- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
soulfly - Profil | Pá 8.6.2007 14:59:59
Tak sem vyrazil na tři dni na svůj oblíbený revír. Výsledkem bylo asi 15 kaprů. Největší měl ale jen 62cm lysec. Jinak samý šupáci. Tady jeden z nich.
Braun - Profil | Pá 8.6.2007 13:07:31
Výprava na dny do Jestřabic byla v očekávání pořadné chytačky. Bohužel braly jen menší kapříci max:45cm. dále bylo chyceno několik jeseterů ... od 90cm. takže pohodička. k ránu cca 04:00 jsem dostal peknej záběr a výsledkem byl jeseter 135cm. Poté odpoledne chycen nejvetší kapr naší výpravy: 84 cm.
Prostě jestřabice nezklamaly a dobře jsme si zachytali - snad přistě vic pujdou ti vetší kapři.
Curculio - Profil | Pá 8.6.2007 11:04:38
Pokus o úhoře konečně vyšel. Ještě před setměním to dobře bralo na feeder - plotice. Na rousnici prvně okoun, pak v 10.30 úhoř a pak už jen pár tloušťů. Úhoř sice slabě přes 60, ale šel dom, neboť to měl hluboko...Před půlnocí snad ještě záběr, ale nakonec jen věšák...
Rick - Profil | Pá 8.6.2007 7:51:45
Večerní vylet na velice klidna řeka, vubec se nic nehybalo, slušný proud a čista voda. Jednu 8 -kíláček na RRRpepper na potěšení
kep - Profil | Pá 8.6.2007 7:46:32
vláčka na S1 v Obřanech,1 pstroužek a 3 tlouštíci.Kalná a kapku zvedlá voda moc nepotěšila.
Proč to ale píšu,v půlce řeky byl zabroděnej chlapík s matchkou a lapal.
Co lapal,koncertoval za 3 hoďky vytáhl bez nadsázky 100-150 ryb.
Koncert a radost se dívat.
rybomil - Profil | Pá 8.6.2007 7:06:08
Odpoledne feeder. Po zakrmení opět zahradníci začali vysejpat posekanou trávu do řeky a tak bylo nutno přesednout jinam - půlka krmení v trapu. Pak již na novém místě záběry jen sporadicky, převážně oukleje, ploti, karasi + 4 karpoši do cca 45. Bouřilo , horko, vítr, občas lehoulinká přeháňka.Jebání s vodou jako tradičně.
koffi - Profil | Pá 8.6.2007 7:03:42
Tak jsem si byl zase zachytat od 2 asi do 7..samí opatrný záběry,skoro to nešlo sekat.Ale přišli 4 kapříci-33,36,36,45..pár plotic a cejnu a urval sem línka..takže to šlo..
Maco - Profil | Pá 8.6.2007 0:37:12
Dneska jsem se rozhodl, že poprvé zkusím noční lov v Syrovicích.
Přes den jsem si tam teď dvakrát slušně zachytal, tak jsem se těšil, že to půjde i v noci.
Co se týče počtu ryb, tak to bylo hóóódně slabé, ale povedl se mi můj první lín!!!!!
Zabral na dva Holanďany.
Je to nádherná ryba, udělal mi obrovskou radost!
Ale po něm už nepřišlo nic. Bylo plno drobných záběrů, taky asi od línků, ale už se nepovedlo nic.
Při setmění jsem se trochu bál, bo se vedle mě usadili tři cigáni...
A už to nebylo ono :o(
Zabalil jsem to po jedenácté.
fredyn - Profil | Čt 7.6.2007 23:22:11
Dnesni vychazka nedopadla zrovna nejlip. Napred sem byl u vody sam na takovem mensim mistecku a jeden prut sem hazel asi 10 metru a druhy do dalky ovsem za chvily prisli mistni bobkari-masari a obsadily me zleva i z prava takze sem nemel kam nahazovat tak sem hazel oba pruty pod nohy ale ani tam sem nemel klid,i tam totiz hazeli jeden prut a to byly ode me dost daleko.Neustale pleskani krmitek me donutilo k odjezdu.Nez sem odjel, zajel sem se podivat na opacnou stranu jezera a tam voda doslova vrela, ne masari ale fakt velkymi kusy co jezdily na hladine, nevim jestli to byly amuri, kapri nebo boleni ale byly to kusy.Jelikoz sem mel 3 rohliky, vybalil sem jeden prut a navazal hladinovou montaz ale ryby nejevily zajem. Nevadi, aspon vim pro priste kde sou kdyz to je jinde mrtvy.
