Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

EkrCZ - Profil | Út 3.7.2007 12:18:17

2.7.2007 - Berounka 411004
Vcerejsi vlacka na Berounce se vydarila:-D vyndal sem 4 okouny nej ( 30, 33ccm ) a jednoho tlousticecka:-)), nasel sem dve vydlicky i s policajtama:-D, spokojenost.....

    R.Tomala - Profil | Út 3.7.2007 11:57:43

    27,6,07 - polsko
    jsou tam novi kapri (zdravi)za 3dny bracha 19,5kg 18,5kg a ten muj 17kg

      jepice - Profil | Út 3.7.2007 11:54:41

      2.7.2007 - Dyje 11
      Vláčka od 9:50 do 11:50. Prošel jsem úsek od Louckého splavu až po Sedlešovický most a nejvíc jsem toho chytil v okolí mostu. Celkem 4 okouni, 3 štíhlata a tloušť- ten měl sice jen kolem 25cm, ale vzal to až kosuek od břehu a bylo to celkem solidní rana, jako od bigfiše.
      Pěkný lov, chytáno na gumy a rotačky.

        hansus - Profil | Út 3.7.2007 9:11:49

        02.07.2007 - Svratka 5
        Vcera na Rakovci na necelou hodku s marmyskou a zizalou. Tam kde byvalo hodne okounu neni zrejme nic, ale uhor 55 cm.Je samozrejme zpet ve vode.

          Curculio - Profil | Út 3.7.2007 8:05:02

          30.6.2007 - Rokytná 4
          Jeden z nejlepších letošních lovů. Feedroval jsem ve dvou hlubších tůních. Můj novej rekord v počtu druhů - kapr, cejn, cejnek, plotice, lín, perlín, karas. Celkem 42 kusů za 6 hodin! Nevím čím to, ale ryby braly, jako by se chystaly na hodně dlouhou zimu...Nej byli kapři (4 ks do 45 cm) a cejni (asi 20 ks, nej 45 cm). Nechápal jsem, kde se v tak malé řece vzalo tolik ryb. I když občas bývám poražen i "tvrdými" kapraři, dneska jsem se cítil jako vítěz.Bralo to na vše, ale větší ryby hlavně na kuku + masňák.Zkoušel jsem i štiky, ale zdá se, že jsou vylovený.

            Bezďa - Profil | Út 3.7.2007 6:26:51

            24.6. -.30.6.2007 - Dyje 5
            Týden na Dyji 5 ma karavanu u Dolních Věstonic. Podařilo se nám ulovit nějakého toho kapra - max 61 cm, asi 15 cejnů - max. 64 cm (sežral boilies 24 mm) - pak nějakej ten okoun a nakonec dva candáti - 84 + 81 cm. Na to že jsme tam byli tak dlouho a bylo nás tam pět rybářů tak úlovky nic moc. Sumec bez záběru.

              Palky - Profil | Po 2.7.2007 23:04:07

              29/06/2007 - Maly Dunaj
              3/4 hodka = 1 zaber => 1 volzak..
              (ja viem - starsie fotky, no az teraz som sa k nim dostal - a este nemam zo zahajenia :-)) )

                Palky - Profil | Po 2.7.2007 22:55:01

                17/06/2007 - HRON
                den po zahajeni - 2 bolene, 4 jalce..foto vacsi z bolenov (58)

                  Tomes - Profil | Po 2.7.2007 22:53:17

                  02.07.2007 - Berounka 1
                  Dnešní vláčka na Berounce totální propadák. Chytal jsem od soutoku s vltavou směr Radotín. Asi celkem 2km a bez jediného záběru!!!!! Zkoušel jsem třpytky, twistry, gumový rybky i woblery. Prostě nic

                    grošák - Profil | Po 2.7.2007 21:50:02

                    02.07.2007 - 441003
                    Táta šel ze Zděndou po dvou měsících na ryby. V zali si sebou jen pár třešní a šli na můj oblíbený flek pod třešni. Já tam na něj chodím už měsíc a nic..:) 74cm

                      Haks - Profil | Po 2.7.2007 20:58:48

                      2.7.2007 - Lužnice
                      Přívlač v Soběslavi a směrem po proudu než mě vyhnal déšť ale bylo to velmi slabé

                        amateros - Profil | Po 2.7.2007 20:32:25

                        2.7. 2007 - JIhlava
                        Dnes-štička 58 cm v 12:05 na kopyto

                          Hevlín - Profil | Po 2.7.2007 20:18:15

                          dnes - dyje 8
                          Dnes se mi povedlo chytit předevčírem utrženou štiku i se ztracenou rotačkou. Výhra pro mě a hlavně pro ni. Plave dál a s ní ještě pár tloušťů.

                            Proki | Po 2.7.2007 20:16:16

                            2.7.2007 - Jihlava 11
                            Dnešní vláčka pod splavem se vydařila.

                              splavek - Profil | Po 2.7.2007 20:12:45

                              1.7 - 471 050
                              Včera odpoledne jsem si vyjel na řeku z feedry,původně jsem měl zálusk na ostroretky,ale nějak se jim do toho nechtělo.Na zakrmeném místě byly ,ale záběry byly velmi slabé a téměř nesekatelné.Experimentoval jsem z délkou a silou návazců,měnil krmítka za olova a vystřídal několik montáží.Nakonec jsem vylovil pár tlouštíků,proudníku a jednu slušnou ostroretku .Na závěr jsem nechtěně podsekl jednu ostroretku.Snad příště to půjde líp.

                                nemo5 | Po 2.7.2007 20:03:13

                                30.06-1.7.07 - Hodkov
                                ze sobo.na nede.na panskem rybniku hodkov.nachytano celkem 14 kapru od 50-72cm.vse chyceno na parenou housku

                                  judas.d - Profil | Po 2.7.2007 18:29:59

                                  30,6,2007 - Morava 13
                                  uhoř které ho chytil bedanet mel 75cm

                                    Mlady_rybar - Profil | Po 2.7.2007 18:21:06

                                    30.6.2007 - Hracholusky
                                    V sobotu feedrovačka na Hracholuskách. Šlo to skvěle, chyceno asi 6 ouklejí okolo 20cm, hafo plotic, sem tam cejn a spletli se i dva kapříci 30(neměřen) a 47cm. Zbytek fotek ve feedru nebo u mě v kartě.

                                      zander | Po 2.7.2007 15:02:29

                                      30.6.2007 - SR
                                      na gumku sumec 144 cm 19 kg zdolávaný cca 20 min.

                                        SkitterPop - Profil | Po 2.7.2007 14:23:28

                                        30. 6. 2007 - Jihlava 7/8
                                        Sobotní dopoledne na Dallasu...

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.