- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NTom. - Profil | Ne 13.5.2007 19:12:03
Dneska na Sl.Hartě od 6:30 do 12:00.Krásné počasí,ryby taky celkem šli,Udělal jsem menší změnu.Jeden prut na Kapříka nahozen asi 40 metrů daleko-nástraha bojlík a druhý na Cejny:Vlasec-0,16mm,nástraha pařený rohlíček+vlastní příchuť-nahozen asi 15metrů.Na Kapříka jeden krásný záběr,který jsem neproměnil a Cejni šli dobře,takže pohoda.Hlavu jsem si zase po dlouhé době provětral,tak paráda.
Nsplavek - Profil | Ne 13.5.2007 18:54:47
Dnes ráno jsem si přivstal a vyjel kolmo na rybky.Nakrmil směsí z konopí,řepky,vařené pšenice a trochu kuku.Rozbalil plavačku a v očekávání strávil celé dopoledne a až na pár pidicejnů,plotic,jednoho duháka.lína a asi tří okounů nic,nic.Nějak se mi poslední dobou nedaří,celou zimu paráda chytačka,ale teď poslední dobou je to slabota,snad se to zlomí k lepšímu.Už to bude chtít změnit revír a podívat se trochu někam jinam.
Nkaprrrrr - Profil | Ne 13.5.2007 18:52:22
Kapři jsou při chuti hlavně v noci nej 96cm a 18.10kg na vlastní směs s AK franfurtská klobása
Njepice - Profil | Ne 13.5.2007 18:37:04
Dneska plavka od 14:10 do 17:20 na řece. Sledoval jsem tření cejnů a plotic, ve vodě jsem dále zahlédl hejno okounů, několik tloušťů, menší štičku, pozoroval jsem i opalující se slečny (a některé byly velmi spoře oděné :-) ), ale ty ryby vůbec nešly... Prošel jsem to od Sedlešovic až do Oblekovic, ale kromě spadnutí jedné neznámé ryby a jednoho okouna jsem skončil jako pan Bezrybka. Na řece to s plavkou prostě neumím.
I přes to, že jsem skončil jako Bezrybka, to byl nádhernej den.
NSander02 | Ne 13.5.2007 18:29:21
Dnes znovu na Plumlově odpoledne,chyceno 6 kapru a 2 amuři a jeden koi kapr.Skvěla chytačka
NMlady_rybar - Profil | Ne 13.5.2007 18:12:59
Dnes od 11 do 3 na Pinkách. Bylo strašný horko a rybám se moc nechtělo. Chytáno feeder a plavaná, na masňáky asi 20ks drobotiny ve složení: plotice, cejn, ploticocejn a hodně mě překvapila ryba, co vypadala jako kříženec plotice a tlouště, prostě tloušť s tlamkou plotice. A překonal jsem osobák v malosti cejna, ten nejmenší na plavku měl asi 5cm.
NKosák - Profil | Ne 13.5.2007 18:09:02
Dnešní dopolední chytačka na jezírku... Navštívil jsem tento revir po dlouhé době a docela jsem byl mile prekvapen!!! Chytano na feeder + plavana, od cca 9-12hod. lapeno 32 ryb, převážně perlin, plotice par mega ouklejí (takove jsem jeste nani nevidel, natoz chytil), chytano na cerviky Pepiky... Priblizna procentualni uspesnost byla 70% : 30% pro feeder!!! Hezky prozite dopoledne u vody... Petruv Zdar
NMarek211 - Profil | Ne 13.5.2007 17:49:38
Dneska poprvé s bráchou na rybách v Hruškách. Já odzkoušel novej bič a bráchal zkoušel taky plavačku. Celkově kolem 35 kapříků+karasů. Nástraha rohlík+masnak. Ke konci pak uz je fučel vítr :( a tak jsem jeli s našima dom! Hezká chytačka
Nsportex - Profil | Ne 13.5.2007 15:20:40
Dnes jsem byl na svém oblíbeném rykníku 40ha.Bylo krásné počasí ale ryby na nás sr**i.Jedna jízda na boilies nepruměněna a druhá na kuku z ní se vyklubal kapřík 58cm ale jinak pár malejch kapříku.foták jako vždy doma všeci ryby plavou dál
Nhavl | Ne 13.5.2007 14:27:48
NBriza - Profil | Ne 13.5.2007 13:48:54
Ráno od 5 - 9 na Dřevce. Po včerejším dobrém začátku na Příluku to dnes bylo úplně obráceně. Chytal jsem na plavačku a feeder. Na plavačku ani ťuk, žádná plotička, perlínek, ouklejka ani jeleček se neukázali. Feederu jsem se moc nevěnoval, takž jediný záběr byl zažraný duhák, který mi solidně zvedl adrenalín když jsem chytal prut mizející v řece. Tak jsem ho za trest ugriloval :-)
Ncuba.nec | Ne 13.5.2007 12:22:47
5:00 - 11:00 chyceno na plavačku 6 kapříků 30-40cm,cejnci a plotky,vše na kukuřici a rohlík.po dlouhé době jsem zkusil kolínko a byl z toho línek.skoro bezvětří,sluníčko - povedená rybačka
NRaggo - Profil | Ne 13.5.2007 11:41:10
Tedˇ jsem se vrátil z Hostíku kde jsem seděl cca od 6ti sluníčko super pohodička pokec s kamarádama ale ryby slabota jen tak demonstračně 2 cejnky jinak ani prd...
NKillBill - Profil | Ne 13.5.2007 11:21:21
Pěkná feederovačka ,chyceno pár kapříků a zpousta plevele.Na koule zatím bez úspěchu.
NHomerBond - Profil | Ne 13.5.2007 11:01:36
Včerejší závody dětí místního kroužku se vydařily, bylo na co koukat, neboť já sem pruty nechal doma. Chyceno mnoho karasů, cejnů, jedna plotice, kapr se podívat nepřišel...trochu sprchlo, ale nic vážnýho. Nejlepší výsledky na chleba a pařenej rohlíček.
Nzdenos - Profil | Ne 13.5.2007 11:00:25
Opět na stejném místě, tentokrát bída nad bídu. Za celé dopoledne chyceno asi jenom 10cejnů +2karásci a nějaká drobotina. Cejni max.40cm. Dneska jsem zjistil podle fotek z rubriky že naproti chytali taky Mrkaři a docela jim to bralo. :-) Zdravím Ištváne
Ngrošák - Profil | Ne 13.5.2007 11:00:09
Včera tu byly závody, nasadili sem prý 5 metráků ryb tak sme to šli dneska s tátou taky zkusit. Na břeh se za 3 hodinky podívalo asi 7 kapříků od 38 do 46cm, jeden trůman a jeden pěknej karásek 33cm. Největší kapřík půjde na pekáč a karásek na zahradu do rybníčka. Zdar a sílu..:)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
17:29NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 45
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic








































