- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Majkld - Profil | Ne 18.2.2007 16:32:35
Na dvě hoďky s dcerkou v Holáskách. Feeder a plavaná.Pár cejnků ,silně foukalo.
lorpio - Profil | Ne 18.2.2007 15:35:52
Vcera jsme vyrazili rano s Gardonem zkusit stesti na Musov.Vzhledem k tomu ze je unor a voda je jeste pekne studena,tak jsem moc nepredpokladal ze by jsme neco exktra zachytali.Pocasi bylo super,ale fucel hnusne studenej vitr,tak jsme pekne promrzli.Gardon je z toho pekne nachcipanej.
Nakonec se to ale vyplatilo,protoze jsme si docela slusne zalapali.Ryby najely za hodinu coz je na Musov docela slusny. Chytali jsme anglana na 35metrech a krmili jsme s Lorpiem.Zabery byly spatne citelne,a v tech vlnach to bylo docela obtizne se trefit do zaberu. Nakonec jsme nachytali dohromady okolo 25 cejnu,pricemz nekterim do 50cm moc nechybelo. Takze nakonec na to ze je unor super lapacka.
Vaša - Profil | Ne 18.2.2007 15:01:15
Dneční feedrovačka v Záříčí.Na červy 2 cejny,2 plotice,2 perlín a 1 okounek.Fučel vítr jako prase,ale dalo se to vydržet.
studna - Profil | Ne 18.2.2007 14:46:45
Na žížalku dva pruhovaní loupežníci 32 a 34cm a k tomu pár karasů.vše plave dál.....
jepice - Profil | Ne 18.2.2007 14:35:29
Muškařina ze břehu od 8:10 do 11:15. Začal jsem u Oblekovickýho splavu a skončil jsem za čističkou v Dobšicích. Ryby jsem vytáhl jen pod Oblekovickým splavem a to potočáka a kupodivu i duháka- oba měli 31 cm. Duháka jsem bohužel nezmasil, protože jsem šel k vodě jen na lehko a neměl bych ho kam dát.
Moc pěkná chytačka, prošel jsem se, zaházel, posvačil tatranku a i ryby chytil.
Chytáno na goldy.
havl | Ne 18.2.2007 14:18:03
Pěkná kosa, proměnlivý vítr, o červa se zajímali pouze okouni, nakonec se jich na břeh podívalo v průběhu cca dvou hodin 11, takže úplný mrtvot to nebyl.
Fish-man - Profil | Ne 18.2.2007 12:53:34
Dnes ve ctyrech na kretince...vit fucel a ustal az kdyz sme sli domu :-) ! ryby sme tahali jen ja a manas-jen 3 cejnky a ten muj se vypl jeste ve vode,vsici merili tak 40cm...ostatni dva kolegove nic nelapali!!!nastrahy cervici a rohlicek.a ty labute se nechali krmit z ruky :o) ale nevim kdo se vic bál...jeslti ja nebo ony...
johan - Profil | So 17.2.2007 22:09:04
Byly jsme na rybách v Modřanech, berou malítloušti, jen pro zábavu. Větším rabám se moc nechce, tloušti nberou i ve sloupci. Nic pro masaře, ale je s nimi zábava.
LSD | So 17.2.2007 21:04:42
Krásný den na Ohři v Chebu s Rosťou. Tekla větší přikalená voda, oba s mušákem, já bezrybka, Rosťa si povodil pěknou štiku, ale pak mu zajela do ve vodě odloženého nákupního vozíku z Penny nebo odkud a urvala se.
Dobře jsem se prošel, zaházel si a svačinu jsem taky snědl :-)))
BAZY - Profil | So 17.2.2007 20:34:27
Dnes krásné,skoro jarní odploledne na Lubné,Vlastík se očividně bavil s místní obsádkou cejnků,k tomu jeden kapřík
cevita - Profil | So 17.2.2007 20:02:27
Dnes bylo v Holáskách mrtvo ( ve vodě), špička se zachvěla jenom od větru, nakonec jsem vytáhl jenom jednoho cejnka a to ještě za hřbet. Včera to bylo o něco lepší - viz menší foto.
snajpr46 - Profil | So 17.2.2007 20:01:38
dneska to stalo za nic,neměl jsem ani zaběr aspon že bylo tak krasně nikde nikdo klid pěkně stravený den u vody
vladi - Profil | So 17.2.2007 19:47:51
cele popoludnie som chytal na feeder par belic a cervanic ale aspony som si oddychol a rano zase nato o7:00 hehe
Ondra T. - Profil | So 17.2.2007 19:46:45
Tak opět na rybách. Počasí nemělo chybu akorát ten vítr mě trochu zaskočil. Vydržel jsem asi hodinku. Záběry skoro nečitelné, ale na břech se podívali dvě plotičky. Šel jsem ještě v podvečer ale pořád strašně foukalo.......Snad zíta bude líp
Bigcarp - Profil | So 17.2.2007 19:38:05
Konecne na rybach!Pocasi nebylo nejhorsi ale fukal studeny vitr.Nikdo jinej nez ja tam nebyl takze sem si to tam uzil poprve sam=))Sice jsem nic nechyt ale s tim jsem aji pocital=)sel jsem si spis jen sednout k vode a provetrat hulky a vyzkouset novy Foxy...
Worm - Profil | So 17.2.2007 19:15:31
Po raních dohadech s hlídkou Městské policie(naštěstí mám stále všechny body)jsem konečně dorazil s bratrem k vodě.Pár cejnů a plotic,na to,že foukal JV vítr to ale ušlo.Jsem zvědavej,jak bude zítra-dnes to bylo snad nejslabší od počátku roku!
karel - Profil | So 17.2.2007 19:13:37
Tak po týdnu konečně zase u vody oproti minulému voda trošku zvedlá a přikalená počasí krásné za dvě hoďky rybolovu čtyři tloušti na housku největší 44cm nashledanou u vody.Co nepustíš to už nechytíš.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SONUBAITS krmení a nástrahyZa 109 Kč
NOVINKY skladem! Supercrush Mega Carp Method Mix Red, Spike'um Wafters 8mm, Clear Pellet Oil 250ml, Essential Ingredient, Baits spray a další na www.chytil.cz
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...











































