- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
rommi | Po 23.4.2007 14:33:41
Krásne vyfarbená podustva v nerese. Feeder -0,14/0,10 mm, hnojáčik.
Odopnutá vo vode mastila späť.
usak - Profil | Po 23.4.2007 14:14:32
odpoledni fajne pochytani na plavacku. 0,5gr, 0,12mm, 14, cervi...super aktivita rybek, co hod to zaber, tlousti, ostroretky, plotice, oukleje a samo hrouzci, vse na mistni pomery pekne rostle a v kondici.
Výpeček - Profil | Po 23.4.2007 13:23:14
Poprvé na závodech.
Kapříci 52 a 42cm + 1 cejn takze součet 95 bodů
( jeden kapřík mi urval návazec 0,16mm ).
Parádní den, profíci si krásně zachytali a i ja jako záčátečník jsem byl spokojen.
Všechny 3 ryby vráceny vodě.
Odpoledne jsem přejel o 2km dál do Uňkovic a zachytal si o poznání víc ryb ( 8 cejnů - 2 byli krásní lopaťáci a 2 kapry )
A zítra jedu do Hrušovan zase.Chci si zkusit ještě zachytat než to vybijou masaři.Sedí tam od rána a jak lapnou uraaa s ním do kabele a do auta a tak je to pořád dokola. No a večer se projít po sídlišti a všechny ryby prodat. HNUS VELEBNOSTI ! ! !
KDE JE RYBÁŘSKÁ STRÁŽ ?
Nebo že by měli na večeři kapříka kilo za 45kč :-(
HP - Profil | Po 23.4.2007 11:53:36
V sobotu jsem vyrazil na závody na mistní rybníček v doprovodu Tat a bez Matrixe který rezignoval. Mista sem měl vybraný na mělčině což se ukazalo jako velka chyba ryby sem během zavodu najeli jen sporadicky a protože se nesmělo krmit nedali se udržet. 1ní půle 2 chycený plotice jediny v okolí a 2 poločas změna místa na druhy břeh vic k hloubce zde se občas spletl kapřík, mě se povedl jeden na děličku a jeden mi zapřáhl splavek do větve a nakonec mě stal bednu. Takže výsledek 10tý místo 73 bodů a odstup od bedny 26bodů. Fotka z cca 30 minut před koncem 1ní pule. :)
PoolBilly - Profil | Po 23.4.2007 11:10:29
Sluníčko už probralo úhoře.Toto je letos první, 88cm, 1.60kg, na pár hnojáků.
červ | Po 23.4.2007 9:51:39
Tohoto kapříka 59cm, 3,8kg jsem dostal na feeder.Použil jsem průběžnou montáž s 20g olovem.Hlavní vlasec 0,14, návazec 25cm 0,12.Jako nástrahu jsem použil hnojáka.Vnadil jsem 1kg cejn gold,1 kg cejn řeka,0,5kg TTX,0,5 kg strouhanka,250 ml melasa, 0,5l kostních červů.Byl to krásný boj..(:o)
Polštářek - Profil | Po 23.4.2007 9:48:19
Dnes jsem se vydal na soutok Labe s Cidlinou. Dopoledne jsem to házel do cidliny, šli docela plotice, ale po poledni jako když utne. Tak jsem to zkusil házet do labe. Chytil jsem čtyři krásný amerikány, pár cejnů a jednoho velkýho karase. Vše na žížaly.....
anguilla - Profil | Po 23.4.2007 9:40:23
Krásné chytání na Berounce na feeder a plavačku. Brali kapříci, jelci, plotice a podoustve a k tomu ještě nádherné počasí.
Robert(původní) - Profil | Po 23.4.2007 8:05:32
Za cca 3 hodiny podvečerního lovu jenom tři záběry, vše od kapříka. Menší, cca kolem míry měl zmrzačenou hubu a chytil se dvakrát. Většího 44 cm lysce jsem zabil a grilovaného snědl.
Jiné ryby nebraly.
