- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
wenda - Profil | Čt 17.5.2007 6:43:59
tak jsem včer i přes nepřízeň počasí ráno vyrazil na ryby, vydřel jsem to tam jen 3 hoďky, ale i přes to jsem si zachytal, sice toho nebylo moc, ale přetahoval jsem se hezky, 3x kapr nej 40 a 1x amur 53, vše na plavanou s kukuřičkou
El Duffus - Profil | St 16.5.2007 22:37:27
Tak jsem se konečně ve Švajcu dostal na ryby a hned se zdařila bezrybka :-( , první dvě hodiny trolling s planadama a vobblery, potom vláčka také ze člunu a výsledek nula. Jakožto cizinec to s klidem svedu na průvodce :-), ale jinak pohoda a příště to bude na déle a určo s lepším výsledkem pro rybáře. Mimochodem zdejší maxima u štiky 120, okouna 53 a pstruha 82cm jsou pěkná motivace
ZedKa | St 16.5.2007 21:50:48
Včera večer jsem vyrazil do deště. To jsem ještě netušil, že mě čeká vytrvalý a silný liják. Nakonec jsem zůstal u vody sám - blázen - v dešti. Ale stálo to za to. Úhoří noc, jak vyšitá. Po 20h začali tahat a po půl hodině jsem dokonce vzdal nahazování druhého
prutu. Na břeh jsem dostal 2 tkaničky okolo 50cm a několik mi jich spadlo cestou nebo záseky do prázdna. Nádherný zážitek. Všichni samozřejmě zase plavou...a já jak zmoklá slepice. Zdar všem hadařům.
BAZY - Profil | St 16.5.2007 21:21:49
Navečer sem si na chvilku odběhl k řece s úmyslem zalapat si nějaký ostroretky a parmy,celkem to klaplo,ale šly spíš menší kousky,7 ostrých kolem 35 a 4 parmy taky tak.mimo to ještě celkem pěkný plotice a dvě malý sumčí mimina,tipoval bych z loňskýho vrhu,ale záběry to byly jak od pořádné parmy.Krmil sem Traperem s hlínou a červama,na háku červ,rohlík,kuku
Tryko - Profil | St 16.5.2007 21:17:51
Dnes na Podhradí, od pěti do osmi. Jediný záběr o půl osmý na rohl. boilies a byl z toho kapřík 47cm. Nádherný počasí-bezvětří, škoda, že jsem nemohl zůstat do půlnoci na úhoře :-) Ale noční směna nepočká....
Detreux - Profil | St 16.5.2007 20:31:53
dnes pokus o uhoře ( bohuzel jen do osmi hodin) Uhoř se nekonal, chyceni jen dva násadá(č)ci okolo 40 cm, z toho jeden krásnej řádkáč a nekolik málo cejnů. Chtělo by to asi vydržet dýl ....
RomikS - Profil | St 16.5.2007 20:21:11
Tak dneska na pstruhovce jeden okoun a lín 38 na twister!Sem myslel že to bude pěknej pstruh,trochu jsem nechápal,ale radost byla veliká :-) plave dál
Miroslav Semerád - Profil | St 16.5.2007 19:56:13
tak jsem zkusil rotacku a hle po par minutach tam byl krasny bolen 61cm, tak mam velkou radost, protoze posledni dobou je to v okoli prahy velka bida.
BorisLetovský/after-strike - Profil | St 16.5.2007 19:07:37
dnes testovani 7 cerstve zakoupenych rotacek spinax + vibrax + 1 vaskovka a vysledek diky zvedle hladine na dojnasobek normalu jen 5 PO zbytek to netrefil nebo nedobral kvuli spatne viditelnosti a zalkaleni nej cca 25+ na homemade wobler
to mi tak nevadilo ale byl sem nesmirne kladne prekvapen ze v tomto malem toku plnem usti kanalizace jsou mihule a to dokonce dve na jednom metru ocividne byly v dobre forme :)
jepice - Profil | St 16.5.2007 15:37:18
Muškařina na Hnědce od 16:30 do 18:35. Zpočátku jsem chtěl i přes zataženou oblohu zkoušet kapříky u hladiny, ale ti asi měli jiné starosti. Nakonec jsem tam teda dal něco na menší rybky a vytáhnuti 3 perlínci, 2 okouni a plotice.
