- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Starouš - Profil | St 25.4.2007 23:55:59
Dnes výprava na Berounku. Poránu byla mlha, ale rybám to zjevně nevadilo. Prvního kapříka jsem si povodil už asi 10 vteřin po prvním nahození.(39cm) Celkem jsem během dne chytil (a zase pustil:-)okolo 40-50ryb v druhovém zastoupení - kapr, cejn, karas stříbřitý, lín, tloušť, plotice, okoun a štika. Chytáno na plavačku(forpas 0.10, háček 12) a feeder(forpas 0.12, háček 12), přičemž plavačka byla výrazně úspěšnější. Prakticky vše uloveno na masňáky. Nejzajímavějším úlovkem dne byla štička 40cm(viz foto), kterou se mi podařilo vytáhnout poměrně kuriozně. Přišel klasický záběr - potopení splávku, zásek a silný tah... Čekal jsem většiho kapra, ale během chvíle se ukázalo, že je to štička, ale vypadalo to, že háček má zaseklý ve hřbetu za hlavou. Po vylovení jsem ale zjistil, že háček je vlastně úplně mimo a že štika visí "oběšená" pouze na smyčce z vlasce:-) Celkově spokojenost - parádní relax. Jo a navíc jsem byl svědkem velmi napínavého souboje kolegy-muškaře, který asi 20metrů ode mě zapřáhl a následně úspěšně zdolal parádního kapra 60cm, kterého po ulovení jen změřil a zase pustil!Borec!
soulfly - Profil | St 25.4.2007 23:14:42
Tak dnes na odpolední chytačce a chytil sem akorát jednoho cejna 60 cm na podvázanou kuku. Udělal mi radost, protože je největší v životě.
Hrouzek - Profil | St 25.4.2007 21:41:33
Vyrazil jsem s Mildasem zkusit poškádlit potočmeny,moc se nedařilo, hrozně málo vody.. :o)Potočmeni do 28cm, tloušti nej okolo 30cm a jeden proudník se připletl...
ŠARPI | St 25.4.2007 21:11:21
Přes poledne pár kapříků - někdy bych potřeboval ruce jako chobotnice - dublšupi.
Louda - Profil | St 25.4.2007 21:02:45
Dnes odpoledne plavačka v Lužanech pod mostem celkem 23 ouklejí a 3 plotice a krásné počasí.
Hecht - Profil | St 25.4.2007 20:50:19
Naše oblíbené místo na Labi... 3 kapříci tady je jeden z nich nádhernej labák 70cm :-)
Tomes - Profil | St 25.4.2007 14:19:18
Dnes ráno na berounce. Chyceny celkem 4 ryby. Kapřík tak 20cm, lisec 42, lín a cejnek. Bylo tam krásně ale v 11h už se to nedalo na sluníčku vydržet.
ALIK | St 25.4.2007 9:37:56
Dnes rano jsem byl povlacet na pstruhi,chytnutno pstruh obecny 35 cm,a par zaberu spokojenost,nastraha rotacka pocasi fajne,petruv zdar kolegove.
vipsup - Profil | St 25.4.2007 8:49:22
další vycházka k vodě s kamarádama,ale tentokrát až na malého kapříka a cejnka nic moc - hlavně jsem byl u vody.přišel se podívat takovýhle pan žabák
Good_Carphunter - Profil | St 25.4.2007 7:57:47
O víkendu 20-22.4. 2007 jsem byl pozván kamarády Banské Bystrice na rybník Sík kterou vlastní místní organizace Dolný Ohaj na Slovensku. Začátek lovu pátek cca 15.00 a konec neděle v 11.00.
Chytalo se na vše možné a z technik plavaná a položená. Zakrmováno krmením značek MILO, MOSELLA a LORPIO. Nejúspěšnější bylo krmení MILO a kamarád Roman na plavanou, který vytáhl za hodinu 13 kaprů. O velikosti 40-60 cm. Na rybníku je i místní kapr o velikostech přesahujících 10kg, ale toho se nám bohužel nepovedlo zdolat. Jeden kapr-profesor zabral na feeder Petrovi, ale jelikož rybička znala místní vodu zajela po krátkém souboji do kořenů a……křup.
