- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
jkros - Profil | So 7.7.2007 19:00:58
Dnesni prochazka od Cvrcovickeho splavu,malo,malo,malo vody jen v jednom hlubsim useku se podarili 2 sticky 40 a 45cm
Stewe | So 7.7.2007 18:57:34
Tohle je jeden z peknych kousku co se podarily chytit.slo to krasne na boileis.Chcete videt vic fotecek?? Kouknete ne www.fishgang.webgarden.cz
zdenos - Profil | So 7.7.2007 18:12:47
Pokus o ulovení nástražních tloušťů na sumce dopadl prachbídně.... Celý den jsem o ně ani nezavadil, chytal jsem samé parmy a ostroretky a to docela slušných rozměrů, žádná ryba neměla pod 40cm! Rybky nakonec obstaral otec. Sumci se začali ukazovat až po 10 hodině, měli jsme 2 záběry a byl z toho sumík 95cm.
Jozef D. - Profil | So 7.7.2007 15:52:24
Dnes pre silny vietor len privlac z brehu a na bielu gumu skocila tato 90cm krasavica.
cipa - Profil | So 7.7.2007 15:19:14
Týden s rodinkou na dovolené v Merkuru,moc času na rybařinu nebylo,ale přesto jsem se párkrát k vodě dostal na noc měl jsem jeden záběr a chytnul jsem jednoho 79-10kg.na mag.olihen.Kamoši jsou už tam 14dní a asi dohromady kolem patnácti kaprů nej.79-11kg a dva sumečky 82 a 98cm.
x.y.c.h.t. - Profil | So 7.7.2007 10:09:35
Pokus chytit nějakýho candáta a sumce a celkem to šlo: 6 candátků do 40cm, sumík 160 a 85, štičky cca 40-60cm,...největší radost jsem měl z okounů 30, 35cm.
Horda - Profil | Pá 6.7.2007 22:59:09
Tak jsem byl dnes navečer prubnout Svratku na soutoku se Svitavou a byla to bída na rapalku cd 5 cm jsem chytl akorat 2 píďový okounky jinak nic. Vody bylo málo a na to že je léto tak byla hafo čistá.
fofo - Profil | Pá 6.7.2007 22:23:31
Pohodová rybačka-až na ten šílenej vítr.Nachytáno dobře přez 30kousků ve velikosti kolem 50cm.Chytáno na kuku.Na boili byly jen 2 záběry-62cm (foto) a pantátův 75cm.Tři padesátníky jsem si odnes,zbytek plave vesele dál
Miroslav Semerád - Profil | Pá 6.7.2007 20:03:26
dve hodky vlacka a pouze okoun 20cm. Jinak kuriozitka byla, kdyz jsem vytahl kus vetve a na ni zaveseny vetsi cejn na vlasci. Kdyz jsem to tahal a citil pohyby cejna myslel jsem, ze tam je obr, no bylo to pekne vypecene :-).
splavek - Profil | Pá 6.7.2007 19:43:43
Dnes dopoledne jsem zajel na své oblíbené místo na řece.Chytal jsem na děličku,voda byla po deštích lehce přikalená.Zakrmil jsem krmením s příchutí krab-oliheň,dotvořenou o hlínu,řepku,ovesnými vločkami a červy.Na háček šli střídavě červy a pařenej rohlíček.Záběry nebyly tak časté jak jsem si maloval,ale pár plotic,tloušťů,cejnů a ostroretek se podívalo na břeh.Občas zafučel takovej vítr až mi to vyvracelo děličku z rukou.Nejuspěšnější rybář tam byl ledňáček,kterého jsem pozoroval u protějšího břehu každej pokus o rybu proměnil,což se o mě nedá říct.
BAZY - Profil | Pá 6.7.2007 18:55:36
Dnes odpoledne hodinová vycházka s feedrem k řece,až na ten hnusnej vítr to celkem šlo,celkem solidně braly ostrý a podoustve,vše od 25 do 45,čekal sem i nějakou tu parmičku,ale nepřišla,tak snad na budůce.Krmeno Traperem s hlinou a červem,na háku červ
vydra.g - Profil | Pá 6.7.2007 13:43:23
Rybacka kvuli vetru se nevydarila i kdyz se neco chytlo . Posilam foto Jeseter 130cm a kapri do 90 cm.
Papin - Profil | Pá 6.7.2007 13:04:43
včera na piláku opět skvělá chytačka ...zalapali jsem všichni já ,Roman,Zuzka i Milan....chyceno mnoho kaprů největší sice jen 48cm,ale na zdejší vodu je to krásná ryba...byli zde i místní křováci....a čuměli jak nám to jde...asi tiše záviděli:-)
vanvan - Profil | Pá 6.7.2007 9:33:59
Vláčka na Orlici dopadla následovně: 3x okounek okolo 20 cm, dvakrát zmoklej, jednou plný holinky. Prošel jsem úsek od Dědiny k mostu v Krňovicích. Moc pěkná řeka .
Grave | Pá 6.7.2007 8:41:00
V pondělí na tomto revíru za 45 minut asi 13 tloušťů 20-25, 2 okouni +-20. A v jedné tišině okýš 25+ a 2 tloušti 30-33. Včera na stejném místě. Už toho bylo míň, ale nej 44 cm.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StRybáři vs ochránci přirody 79
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StStaré Česke rybářské vybavení 398
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StPoradna: Sumcařina 2572
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....









































