- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Sp. - Profil | Ne 17.6.2007 22:36:27
Bol som s 2kamošmi vyskušať jednu vodu.Vytiahli sme okolo 20 kaprov od 2kg do 7,5kg.Boli tak strašne nizke že kapor pri dlžke 76cm važil 7,5kg.Chytane na boilies a ja som mal aj feeder a na ten som si zvyšil osobačik kaprika 4,25kg.Foto až zajtra.
jepice - Profil | Ne 17.6.2007 22:13:58
Vláčka s Pájou a Puntíkem (muškařina) od 14:10 do 18:55. Začal jsem od Oblekovického splavu a skončil s Pájou u čističky v Dobšicích. Ze začátku to vypadalo na nulu, ale pak jsme v tůních nějaké ryby našli. Já chytil 5 štik (nej 55, zmasena), 4 okouny a potočáka, Pája 4 štiky a Puntík 4 duháky, potočáka a když na chvíli vytáhl vláčák, tak se mu na gumu pověsila štička.
Takže celkem povedené zahájení, až na to šílený vedro. Byl jsem propocenej až na broďáky... Chytáno na rotačky a gumy.
JohnMcE - Profil | Ne 17.6.2007 22:12:53
Po měsíci zaneprázdněn pracovními povinnostmi konečně zase na Orlasu. Voda překvapivě na trvající sucha a vedra v normálu, dokonce nezelená. V sobotu ráno test nového proutku na přívlač ( zakoupený přes MRK ), povedlo se několik miniokounků na rotačky. Večer lepší chytačka, především kapříci na kuku s masňákem slušně pobavili, nej 50 ( foto ). Chytáno na plavanou, druhý prut na boilie ani píp.
V neděli 7:00 - 11:00 se kapříkům už vůbec nechtělo, chyceno pár cejnů a větších plotic. Nástrahy stejné, krmeno Traperem feederovým s kuku, řepkou, vločkami a strohankou...
Marchi | Ne 17.6.2007 21:43:36
jepice - Profil | Ne 17.6.2007 21:42:41
Ráno muškařina pod Louckým splavem od 5:55 do 8:00. Ryby sbíraly celkem hodně. V jednom místě byly ryby opravdu na husto, sbíraly malý černý jepky. Jenomže jsem tam mohl dávat parašutky i na dvacítce háčku a ryby to prostě nežraly... Prostě mi zase daly lekci. Ale nakonec jsem překecal lipánka, plotici a tlouště.
Ráno bylo velmi pěkné, chytáno na goldy a jepičky.
Petrson - Profil | Ne 17.6.2007 21:01:09
Vydařená bouřková noc slibovala tajemství, které přišlo krátce po náhozu: úhoř 74. Po pauze od časného rána záběry všeho možného - tentokrát 9 druhů (tuším, že jde o další osobák během jednoho lovu :)), mezi nimi spousta cejnů a cejnků, 6 línů, kteří byli skoro průsvitní, leč u nás již jsou vedeni jako jedlí :( (od 20 do 30 cm), karasi, plotice, kapříci... Večer už jsem úhoře nečekal, bo se na ně udělalo moc hezky, ale přesto mladej 47 zavítal.
Dravce jsem zkoušel, ale bylo na ně mrtvo, vůbec se neprojevovali. Borci o kus dál, kteří "mi zasedli flek", na tři kačeny ani záběr.
Ovšem když tak pěkně šli líni, ani jsem neměl chuť z plavačky přecházet "na zubatou čekanou". Perfektní lov, na který jen tak nezapomenu. Velkej had a truman šli domů, jinak vše krouží dál.
mongi - Profil | Ne 17.6.2007 20:49:42
Dnes odpoledne na oblíbeném fleku, zkoušel jsem s rybičkou chytit štiku, ale kromě jednoho promarněného záběru nic. To na feedr to šlo mnohem líp, chyceno celkem asi 15 ryb ve složení karas, plotice, perlín, ouklej , tloušť a nakonec nádherná ostroretka 49,5cm (viz.foto)-zatím moje životní:) Všechny ryby vráceny vodě.
