- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
havl | Ne 10.6.2007 10:45:13
Dneska od 6 do půl 9. Ryby braly velmi slušně, hrouzci, plotice, okouni a ukázal se i 1 kapr.
Čudlař - Profil | Ne 10.6.2007 10:42:44
Včera s MirkemV a jeho tátou na pstruhovce. Hned po příjezdu nás čekalo nemilé překvapení, že řeka je kalná a teče víc vody. Já byl na této vodě poprvé a moc dobrý dojem sem si neodvez :))... téměř nikde nebylo místo, kde by se dalo sejít do vody a zabrodit. Místy by mi ani prsačky nestačili . Až na jeden neproměněný záběr jsem o rybu nezavadil a kolegové také ne. Naprostý propadák ještě stupňovala alergie na právě vykvetlou trávu na březích řeky :))
gába | Ne 10.6.2007 10:03:06
Starouš - Profil | Ne 10.6.2007 1:39:23
Dnes jen krátká zastávka na říčce v rámci cyklovýletu s přítelkyní. Za asi 45min lapeny na plavačku s masňákama a hnojákama 4 rybky - 2hrouzci, 1cejnek a jeden krásný jesen 39cm viz foto.
Starouš - Profil | Ne 10.6.2007 1:32:09
Tak jsem si včera odbyl premiéru s novou MRKařskou čapkou a docela se zadařilo... I když to zrána vypadalo na fiasko, zhruba od 9.h začaly rybky(hlavně teda kapříci) kousat - do 12h přišlo asi 11záběrů od kaprů, bohužel jen 5 skončilo v podběráku-nej 40cm.(většina z ryb to pálila hned po záběru do potopeného křoví, takže proto tak nízká úspěšnost při zdolávání) Chytáno pouze na plavanou. Nástrahou dne byl chomáč hnojáků a masňáků. Krmeno kuku a lorpiem kapr ořech. Kromě kapříků lapeni ještě 4 cejni do cca35cm a pár plotiček a perlínků. Celkově příjemný lov, až na to, že jsem se solidně spálil...Na fotce nej kapřík.
Maco - Profil | Ne 10.6.2007 0:36:00
Ještě fotka toho úhoře.
Odpo jsme se jeli mrk(nout) do Jestřabic na závody a bylo tam celkem živo :o)
Maco - Profil | Ne 10.6.2007 0:32:09
Dneska super dopoledne na Klimšáku!Zase jsem si rozšířil spektrum chycených ryb.
Chytl jsem poprvé v životě Sumečka amerického!Zabral na červíky.Ale pěkně popořádku :
Nejdřív přišla plotička 20 cm.Pak chvíli nic a když jsem byl otočený, tak slyším ránu, podívám se a prut spadl z vidličky a chtěl do vody :o)
Mohl za to kapřík 45 cm!
Pak byl onen sumík a hned po něm na rousnici úhoř 35 cm!Zabral kolem 11 hodiny.Na to ještě potěšili kapři 36 cm,36 cm a 37 cm!!!
Klimšák opět nezklamal :o)
mrkva - Profil | So 9.6.2007 23:40:32
Ctvrtecni rybarinka v plavci dopadla opet celkem dobre... na breh se podivalo 14 cejnu (30-35cm, jeden dokonce 49...) a dva kaprici 37 a 40, takze spokojenost, i kdyz jsem mraky zaberu nepromenil... chytano feeder a WP... vse plave dal...
Knecht - Profil | So 9.6.2007 22:10:50
Dnešní závody o skůtr se po prvním poločase zdály mít nějakou souvislost se starým mazákem Freddy Kruegerem. Vážně noční můra. Na plavačku přes veškerou snahu nic a nula. Na feeder pár nesekatelných záběrů a pak jediný důkladný od asi metroveho "jestera" jsem okoval :( No, bylo to trosku (hooodne!) o fleku. Forhonty psaly. A ja na druhou půlku jeden mel. Asi tricet cisel vody, kapri ve treni, ale nakonec nejaci, kteri se misto sexu venovali zradlu, prijeli. A byl to mazec. Muj nejvetsi zdolany mel "jen" 68 cm a zbytek z tech 11 kolem 55 + jeden linek. Ale vytahly se z vody i ryby kolem 80cm. Nej ryba byl jeseter 118cm. Na tu bidu fakt parada. Ale to odbocuji. Delal jsem co se dalo, ale peknych par ryb jsem podelal a tak mi nakonec skutr ujel o 19cm! Jinak ceny celkem pekne - krom skutru, digitalniho fotaku, mobilniho telefonu mj. tez poukaz na eroticke sluzby jakehosi salonu v hodnote 3000Kc. Ale hlavne tam byly naprosto nadherne zpracovane kristalove bloky jako pohary. Ani na mistrovstvi sveta by se za takove nemuseli stydet. Zel nemam fotak - pochlubil bych se. No, pekne to bylo :) Jsem spareny jak vcerejsi jetel, to slunicko fakt peklo!
judas.d - Profil | So 9.6.2007 21:06:58
dnes jenom kapr 66 takže 66 bodů závody vyhrál p.Tychler
Supi | So 9.6.2007 20:57:55
Tak sem byl ráno na kaprech,na kuku ,záběry nic moc,ale přeci jen lisák 49cm,krásně sem si povidil
jepice - Profil | So 9.6.2007 18:53:39
Muškařina od 8:30 do 11:05. Prošel jsem si úsek od přehrady až k Sedlešovickému mostu. A právě u mostu jsem chytil nejvíce ryb. Sice jich nebylo nějak extra moc, ani nějak velký, ale potěšily. Celkem chyceni 4 okouni, 2 tloušti a malá štička.
Pohodovej den, jen mě u přehrady vytočila banda vodáků, co si dávala závody... Jinak konečně první návštěva RS.
Chytáno na malé lury a streamery.
splavek - Profil | So 9.6.2007 16:00:06
Včera v podvečer plavačka na řece,ale žádná velká sláva se nekonala.Sem tam plotice,nebo malej tloušť.Taky pár hrouzků ,ale jinak nic.řeka byla lehce zvedlá a přikalená,tak jsem doufal,že i ryby budou při chuti,smůla nebyly.Nakrmeno krmením Boland řeka a na háčku se střídaly červy,rohlík a kukuřička.Snad se zítra dočkám lepších časů,jo a proplaval kolem mě bobr velkej jak malý prase.
iwanhoe - Profil | So 9.6.2007 14:35:03
Krásný duhák 74 a v kondici - ulovil "taťka" Čurda na mouchu červíka - sbírem oživovanou
ta větší fiška cca 85+ však nesouhlasila s výletem na břeh :-( a více rybek na :
http://iwanhoe.blog.cz/galerie/dansko-2oo7-jezera-
havl | So 9.6.2007 12:56:26
Dneska pouze menší ryby, plotice, cejni, tak max. do 35cm a jeden malý kapřík.
Hlinomaz - Profil | So 9.6.2007 1:35:22
Při nočním lovu hadů se mi podařilo proměnit pouze jeden ze čtyř záběrů. Na rousnici zabral zatím můj největší úhoř-78 cm.
harvis - Profil | Pá 8.6.2007 15:58:45
Zatim letos jednoznačně nejlepší vláčka!!! 73 potočáků + 2 okouni. Nej puntíkatí měli 30cm. V tom množství ryb bych čekal nějakýho většího, ale i tak sem nad míru spokojenej a utahanej:)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...









































