- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NMrvan - Profil | Út 15.5.2007 19:41:32
Chyceno pár kapříků a cejnů vše na feeder.Pařená houstička vítězila na celé čáře,na kuku nic proto největší měl jen 58cm.
NFinnnp - Profil | Út 15.5.2007 19:14:37
Kapřík 83 cm nevážen,uloven na boilie.Zatím chyceno 6 kapřích miminek nad 70 cm.Snad přijde větší.
NBIL.K - Profil | Út 15.5.2007 18:26:43
Dnes plánovaná rybačka ze synem chyceno -3.kapříci ,1.cejn,3trumeni a spousta záběrů pros....
dobré dopoledne,nej nástraha červi+rohlíček,nebo hnojáčci.
NMaco - Profil | Út 15.5.2007 18:21:58
Dneska jsem byl pracovně v Moravské Třebové, tak jsem se rozhodl i přes nepřízeň počasí zkusit zdejší vodu.
Fučela jak cyp a chvílema aji poprchávalo, takže žádná pohoda.Na červíky chycen karas 30 cm, pak přijel autobus studentů střední vojenské školy a chystali se z lodičkama do vody tak jsem to zabalil.
Nakula2 - Profil | Út 15.5.2007 16:05:24
Večer jsem na 2 hoďky protáhnul mušák a docela se dařilo. Několik parem, dva pstroužci kolem 27 cm, 3 lipánci a nepočitatelně ouklejek.
Smůla je, že se z řeky stala žabincová stoka.
NAndreas - Profil | Út 15.5.2007 10:44:40
od patku to uterka 10h 2kapry 52 a 43cm nic vic nevime co snima je o vikendu jsme tam byle 4,a pak jenom ja s tatou.
Nrybomil - Profil | Út 15.5.2007 7:51:03
Navečer řeka feeder + bobek, bo 2. feeder je v reklamaci. Kupodivu žádný lidi, asi kvůli počasí.Stále silný vítr, těžko rozeznatelné záběry.Krmení jako vždy + vločky. 7karpošů, 3 plóti, cejn a karas na břehu.Nej 55 domů, 1 utržený. Na bobek s kuku a potom rousálem ani potah.
NVazy - Profil | Út 15.5.2007 1:02:31
Tak ja jsem si konecne zarybaril jak se slusi a patri.Zacalo to na rybniku nasi organizace.Byl jsem tam minuly mesic dvakrat (rano-dopoledne) ale uplne jsem vyhorel.No tentokrat jsem se tam vydal odpoledne po praci stim ze snad navecer to teda bude lepsi.Padla 21h a najednou to zaclo jezdit,behem pul hodiny tri paradni kapri jizdy-takhle krasny kapry tvarem barvickou a zdravim jsem dlouho nevidel (43,47,54).Vtu chvili jsem byl dost spokojeny,a snad tam plavou jeste dnes...No ale pochvili mi vola kamarad ze je na rece jestli nechci prijet zkusit hada,jelikoz tento lov me vzrusuje snad nejvice.Inu narybniku jsem mel splneno tak rikam,proc ne.Do 15 minut jsem byl na rece na svem miste kde jiz jsem tu cest s uhorem mel.Musim rict ze takto stastny den jsem dlouho nezazil,sotva jsem nahodil hned se zacli dit veci,nejprve jsem se potesil dvema sumcema kolem 50cm a nakonec prislo to hlavni,uhoř 94 cm,boj to byl nanejvys prijemny protoze 4x jsem ho musel od nekud vyrvat coz jsem pokazde myslel ze ulovek je ztracen.Nejpikantnejsi na tom bylo ze jsem mel nahozeno uplne na stejnem miste jako loni kdy jsem vytah 92cm a uplne ve stejnou hodinu.Naopak me preci jen neco mrzelo,a to ze kamarad ktery me tam vlastne vytahl chytil jen jednoho sumce stejneho jako ja.Jeste chci podotknout ze ten den den jsem uz odpoledne vedel ze je pocasi prave presne na uhore a ze i mesic kveten tomu odpovida
NSteewee - Profil | Po 14.5.2007 23:35:19
v poledne s klukem na 3 hoďky na plotičky. Když si kluk přestal všímat svého dětského prutu, využil jsem situace a nahodil ze srandy feeder se zlomenou špičkou. První nához a košík zůstal na druhé straně v pařezu. Trhat se mi nechtělo- pletenka, tak jsem vytáhl plavačku z vody, vzal kluka a udělal si výlet kolem vody. Oplatilo se. 20 min. po druhém náhozu pahýl po špičce signalizoval braní a bylo to. Nahozeno cca 40 m podél břehu asi 8 m od břehu plného větví. Kam myslíte, že si to pán nasměroval? Samozřejmě. Tomu se nedalo zabránit. Ovšem pletenka 12, kvalitní hák, předpisově sedící za ret a šel ven i s půlkou stromu. Trocha nadsázky . Žádný velký boj se nekonal- to plotičky jsou udatnější bojovníci. Pro potřeby EU byl pečlivě změřen (50cm), zvážen ( 3146 gr) , vyfotografován, tak myslím, že splňuje veškeré podmínky i na cestu do USA.
NBob UL - Profil | Po 14.5.2007 22:15:13
V neděli s feedrem a přítelkyní asi tři hoďky u vody, koukli se za mnou 4 karásci - odhadem od 25 do 35cm, jedna pěkná ploťajzna s tlouštěm dorostencem a nakonec, lopaťák:) Nějaké promrhané záběry samo taky byly. Bylo krásně a i rybky braly. Paráda!!! Petruv.
Nmrkva - Profil | Po 14.5.2007 21:48:56
Dnesni parne dopoledne opet stravene na kaolince... oblibeny flek byl obsazeny, tak jsme museli vyzkouset jiny... temer cela rybarina byla ve znameni plotic, kaprici tentokrate nenajeli, ale prece jenom se jeden spletl (44 cm), takze nakonec celkem dobry...
Nsojka - Profil | Po 14.5.2007 20:47:24
V sobotu odpoledne jen 2 kapříci, oba cca 40 cm, takže puštěni zpět. Mohlo to být lepší.
NJurys - Profil | Po 14.5.2007 20:35:36
Tak dneska sem se konečně urval na hodinku k vodě a kupodivu i za tak málo času sem toho stihl dost:5 jelců z toho nej 45cm 3 okouny a 2 pstruhy a ten větší 35cm.Paráda i přesto že slunko peklo jak k.....!!!Došli mi opět baterky takže foto nic moc.
NNovakob - Profil | Po 14.5.2007 19:20:47
V sobotu jsem byl na oblíbenym rybníčku a nic moc .... na hnojky pár kapříků , karasů sem , tam línek.
V neděli jsem vyzkoušel nový místečko na řece konalo na pár okasů a kaprů .... Znovu jsem propad lovu na plavačku a musim říct , že feeder plavaný nesahá ani po bročky.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
21:15NStaré Česke rybářské vybavení 398
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...







































