- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NKillBill - Profil | Po 14.5.2007 19:04:05
Včerejší feederovačka se celkem vydařila,kapříci už se pomalu začínají krmit.Chyceno cca 10 kaprů kolem 50 cm,ale žádná jiná ryba.Cejni se třou,což mě docela vyhovuje.
NHarvis - Profil | Po 14.5.2007 17:07:18
V sobotu jsem si našel čas na ryby a vyplatilo se. Jedenáct potočáků, spíše potočáčků, protože nepřesáhli cca 26cm, k večeru dvě štiky (větší 49cm) a nakonec candát 33cm. Je to můj první, a tak i přes jeho "gigantické" rozměry z něho mám obrovskou radost.
NSoused - Profil | Po 14.5.2007 17:00:28
Ryba začala jít kolem 18hod. a brala celkem slušně na plavačku. Chytil jsem jich během hodiny 5 .
NLubík - Profil | Po 14.5.2007 15:37:46
Sobotní rybařina na soukr.rybníku s Álou a Matesem stála opravdu za to.Chyceno přes 30 kapříků 20-52cm,cejni,plotice a jeden pěkný Amur 61cm..Určitě jsme tu nebyli naposledy...Zdarec:)
Noskus - Profil | Po 14.5.2007 15:24:04
Včerejší chytačka na koupališti v Brušperku:Asi 20kg plotic 15-30cm a na večer se nechali přemluvit 3 kapříci 38, 39 a 43 tak spokojenost. Tady jeden z nich.
NMajdo - Profil | Po 14.5.2007 13:51:54
Víkendová chytačka dopadla tentokrát dobře. Ač se kapříkům moc nechtělo, tak jsem jich nakonec pět přemluvil a dokonce byl letos i první na kouli:-) Takže spokojenost.
NHevlín - Profil | Po 14.5.2007 12:20:05
Dnešní dopolení lov na rybníku v Hrušovanech nad jevišovkou. Vzhledem k předchozímu nasazení ryb před rybářskými závody byl rybník v těžkém obležení. Nic moc nikdo nepochytal. Se svými plavačkovými pruty jsem byl za exota. Zapadl bych až po navázání krmítka velikosti ptačí klece a nahazování přes celý rybník 5 metrů od protějšího břehu:-) Nakonec jsem vydoloval několik cejnů, dva amury a jednoho kapříka. Pár ryb spadlo. Pekné dopoledne
NCurculio - Profil | Po 14.5.2007 12:20:03
V jedné pěkné tůni u Rozkoše jsem zkoušel chvíli v podvečer splávek. Ani jsem nemusel moc krmit, na rohlík to pěkně bralo. Spoustu záběrů jsem nesek, něco mi i spadlo, nakonec 2 pěkné ostroretky něco přes míru.Je dost málo vody, proto se ryby snadno poplaší při zdolávání úlovku.
NCurculio - Profil | Po 14.5.2007 12:17:39
Poprvé na Jevišovické přehradě. Po dvou hodinách tápání s feederem jsem přešel na splávek a vyplatilo se. Kupodivu to bralo i kolem poledne. Za asi 2 hoďky jsem chyt 4 pěkné líny (v životě jsem jich naráz tolik nechyt), několik slušných plotic a cejna. Bralo to na rohlík.
NVLK | Po 14.5.2007 11:41:22
Včerejší odpoledne pod Bulharským jezem.
Chyceno 10 karásků a jeden bolen na rohlík.
NČudlař - Profil | Po 14.5.2007 7:11:58
Včera po dlouhé době znovu na pstruhovce. Lov mi velmi znepříjemňoval silný vítr.Za hodinu a půl se mi povedlo chytit pouze dvě ryby potočmen 36cm a tloušť cca 25...vše lapeno na suchou.
NFuTuReMax - Profil | Po 14.5.2007 5:58:30
Nevalné výsledky na zdejším revíru nám konečně ryby vynahradily! Ve dvou se synovcem jsme lapli 3x úhoř (70cm), 3x kapr (30cm) a 3x sumec (30cm) :D Vše plave dál - snad?
NJPfish | Ne 13.5.2007 22:57:13
Dneska jsem neodolal počsí a zamířil na těžkou a u nás prochytávanou vodu na člun.Míjející rybáři mně zrazovali od samého začátku a od každého jsem vyslechl,že ani cejni nejdou.Zajel jsem na svou "spešl tůňku" a po zdolání asi třinácti kapříků do 55 jsem se rozhodl,že jim dále nebudu natrhávat čumák a začal jsem je s radostí krmit a otevřel lahváče a pozoroval ten jejich zájem o potravu.Bohužel foto nic moc.
NBAZY - Profil | Ne 13.5.2007 21:21:20
Dnes odpoledne jsem se byl mrknout na naši plavačkovou elitu v Hradišti,přijel sem akorát na vážení,no moc toho neměli,někdo vůbec nic,a když už,tak nějakou tu ouklej.Já to pak rozbalil na soutoku s Bat'ákem,celkem solidní 3 hodinky lovu,vesměs cejni,od 35 nahoru,a pěkný plotice.Celkem lapeno 18 kousků,vše na feeder,krmení Timár velký cejn+kuku a červ,na háku červ nebo hnojka
NJiJin - Profil | Ne 13.5.2007 21:02:57
Dnes od 8.00 do 11 ,jako už poněkolikáté, ani ...Ryby měly na výběr z masňáků , hnojáků a chlebíčka asi jim to nestačilo nebo nevím co .
NJohnMcE - Profil | Ne 13.5.2007 21:01:56
Dnes 6:00 - 12:00 na Labi, chytáno feeder a boilie, krmeno partiklem s komerčkou Top Mix ořech. Ráno dva větší karasi a kapřík 42, plotice - vše na feeder. Koule bez záběru. Nej nástraha kuku z plechovky+červík. Houska, žížalka a další nástrahy v podstatě bez záběru. S postupujícím časem k polednímu aktivita ryb téměř nulová. Hezké dopoledne, ale aktivita ryb by mohla být větší...
Nmaruska - Profil | Ne 13.5.2007 20:56:22
pohodovy vikend,ryby moc nechodily.zabery v noci a brzy rano,vse na pelety,i tahle kapri boubelka 82cm,nevazena.
NBorisLetovský/after-strike - Profil | Ne 13.5.2007 19:36:20
dnes supr lov vlackou plno PO a par PD vestsina nad 20 cm ale co me dorazilo a to malem nadobro byla 20 cm kulometna nabojnice v ostre verzi (plne funkcni) avsak ja sem ji doma v mokrem hadru zneskodnil :)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....









































