- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Kajman-Grizly - Profil | Ne 17.6.2007 17:50:35
Tak dnes jsme si s Tomem šli sednou na řeku.Měli jsme poze karásky.Chytali jsme na položenou:Byla pohoda však i ryby měli pohodu,protože jsme chytli pouze 3 štičky.Ale i tak bylo krásně,protože jsem vyzkoušel své nové signalizátory.A fungujou.Petrův Zdar
TORARYK - Profil | Ne 17.6.2007 17:39:46
zahájení vláčky v Roudný na Lužnici v sobotu:Sumec 65cm,štika 53cm,63cm,a další 35,44cm (štičky)...Tohle bylo snad moje nejlepší zahájení vlčky :-)..Všechno na woblery
Hugo Fisher - Profil | Ne 17.6.2007 16:17:52
Zahájení letos moc nevyšlo - nejel jsem asi 100 km po různých revírech, ale nedařilo se. Ale první letošní okyš na MP vláčku přišel, takže dostal svobodu - ostatní už budu jen vraždit a smažit, pect, grilovat, restovat, flambovat, vařit, fritovat, dusit .... :))
TomášV - Profil | Ne 17.6.2007 14:08:18
Nahozeno od 5.00 do 8.45. Pak mně vyhnalo sluníčko. Na položenou chyceni tři kapříci 35, 36 a 54 cm. Osvědčily se rohlíkové kostičky.
Carp Team PA.KO. - Profil | Ne 17.6.2007 13:35:50
Včera jsme s kamarádem a zároveň kolegou s našeho Carpteamu byli na Labi,celý den svítilo slunce,bylo opravdu velké teplo a nic nebralo na našem zakrmeném místě,tak jsem přebil na červi a po chvíli přišel záběr,ryba se vyřízla po pár minutách boje, usoudili jsme že to byl trofejní kapr,nabil jsem tedy znovu červi a přišel druhý záběr,tentokrát zásek sedl a už jsem vodil přenádherného kapra,z prvu jsem ho neviděl a tak jsem se zeptal kolegy jestli ho viděl.Pronesl jen:To je tvůj trofejní tak se snaž!!!!Měl pravdu,můj krásný kapr 74 kolem 10kg,štěstím bez sebe jsme se spolu vyfotili a následovně byl kapr vrácen vodě.Prožitý den jsme prohlásili za odpočinkový den bez záběrů s třešničkou na dortu.Zdar Carp Team PA.KO. (Kořen)omluva za kvalitu fotky muselo se fotit z méně kvalitního mobilu ale aspon něco.
Horda - Profil | Ne 17.6.2007 13:26:51
dneska ráno sem šel skusit štěstí na Jihlavu u vody sem potkal jen 2 rybáře což mě i oproti včerejšku trochu překvapilo. Až po navázání 0 rotačky se na mě usmálo trošku štěstí v podobě asi 18 cm okouna, jinak bych zůstal bezrybka.
alex.del.piero - Profil | Ne 17.6.2007 12:50:33
Pokus o úhoře.Chytli jsme 4 a k tomu kapříka tak 30 a mini cejnka.2 hady 60 cm jsme vzali.
Papin - Profil | Ne 17.6.2007 12:27:11
dnes ráno na beránce chycen jeden kapřík 49cm šupináč a jedna plotice, jinak pár škubanců asi od plotic.....místní masař chytil jen lína,plotici a cejna naštestí vše pustil:-)))
t.karel - Profil | Ne 17.6.2007 12:18:50
dneska prvně na vláčce krásná rybačka malé štičky pstruzi spousty tlouštů a okounů ahojky u vody
Tom. - Profil | Ne 17.6.2007 10:24:03
Výkendový pobyt na Sl.Hartě dopadl celkem dobře.V pátek jsem se šel podívat na své oblíbené fleky(bez prutů) a v sobotu jsem se snažil něco lapnout.Sobota-3 malé Štičky asi 35cm a 2 Okouni.Dneska ráno-1 Candošek 37cm,asi 8 Okounů a 5 malinkatých Štiček.V sobotu na zahájení jsem viděl jak dva kluci okolo 20 let vytáhly Štiku okolo 70+.Já jsem na tom místě tvrdnul asi 2 hodiny a potom jsem je tam pustil a oni asi za hodinu a půl vytáhly tu Štiku-KDO UMÍ TEN UMÍ- Snad příště.Sobota mě zklamala,ale dneska se mi vrátila nálada zpátky :).
plavačkář - Profil | Ne 17.6.2007 10:14:48
Včera chytačka na opavě u jezera rybářů tolik že si pomalu ani nedalo kde sedout chtěl jsem zkusit jelce na třešen ale jak jsem viděl kolik je těch rybářů tak jsme se rozhodnul jít pod jez tam jich naštěstí tolik nebylo na třešně ku podivu ani zaběr tak jsem chytal na byhýnko a chyceno asi 10 plotic kolem 20cm a 3 jelci kolem 28cm a jeden jelec 38cm muj největší...na konec pěkna chytačka petruv zdar!!!obrázek je ten největší jelec..vše vraceno samozřejmě...
Elis - Profil | Ne 17.6.2007 9:39:58
Včerejší vycházka na uhoře na Balinku vyšla co se týče uhořu na prázdno. Jen nějaké líny a plotice.
Ondik - Profil | Ne 17.6.2007 7:14:27
Dnes v noci perfektní chytačka se Špagátkem hodně pekných ryb co dodat jen ten chudák kapr bez ocasi asi sumík no a o vracení vodě se nebudu ani bavit:-)
Vláďa. - Profil | Ne 17.6.2007 0:50:07
Tak jsem si byl konečne zabrodit a duháci nezklamali. Potešilo několik potočáků a lipanů, dost "otravovali" tloušti a připletla se i nějaká ta červenka..... na to že jsem čekal "plechové" davy, tak jsem potkal jen dva muškaře.
antony - Profil | So 16.6.2007 23:47:35
První pokus o sumíky dopadl úspěšně, ale chyceni 2 kusy nevelkých rozměrů.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...









































