- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NMrvan - Profil | Út 24.4.2007 19:10:22
Dnes opět feeder.Počasí hodně proměnlivý,ale rybky braly dobře.Pařený rohlíček 8 línků,6 skaláků a tak 15 kapříků.
Nravejirik - Profil | Út 24.4.2007 19:03:41
Od středy do pátku s kamarádem Mirkem na tří denním lovu. Chyceno asi 20 kaprů nej 70cm, 6 jeseterů vsichni cca 1m. Vše bylo supr, ale v noci zima.. -chytli jsme akorát to ochlazení jak přišlo.
Nsczert | Út 24.4.2007 14:59:24
Týdenní výprava - ve 4 lidech
na dolním toku Moravy. Jen parmy, ani jeden kapr!!! Těch parem od 60 do 75 byly desítky. Chytáno převážně na SBS a miniboilie Richworth - smrady. Zajímavý úkaz - já jediný chytal na feeder (ostatní klasika položená) a dosáhl nejvíc úlovků. Kmen : 16, návazec fireline 0.04. Důležitá byla firelineka /když jsem dal klasickou návazcovou pletenku nebo silon, záběrů bylo podstatně méně/. Vychytal jsem ale jeden fígl. Koupil jsem si průjezdy s podvodním splávkem na delší straně boomsu a zvedl tak nástrahu nade dno. A to bylo ono!!! Když jsem dal průjezd bez podvodního splávku, zase špatně.
Další zajímavý úkaz : ani jeden cejn!!!! Občas jelec a karas. Masňáci ani žížaly nefungovali.
NBIL.K - Profil | Út 24.4.2007 14:58:46
Dneska jsem jel ze synem otestovat jednu vodu ,ale tam bylo mrtvo tak přesun na svůj oblíbenej,tam to vždy bere a tak jsme nachytali asi 6,kapříků,spousta záběrů pro...... ,ale parádní dopoledne.
NBones - Profil | Út 24.4.2007 14:31:09
Seč vřele doporučuju je to ráj rybářů.Chytil jsem tam tlouště 25cm a okouna a to sem tam byl jenom pár minut
Nbolen11 | Út 24.4.2007 13:03:52
Dnes opět na řece ale rybám se nechtělo.Pár oček,jeden candát a dva karásky.Dost bída ale řeka je ještě dost studená.Chytáno na masáky,kuku,hnojáky.
NMajdo - Profil | Út 24.4.2007 10:10:14
Tak takhle mi to mlčelo celý víkend. Ještě že feeder v neděli zachránil situaci a na břeh se podívalo několik cejnů, perlínů a plotic a jeden kapří dorostenec 39cm. Vše plave z5. V noci hrozná zima kolem nuly, přes den krásně a voda už měla 16°C. Tak snad příště to těm kapřím klukům natřu.:-)
NFishky - Profil | Út 24.4.2007 8:31:32
Tak po týdnu zas u vody, leč rybiškám se moc spolupracovat nechtělo, takže krom pěkného vymrznutí a bobra co celou noc okusoval stromek kousek za bivakem to nestálo za nic. Možná to bylo tím, že jsem chytal na boilies a krmil kukuřicí, kdo ví... každopádně ráno, když dojel nějaký bobkař a rozbalil to naproti mně s teleskopkama, nabil je turkyní a poslal mi +100g olova takřka pod nohy jsem začal balit. Ani jsem to nedobalil a mistr z druhé strany už drápal z vody cca 55ku kapříka - honem do igelitky, ještě si dal jednu kouřovou a šupem domů - když už měl "povinnosti" splněné :))) Čistého času byl u vody snad ani ne hodinu, efektivní lovec... tak jsem si zanadával jakej sem hovnochyt a vyrazil k domovu. Odpoledne jsem byl pak jen s mečkou a poštěstilo se ukecat jednoho domorodce moooc pěkně stavěnej. Počasí proměnlivé - v noci mrzlo a přes den to bylo na koupání...
Noskus - Profil | Út 24.4.2007 8:18:41
Tak jsem se konečně dočkal,první letošní sice pionýr ,ale potěšil.Po setmění dorazil ještě jeden ten už měl 43 a pěkně bojoval tak spokojenost.
Npytlak junior - Profil | Po 23.4.2007 21:51:09
Krásná rybařina a konečně můj rekord kapr 61cm.Super relax až na některé rybáře ,kterým nic neříká rybářský řád a chovají se u vody jak kdyby jim tam vše patřilo
NLubík - Profil | Po 23.4.2007 20:29:10
Víkendová rybačka s Álou bohužel bez Matesa dopadla celkem slušně.Počasí bylo parádní-první spálené ksichtíky a ryby už se snad konečně probudily.Výsledkem bylo 5 kapříků,cejny,frgále a ploťky jsme ani nepočítali..Vše vráceno vodě,tak jak by to mělo být u všech rybářů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nsplavek - Profil | Po 23.4.2007 19:18:24
Včera první bezrybka letos,feedrovačka na Moravě vyšla na prázdno. Ani živáčka ani mrtváčka,marně přemýšlím kde soudruzi z NDR udělali chybu,ale příště jim to natřu.Ryby stávkovali jak odboráři ve škodovce.I takové dny k rybařině patří.
Nfredyn - Profil | Po 23.4.2007 18:07:23
jel sem po obede s tim,ze vydrzim do deviti byla zima a foukalo,udice byly uplne mrtvy,ale do tech deviti sem vydrzel
NGo-To - Profil | Po 23.4.2007 17:25:10
Dnes od 11.00 do 16.00 hodin, chytáno skoro na všechno, ale bohužel. Jeden rybář vytáhl na červy štiku, tak do padesátky a já pár okounků na žížaly, to bylo vše.
Ale bylo krásně a dopad sluníčka teď na mě vidí každý, mám opálené na obličeji brýle a polovinou rukou o:)
NKubajz - Profil | Po 23.4.2007 15:56:09
Slušná chytačka na přítoku pod Číměří s poměrně bohatou škálou chycených ryb a to kapr,karas,cejn,cejnek,ploťka,okoun,proudník,hrouz
Nmartyn - Profil | Po 23.4.2007 15:50:25
V sobotu na D5 u strachotína od 6-20h s tomem jsme chytli 3 kapry 68,69cm šupináče a jednoho lysce 66cm ten byl nejtěžší 7,5kg.Pak jestě menšího cejna a kapříka cca 20cm. to bylo asi tak vše.Počasí však nebylo vůbec příznivé slunečno a bezvětří.V neděli už jsme byli bez záběru úplně.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....







