Chytáno na goldy a red tagy.
rommi | St 16.5.2007 14:16:12
zaujimava fotka fotena rezimom makro. fotila priatelka
podustva plave dalej.
Hevlín - Profil | St 16.5.2007 13:46:50
Dnešní přespolední návštěva místního revíru. Za 30 minut uloven jeden kapřík a cejn na feeder a pak rychlý úprk do tepla domova před studeným větrem. Holt nikdy nepodceňuj počasí:-)
Rambo - Profil | St 16.5.2007 8:27:21
Včera jsem zachytal podoustve jako nikdy. Šli pěkně na žížalky i na kostňáky, největší 48 a 42 mluví za vše. Chytal jsem na plavanou s malým háčkem na plotičky, fakt síla, několik kusí přes třicet a spoustu podouství okolo dvaceti centimetrů se podívalo na břeh. Pochopitelně jsem je všechny vrátil, odnesl jsem si dva okouny okolo 30, píšu to aby to po té fotce nevypadalo, jako že bych naplnil mrazák podoustvema... to nikdy
Finnnp - Profil | Út 15.5.2007 21:58:24
Svoboda pro kapra 85 cm.Měl štěstí,že to nechytil nějaký hladovec a nejsou z něj řízky.
Tomasson - Profil | Út 15.5.2007 21:32:14
Dnes v tom dešti na pstruhovce.Výsledek 19 pstruhů potočních nej 30cm a 9 lipanů nej 33cm.Super chytačka a ti lipani mě překvapili.Vše puštěno do rodného živlu.
scopi - Profil | Út 15.5.2007 21:18:53
včera jsem se byl podívat na svitavu a zachytal sem si nádherně. Asi 11 kapříků od 45 do 51 cm a asi 4 mi spadli. Dnes za celý odpoledne jen 1 cejnek, 1 línek (cca 28 cm), pěkná ostroretka a téměř na poslední nadhoz kapřík 48 cm, no a pak mi ještě jeden menší spadl. Kromě toho kapříka plave vše dál. Jo a celý odpoledne lilo jako z konve a já se neměl pod co schovat......dom jsem přišel jak zmoklá slepice...
hannisakk - Profil | Út 15.5.2007 21:01:35
Chyceno 7 plotic a jeden cejnek(na feeder) . To vše bylo ihned vráceno zpět do vody
hannisakk - Profil | Út 15.5.2007 20:56:53
Chyceno na feeder 37 kap,5 cejnů.ihned vráceno do vody :-) .
wenda - Profil | Út 15.5.2007 20:22:50
tak na soukromém rybníčku jsem si vytáhl udice, ozbalil a chytal. Chytal jsem na kukuřici, brali líni, nej (41, 42) plotice, perlíni, cejni, karasi, vytáhl jsem malou štičku a 2 candáty (60, 75). Dneska jsem musel utéct domů, to počasí se nedalo vydržet (strašný liják a pořád leje) jinak jsem zmasařil akorát 2 větší cejny a 4 karasy. O kapry jsem taky zavadil, ale se silonem 0,16mm se toho zase tak moc dělat nedá, když jsou ti kapři okolo 10kg, tak jsem si akorát hezky zabojoval s jedním z nich a ostatní to napálili rovnou do orobince a brali si splávky sebou. Toť vše vážení
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
23:17Medkovy rybníky Kroměříž 188
22:49Rybáři vs ochránci přirody 79
22:03Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
22:03Bleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
21:15Staré Česke rybářské vybavení 398
19:31Bečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03ATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
14:34Poradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
22:03Bleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic

