Za nádherný víkend (a to jsme se nějak obzvláště nevěnovali lovu v noci) se ve třech lidech chytlo 65 kapru v délkách 40-65 cm. Žádné obří rekordy, ale skvělá bojovnost kaprů nás doopravdy překvapila. Děkuji za pozvání na tento revír kamarádům Romanovi a Petrovi z Banské Bystrice a místním obyvatelům, kteří byli fakt super.
rybomil - Profil | St 25.4.2007 7:06:13
Tak nám minulý týden nasadili do parkových rybníků, pani Múllerová. Ani sem se nemusel nikoho ptát, jak na městě potkáš pěší s cajkama, je to jasný.
Lidí jak o Matějský, jenže karpoši moc nepapaj. Za těch pár dnů už jsou asi popíchaný. 2 feedry , po cca 1 hod. už stačil jeden. Na břehu 14 karpošů, nej 53, 3 cejni +- 40 ( taky nasazený ) a 1 pidilinek. Vše na kuku + červ. Vedle bobkaři zleva 1 K , zprava 3 K. Toho jsem hned poznal, kontroloval mne 2x po sobě vloni na Brodský vodě. Vyblil, že mu dali pro RS jen krajskou, takže si dokoupil ještě celosvazovku a teď když odchytá na VČ vodě, jde pak odpoledne sem na pražskou, takže může 2 x 2 K denně. Včera lapl 9 línů 28 - 33, jsou moc dobrý z komína............ Jinak krmení alá MM opět fungovalo a taky jsem 2 nej K poctivě zmasil.
boyscout - Profil | Út 24.4.2007 22:28:08
Dneska pohodová "feederovačka". Celkem 37ryb venku, dost ryb mi spadlo. Cejni (nej 60cm), kapříci (nej 45cm), cejnci, jeseni běžných velikostí a několik karasů stříbrných. Spokojenost. :-)
scopi - Profil | Út 24.4.2007 21:58:10
Dnes po přímačkách na rybách a ryby spolupracovali. Nej. byl sice jen 48 a 46 cm, ale menších bylo spousta,tudíž chytačka nádherná..
Buri - Profil | Út 24.4.2007 21:22:03
Tak opět na Pstruhách! :0)
Tentokrát opět vláčka, chyceno hodně pstruhů na 25cm ale žádného jsem si neodnesl .... chytačka pro radost :) Siveni šli hodně po červenožlutém wobleru .. viz. foto :0)
Petruv zdar !!
Foceno mobilem
Miky26 - Profil | Út 24.4.2007 21:07:01
včera jsem si konečně udělal na celé odpoledne volno a skvělá rybačka s výhledem na zámek Hluboká.Na břeh se podívalo za pět hodin 8 kapříků 40+,10 karasů největší 40,plotička,perlín ,jesen 40 a 50 amur.
Po půl hodině jsem musel dát na drůhý feeder místo kostnáků kukuřici na vlas (amur)abych vůbec oba stíhal.Všechny plavou zpět ve Vltavě.
tohle je fotka té nejhezčí - jesen 40 na kuklu+ 3 kostnáky na feeder 0,16 forpas 0.14.
Shadowhunter - Profil | Út 24.4.2007 20:03:07
Tak dnesni vychazka k vode byla opet perfektni...sice potocaci jen do 30cm nej 29 ale zase jsem jich nachytal okolo 30 a asi 10 z nich melo pres 25cm. Takze jsem smocil mouchy, sluciko svitilo, sem tam spadla kapka co vice si prat. Opet pardni den u vody. akorat kdyz jsem chtel udelat peknou fotku s rybou ve vode tak mi zdrhla...jak to fotite ty ryby ve vode ze vam neutecou 8-(
ŠARPI | Út 24.4.2007 19:49:06
Na čtyři hodiny slušný výsledek . ( aspoň u nás ) . Fajn pobavení , všichni plavou dále .
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....









