Stanley 87 - Profil | Po 23.4.2007 7:28:54
tak jsem si o vikendu trosku zamuskaril.trosku foukal vitr,ale i tak bylo spoustu zaberu.tradicne jsem jich vetsinu propasl,ale povedlo se mi par rybek dostat.po 2 a pul hodine muskareni jsem dostal cca 15 oukleji a 3 perliny.krasne stravene odpoledne
NOVIS - Profil | Po 23.4.2007 6:11:27
Dopolední vláčka s Tomixem od smyčky v Obřanech po proudu. Ze začátku to vypadalo, že se rybkám nechce, ale pak jsme pochytali několik okounů na rotačky a o kousek níž nějakého tlouště na mikrotwistříky. Příjemný čas u vody ...
beno - Profil | Po 23.4.2007 5:09:22
cejnkové jak dlanˇ a podoustve jak dvě vše na červa
Pete - Profil | Ne 22.4.2007 23:46:24
Víkendová kaprařina s Kaňourem. Chyceno cca 20 šupi průměr 60 z toho nej 78 cm a 9 kg viz. foto.. vše na boilie nebo cizrnu. Parádní počasí jen škoda, že se ještě nemůže chytat do půlnoci
honays - Profil | Ne 22.4.2007 22:03:36
Dnes od 7:00-11:00.Chytáno na feeder na bílé červi.Oproti sobotě větší spokojenost chyceno 7 kaprů 40+,6cejnů největší 50 cm a asi 10 plotic a podouství.Počasí super chytání taky,co si víc přát.
boyscout - Profil | Ne 22.4.2007 21:56:42
Tomm, PetrA a já jsme v pátek vyrazili na ryby s cílem zkusit chytnout pár cejních "matek". Ráno byla solidní kosa ,ale přes den už teplo. Ryby brali celkem ochotně, bohužel hlavně ve velikosti kolem 45-47cm. Cejnů přes 50 se moc nechytlo (nej 56cm). K tomu jeseni (nej49), plotice, cejnci. Tomm byl ten den expert na slušné cejnky, chytil jich snad 10, nej tuším 42cm. Nakonec za celý den jsem chytil 46 ryb. Kluci toho nachytali taky spoustu , ale jim jsem čárky nedělal, takže přesná čísla neznám. Večer ještě zkusili vzít mušáky a chytnout nějakého jesena , ale tentokrát jeseni odmítli spolupracovat. Já jsem po jejich odchodu ještě měl na udici svůj nový osobáček u jesena("vyžraný" jesen tak 52-55cm), ale před podebráním mi spadnul. Co se dá dělat. Takže celkem pohodová chytačka, snad se i klukům líbila.
konyli - Profil | Ne 22.4.2007 21:36:40
dnes jen 6karasu do 30cm ale zaběry slušné fidříček rohlíček a červ a bylo a stačilo 30mnut ale na 0,08vlasec a dva kapříci co my utekli u břehu ale stejně by dostaly svobodu
Elis - Profil | Ne 22.4.2007 21:22:53
Dnešní chytaška s tátem na dallasu nic moc, vytáhli jsme: 3 cejny, 2 plotice a jednoho kapra 42. Snad příště to bude lepší.
chachar000 - Profil | Ne 22.4.2007 21:02:57
Dnes onanie na Odře , spousta malejch kapříků , nějakej ten karásek a plotice a taky MOOOC českých pyraní (ouklejí) , doslova sem zuřil , žrali i kukuřici !!! Ale jinak super den . Snad se ta voda někdy zvedne a začnou brát mrmláci -.)))
jepice - Profil | Ne 22.4.2007 21:01:52
Dneska křest nové bedny a matchky od 14:10 do 17:30. Musím říct, že jsem s obojím spokojen, hlavně matchka mě příjemně překvapila. Jinak ryby zobaly jednou více a jednou méně, prostě byly náladový. Celkem chyceno 20 plotic, 8 cejnků, 4 cejni, okoun (na místní poměry slušných 28cm) a podoustev. Návštěvou mě poctil kolega Filcek.
Pohodový den, zpestřil mi ho zátah Slavoje Svobody na pytlačící mladíky sedící asi 20m ode mě. Chytáno na masňáky a hnojňáky.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....








































