- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Agas - Profil | So 17.2.2007 19:04:18
Dneska jse mně dařilo oproti předešlím návštěvách u vody od 12.45 -16.35 jsem lapal plotice,cejny a jednu červenku , všechno na feeder .Zpočátku jse nějak nedařilo,ale jak jse trochu uklidnil vítr tak co nadhod tak zaběr.Vše bylo vráceno zpět do vody,až na ten vítr studené jinak supr chytačka.Uvidím zítra jestli bude aspoň počasí jak dneska tak vyrazím znovu na ně Petru zdar at Vám berou.
fofo - Profil | So 17.2.2007 18:58:56
Dnešní odpoledne mě taky vyhnalo k vodě.Po rozkrmení najely plotičky,ale braly tak opatrně,že jsem sekal do prázdna.Po hodince dostaly další dávku krmení a začaly brát až před setměním.Dvěstihly podivat na břeh.Zejta jdu zase a dřív
Hromis - Profil | So 17.2.2007 18:58:44
Dneska jsem se byl podívat na Cihelku ale všade byl led takže chytání se nekonalo... :-( Tak aspoň fotka Chrudimky u Hamrů na pstruhovce...
davids - Profil | So 17.2.2007 18:50:49
Dnes pod Hrušovským mostem na straně od Antošovic. Od 11 do 13:30 bezrybka - dost silný proud. Voda výš oproti úterku o 30 cm.
Čudlař - Profil | So 17.2.2007 18:40:07
Nádherné počasí mě vyhnalo k vodě. Sebou sem dneska vzal feeder a matchku.Zprvu brali jen oukleje a už sem ani nedoufal v něco jiného ale pak se stal zvrat a začali brát plotičky, cejni a cejnci...celkem lapeno kolem 15 ryb. Max velikost chytaných ryb 30cm...také zlepšení bilanci počtu záběrů pomohla změna návazce na 0,12 ...vše lapeno na červy...nádherný odpoledne ale ke konci chytačky sem skoro necítil ruce..ale na to že je zima tak jsou rybky dost aktivní.
danulko - Profil | So 17.2.2007 18:36:00
Dneska chytacka n Labi, voda pomerne vysoko, plavalo hodne listi a jinych drobotin, ktere se zachytavali na silonu. Vadilo to ale spis rybarum nez rybam, ty brali slusne, vetsinou cejni az 40cm. Nejucinnejsi nastrahou se jevila zizala a houska.
Mr.Fisch | So 17.2.2007 18:02:29
Tak dneska zase na mé nejbližší lokalitě.Chytáno od 9 do 14 hodin,prostřídaná všechna možná nástraha a bez záběru.Rybářů jak na setu ale všichni jen seděli a nic netahali.
hanss - Profil | So 17.2.2007 17:44:20
Dneska perfektní rybačka na Rokytce zkusil sem štěstí v blízkém Uhřiněvsy,a přišel sem na to že to nebyla chyba!Chytáno na feeder,vytáhl sem sem 3 cejnky,1 lína,a 3 malý karpoše,všechno plave dál!
Dneska absolutní spokojenost,uvidíme jak to dopadne zítra!!
Dan - Profil | So 17.2.2007 17:41:03
Dneska zase krásná sobota!!! políčeno na kapříka houskou a vytažen duhák 45,krása...
ondresss - Profil | So 17.2.2007 17:31:49
10:30-15:30 chytano na 1ha rybníku na feeder. kapři ještě nešli ale zadařilo se pak plotic největší z nich 30cm. to je asi muj ploticovy rekord. Byla pěkná zima teplota se pohybovala kolem 0 až 1.5 což je nic moc ale daslo se.
čéřa - Profil | So 17.2.2007 17:27:01
Tak dneska krásně prosezený 3 hodinky bez záběru. voda zvedlá a plave tam víc bordelu než ryb.
bexbach | So 17.2.2007 14:41:54
Dneska ráno od 8-11.30.na feeder hromadu záběru ale bezrybla!Voda zvedlá,přikalená a dost velký proud.Pořádná zima,zítra to zkusím pozdeji,spíš přes poledne a uvidíme.
Blondak - Profil | So 17.2.2007 14:26:18
Tak dnesni lapacka v Hrusovanech.Z rana foukal studeny vytr ale pak se to trochu ustalilo a bylo lip.
mishak - Profil | So 17.2.2007 14:20:49
Začali jsme chytat pod Koberákem tam jsem ukecal jen jednoho jelečka na plavku.Proto jsme se přesunuli níže po proudu na Peksák do krásné tůně.Tam na feeder tak i na plavku pár záběrů.Já jsem na feeder chytil 7cm jelečka a brácha na položenou na kousek rousnice krásnýho tesco dravce(pravděpodobně uprchlíka) 36cm.Až na tu zimu super den
monaster - Profil | So 17.2.2007 12:54:38
zase bezrybka. byli jsme tam dva...zima jak v ruským filmu. i kolega bez záběru. za jsem cestou zpátky vyplašil dvě obr divoký prasata
Snowbee - Profil | Pá 16.2.2007 21:42:14
Dnes s kámošem (cheaterem) a tátou na rybách (bohužel né na našem místečku), protože mě včera nějaký chamtiví rybáři viděli tahat kapry a hned se začali vyptávat na co chytám, co chytám atd. A ještě mi naschvál říkali, jak si zejtra pujdou zachytat na tohle místo. Samozdřejmě vyrazili na ryby brzo ráno a přišli k vodě půl hodiny před náma. Nám se podařilo chytit přes 30 cejnů a 2 perlíni, podařil se mi taky jeden línek. Těm rybářům co nám zablokovali místo, to za celý den ani nedrblo. Prostě až tak hlavní neni místo, ale dovednosti rybáře, ale myslim si, že na tom našem místě by jsme určitě nějakýho kapříka chytili.
Vláďa. - Profil | Pá 16.2.2007 20:23:09
Narychlo jsem se rozhodl, ze pujdu smocit mouchu a udelal jsem dobre. Za necele dve hodky jsem chytl nekolik potocaku a tohohle tlouste cca 40cm. Vzhledem k tomu, ze bylo nutno podle radu muskarit bez brodeni, sem si i tak docela dobre zamuskaril.
Stroft - Profil | Pá 16.2.2007 20:21:05
Dnešek v očekavání Ostrych.Ty byly jen dvě,jinak samé plotky.Super místo,jen přístup k vodě je těžkým adrenalinovým sportem.Viz kamarád David při slaňování pro ulovenou rybu.
krata21 - Profil | Pá 16.2.2007 20:20:32
S kamarádem v Sýkořicích, několik kapříků velkých 40 - 50cm. Vše na houstku, ale záběry jak v červenci. Prostě nádhera.
MrKos - Profil | Pá 16.2.2007 18:31:28
Odpoledne dvě hodinky s boloňkou a 0,5g splávečkem jsem nachytal asi desítku kapříků a 3 cejny... Na domácí krmení to reagovalo spolehlivě ale záběry byly takové tradičně zimní... opatrné...
Pěkné pochytání...
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
9:26NBoilies TB baits- chytací řada 49
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...






