Hevlín - Profil | Ne 17.6.2007 20:44:57
Dnes jsem prolezl silně zarostlý a nepřístupný úsek této říčky a krom klíšťat jsem i něco chytil. Opět pár tloušťů a k tomu jednu štičku. Druhá mi ukousla mou poslední mepsku aglia long, tak jsem se na...l a šel domů.
Rybkin - Profil | Ne 17.6.2007 19:59:56
Zahájení na Berounce se docela povedlo -brácha 2štičky a sumíka,táta taky dvě štiky a já H.... jednoho okounka
Srneček - Profil | Ne 17.6.2007 19:53:20
Tak jsme si o víkendu pěkně zachytali.Bohužel se nepovedl žádnej vječí kapr, ale jinak vječina z nich byla k 60 ale i několik nad 60 cm.Nachytali jsme jich cca 60 kusů možná k 70sáti.Prostě nádherná rybačka.Fčera už mě i docela z nich boleli ruce.To se mi ještě nestalo :o))...Krásné rybaření.............TO BYLA PÁNOVÉ JÍZDA.........
Sander02 | Ne 17.6.2007 19:46:33
Znovu na křetince po týdnu.Od 16:00 do 24:00.Chyceno 6 kaprů,2 plotice a 3 cejny.Vše kromě jednoho kapra plave dál.Skvěla chytačka.
Sander02 | Ne 17.6.2007 19:43:12
MrKos - Profil | Ne 17.6.2007 19:25:46
Včera i dnes jsem se po ránu vypravil na místní mini stoják s boloňkou a hrstkou futra... Chytáno vždy od 04.00 do 10.00 a to na masňáky, kukuřici a hnojcle... Asi nejvíce to chutnalo násaďákům o velikosti 35 - 50cm, pěkným cejnům i kolem 50cm, mnoha línům i 30+ a jedné, jediné plotici... ze sloupce jsem píchl asi čtyři okouny...
pěkná chytačka a všechno jsem si tam nechal na příště...
Mlady_rybar - Profil | Ne 17.6.2007 18:39:25
Dneska pokus o bolena nebo štiku na Hrachách na Vranově. U břehu postávala štika cca 10cm ale 7 centimetrů dlouhé rapaly jointed se lekla a vzala roha :o)))) Potom jsem převázal na plavačku a na masňáky chytl plotici +-40cm. Málem jsem se jí lekl, jak byla velká. Na tak velký plotny nejsem z Pinky zvyklej :o))) Pak už na plavku ani drb, tak jsem šel prohnat okouny s rotačkou. Pár neseknutých záběrů a bolen +-65cm, který po dvou vteřinách spadl. Buďto chodím na blbé revíry nebo vláčet fakt neumím. Zřejmě zůstanu u muškaření.
Mlady_rybar - Profil | Ne 17.6.2007 18:35:47
Zahájení na Velké Pince. Ráno všude kačena na kačeně, byly volný jen dvě místa. Nikde nic nelovilo, jen občas mlasknul okoun. Na twistera chycena plotice cca 15cm(měla ho regulerně v tlamě dost hluboko). Po asi tříhodinové vláčce, přičemž jediný výsledek byla ona plotice, jsem převázal na plavačku, chytil jinou plotici a použil ji jako nástražku. Asi do 12:00 ani drb tak jsem to zabalil a jel domů. V mém okolí taky nikdo nic nechytl, se svými dvěmi ploticemi jsem byl jednoznačně nejúspěšnější na celé čáře :o))))
TORARYK - Profil | Ne 17.6.2007 18:32:22
+ jedna štika šla na gril.Náhodou moc dobrý.Jinak všechno vráceno vodě
jir - Profil | Ne 17.6.2007 18:28:57
Zase jsem zavítal po delší době na rybník do Dolních Louček. Za tři hodinky jsem dostal 10 minikapříků. Takže radost, avšak, kdyby to byly kapříci velcí, byla by určitě větší.
Vankart - Profil | Ne 17.6.2007 18:07:13
Sezona sumců na jezerech začala.Tento má 140cm a 23 kg.Chyceny i štiky,candáti a okouni na vláčku a ze dna.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....








