milous - Profil | Čt 7.6.2007 22:42:13
Na to, jak je voda kalná, rybky celkem kousaly. Na feeder 3x plotice +-20, na položenou 5x podoustev od 15 do 24 cm. Ale všechny měly z boků sedřené šupiny, čím to může být? Ještě jsem zapomněl, vše na rousné
Hevlín - Profil | Čt 7.6.2007 21:57:40
Dnešní večerní chytačka dopadla nad očekávání. Vzal jsem si jen asi 15 rousnic a do hodiny byly pryč. Po včerejším dešti tekla přikalená voda a do dvou minut po nahození následoval záběr. Všechno byli cejni, ale zato ve velikostech 50+
jepice - Profil | Čt 7.6.2007 21:42:15
Plavka a chvíli mlaskačka s rybářským kroužkem od 15:40 do 18:40. Na to, že to je chovný rybník to moc nešlo. Co jsem slyšel z vyprávění, tak minulý rok se chytala ryba do minuty. Dneska to byla ryba do půl hodiny... Celkem se chytlo asi 20 ryb ve složení kapr, lín, amur. Já chytil 4 líny a u břehu při závěrečném přitahování mi to na mlaskačku urval amur kolem 50cm. Asi selhal háček v uzlu.
Dneska jsem byl docela zklamán. Ale trochu jsem si spravil náladu, když jsme s Pájou zpívali v autě karaoke- Maxim Turbulent a Kabáty :-). Chytáno na rohlík, kuku a masňáky.
tomsa | Čt 7.6.2007 21:02:18
Tak jsem konečně obdržel fotky z Dyje, kde jsem byl začátkem května. Ta parma má 73cm. To odpoledne jse jich nachytali několik od 50cm. Trefili jsme se do tření parem a byli docela při chuti.
JAKOMO - Profil | Čt 7.6.2007 18:21:32
včera večer sem vyrazil na uhoře,bohužel jsem žadného nechytil.poslední odbou je to tam jak u mrtvé lišky.ted už tam dlouho nepojedu
Maco - Profil | Čt 7.6.2007 17:26:11
Ještě foto jednoho z těch mega kapříků :o)
Ale byli fakt krásní.
Sorry za kvalitu, ale dneska naposledy foto z mobilu PDA.Jelikož jsem si koupil nový digitálek, tak teď už bude kvalita vždy sqvělá :o)
Maco - Profil | Čt 7.6.2007 17:23:35
Poprvé na tomto revíru.Jel jsem tam na základě zápisu z Můj lov asi před dvěma měsícama, kdy se tam chytlo dost pěkných línů.
Jelikož mi tato ryba chybí, tak jsou trochu doufal...
Jenže brali jen malí kapříci, vše v rozmezí 17 - 23 cm!!!
Na bonduelku přišel aspoň jeden amurek 33 cm.
Jinak super den strávený u vody, člověk se tam opravdu nenudil.
No a jak vidíte na fotce našel jsem i první letošní kozáky!A to jsem se tam chtěl vyč...t :o)
Kajman-Grizly - Profil | Čt 7.6.2007 13:20:01
Tak dnes jsem vyrazil na chvíli na řeku se svou milovanou manželkou a Martínkem který je pořád ještě v bříšku(aby věděl kde bude chytat až se narodí :-).Záběry byly ,ale takové nesekatelné.Pouze karásek viz foto.Byl jsem tam jenom asi 2 hoďky.Bylo moc krásně.Tak Petrův Zdar.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...






































