.7.2007 - Dyje 11A
                    Vláčka Pod veterinou od 13:40 do 15:50. Ze začátku jsem zkoušel vše možné- gumy, rotačky, dokonce i popera. A nic. Pak jsem tam ale hodil mého jedinného woblera, co jsem měl po ruce a ten s místníma kudlama trochu zatočil. Celkem chyceny 2 štíhlata kolem 40cm a 2 jsem ztratil.
                    Takže jsem byl spokojen, i když jsem byl ze začátku na nervy, protože se mi nástrahy dařilo házet do rákosů. Bohu dík, že jsem žádnou neurval.

                      Czaban | Út 3.7.2007 20:46:53

                      3.7.2007 - Knížecí rybník
                      Odpolední vláčka byla zajímavá:-) Chycen sice jen jeden pekný okoun ale zato jsem blbnul asi hodinu s bolenem kolem 90 čisel. Pravidelne vyjížděl za nástrahou ale ani jednou o ní nezavadil. Každopádně to byla pekná podívaná. Skoušel jsem vše co kapsy dali ale bez šance. Tak někdy příště.

                        Vláčkař - Profil | Út 3.7.2007 20:41:59

                        3.7. 2007 - Řeka
                        Hodinová procházka s cílem podráždit štiky se celkem vyvedla. Lapeny dvě juniorky, jedna upadla.

                          luckylucik - Profil | Út 3.7.2007 20:23:09

                          24.6.2007 - 401001
                          Rybí úlovky z toho dne sice nic moc, ale zadařil se aspoň fotoúlovek. Tahle užovka se dost přecenila, ale rozhodně se nehodlala vzdát. Nakonec si rybu aspoň odtáhla do rákosí.

                            Bannasi - Profil | Út 3.7.2007 19:20:00

                            2.7. 2007 - Kosičky
                            Můj první kapr,nádherný pocit při zdolávání.Časté prosmíknutí,což rybu chrání před vyříznutím.

                              Plawer© | Út 3.7.2007 18:06:57

                              3.7.07 - 441040
                              Vláčka pod jezem v Černčicích.Byl jsem tam asi jen 2 hodky lapil jsem dva okyše, jednoho tlouštika a potočačka.Pěkne ryby , ale v malých rozměrech.Vše na rotajdu.

                                Rossi - Profil | Út 3.7.2007 18:00:17

                                29.6.2007 - tam někde
                                tak zase jedna pěkna vyprava kamarad krasneho kapra 101 vahu nevime zapoměly jsme vahu ale odhad něco kolem 20kg a ja velkeho kapra na prutě ale nepodařilo se ho dostat ven škoda ja chytal na novinku od CDB je to určeno na přišti rok a zatim se to chova velmi dobře tak uvidime

                                  tomy - Profil | Út 3.7.2007 17:51:15

                                  3.7.2007 8:45 - 411090 (Kokovice)
                                  Překvapující úlovek na zmíněném revíru.
                                  Candát 45cm naštěstí to rozdýchal vrácen vodě.

                                    Briza - Profil | Út 3.7.2007 17:41:01

                                    3.7.2007 - Morava 12
                                    Ranní vláčka na soutoku Dřevnice a Moravy. Asi natřetí nához jsem utopil nového woblera Salmo, naštestí v 5 ráno bylo kolem řeky pusto, tak jsem šel na adama a vytáhl ho :-) Ryby se docela objevovaly, ale neměl jsem štestí nebo šikovné ruce. Jenom jednou to vypadalo nadějně, ale ryba wobler minula :-(
                                    Tak třeba příště.

                                      E_D | Út 3.7.2007 12:49:10

                                      2.7.2007 - Berounka 1
                                      odpoledni vlacka v proudu. Cekal jsem tlouste, ale na breh se podivaly 2 parmy. Jedna slusne poranena kolem hrbetni ploutve viz foto.

                                        cejnek - Profil | Út 3.7.2007 12:34:45

                                        16.-30.6. - Lipno
                                        Tak dva tejdny na Lipně....slabota,byl sem tam po čtvrtý a rozhodně to bylo nejhorší.Candátci nebyli větší než 40 čísel a štičky a boleni to samý.Kapříci se po zakrmení dali chytit,když najeli tak záběry byli,ale vesměs do 50 čísel.Jen jeden den najeli větší,nej byl kapr 71-samozřejmě puštěný zpět do vody ;-)

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.