- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Martin M. - Profil | Ne 6.3.2005 17:38:18
Byl jsem rovnez na kanale, uz vcera a myslim, ze MrKos to vystihl dobre. Mraky a mraky ryb, kdyz projede kolem nejake tezke auto, tak doslova lezou sami na breh (fakt!). Vetsina ryb je podseknuta, totalne neprehledne zabery, splavek se furt hejbe a clovek se boji zaseknout, aby to zas nebylo za pupek. Na jednom miste bylo tolik oukleji, ze to uplne sumelo, jako by se trely. Proste letos uz tam nejdu, tohle uz ani neni akvarko.
Chytl jsem asi 10 cejnku a 1 kaprika, ostatnich 20 ryb bylo za bok. Uspesne bylo polozit nastrahu na dno a zasekavat az opravdu tutove zabery.
Potkal jsem tam Roache a Peterse z MRKu, kteri mne nastesti upozornili, ze mi sviti svetla u auta, jinak jsem tam byl asi jeste ted. Dekuji, chlapi.
MrKos - Profil | Ne 6.3.2005 17:08:01
Plavaná na kanále , masňák, rohlík. Velké množství bílé ryby všeho druhu. Místy až moc :-( Oukleje jezdily v takovýh hejnech že jsem před nima utekl o kus dál... :-) Když jsem zkusil kombinaci kukla - červ na dno, začalo se dařit lapat i kapříky. Sice nic velkýho ale chytačka dobrá. Jinak spousta lidí a spousta šňůráků. Prostě Iváňská klasika. Fotky nejsou. Měl jsem tak zmrzlý ruce že by stejně stály za prd. :-)
Fix - Profil | Ne 6.3.2005 11:44:37
Dneska jsem byl na dírkách v Horoušanech,krásnej revír,perfektní parta kluků co lov pořádá,nachytalo se spousta krásnejch duháků,krásnej den na rybách.
denyg | So 5.3.2005 22:53:40
Dnes jsem tam byl dírkovat a krásná chytačka....za zmínku stojí jen dva duháci 41 a 42cm,jinak pod 40cm jich bylo hromada.
LordProtektor - Profil | So 5.3.2005 15:56:33
dneska poprve na rybach svitilo pekne slunicko ale jinak kosa jak v rusku za 2hodiny ani potah tak jsem to zbalil.no priste jim to nandam:-)
... | Čt 3.3.2005 23:02:34
I toto je možné v Lukově na dírkách mimo pstruhů ulovit. Štika 74 cm.
Roach - Profil | Čt 3.3.2005 15:18:31
opět s Petersem na kanále. Každý asi 5 kapříků, nějaký ten skalák, plotice, ouklej
Miroslav Polívka | Po 28.2.2005 18:16:04
jk | Po 28.2.2005 10:03:05
od cca 9 do 14, feeder, tri karasy, jedna lopata, jedna ryba vypnuta, dokopy asi 6 zaberov.... nic moc, ale prve tohorocne ulovky....vo vode dost bordelu
YKRID IV 2005 - Profil | Po 28.2.2005 8:45:18
Bob, boyscout, Leoš, drda s paní drdovou.
Nejhorší chytačka, jakou jsme na dírkách v Čuníně zažili. Příjezd něco po sedmé (Karelc samozřejmě nikde). Začali jsme lapat u chatek na levém břehu. Leoš zahájil (ostatně jako vždy) duhákem, který ale na sebe nechal dlouho čekat. Pak ale nikdo žádný záběr. Změna fleku, kde jsme předminule byli docela úspěšní. Tam jsme vydrželi do 15:00. Bilance celkem 22 duháků všechny okolo 30 cm. Nejvíc ulovila paní drdová (6 duháků na jeden prut), boyscout (6 duháků na dva pruty), Leoš (6 duháků na dva pruty). Největší "výprask" obdržel drda (bez záběru-bezrybka) :-( Na případné další expedici bude účast paní drdové zvažována velice pečlivě :-))) I ostatní rybáři (tímto zdravím oba MRKaře Karelce a hrubce, se kterými jsme se na dírkách potkali) na tom nebyli lépe. Vypadá to, že je tam posledních pár duháků, kteří se už tak snadno ulovit nedají.
Bob - Profil | Po 28.2.2005 8:35:00
Na kanálek do Iváně jen hoďka. Mraky ouklejí, cejnci, dva malí kapříci a nakonec se mi podařil cejn okolo 35 cm.
Poprvé jsem letos viděl stovky ouklejí v hejnech těsně pod hladinou, asi měli sjezd.
Raf | Ne 27.2.2005 23:43:03
Nakonec úspěšný den v Horoušanech začal ujetím autobusu a následnou desetikilometrovou procházkou. Na rybníku nás přivítala voda na ledě, ale naštěstí i ryby. Za dvě hodiny jsem chytil sedm duháků. Brali nádherně na plavačku - s veselou krávou na háčku. Lapilo by se jich i víc, ale v mokrých botech jsem tak promrzl, že jsem prostě dýl chytat nevydržel a vydal se na taktický ústup do Prahy.
Tomash | Ne 27.2.2005 11:52:46
Dnes na Labi. Společný lov s Dwarfem. Jedinou rybu za celé ráno (z cca 10 rybářů) držím v ruce. Je to pěkná parma 61cm, která teď asi otáčí kameny a hledá potravu ve své řece... :-) Zabrala na chomáč červů.
HrubecT - Profil | So 26.2.2005 20:29:38
Zase jedna dírkovaná... Tak nevim proč, ale nějak mě vubec nenapadá co sem napsat :-) Snad jen že jsem byl po plese, trošičku ještě mázlej, a na plánovanej čas sem nabral 3 hodiny zpoždění, nicméně karelc dorazil přímo z chlastačky se zpoždením 4 hodin, s ještě slušnějším drakem, a jako bonus si sebou dovedl na vodítku pudla, ikdyž je přímo nesnáší, a nějak sám moc nechápal kde k němu vlastně přišel :-) Duháci dnes nějak stávkovali, ale i tak se jich pár vzduchu nadechlo... nástraha červy
Snad jsme nezanechali moc špatnej dojem na expedici YKRID, ke které sme se tak nějak přifařili :-)
spinningman - Profil | So 26.2.2005 18:03:48
dnes poprve na dirkach.pri prvnim nejvetsim(asi 50cm) duhaku se mi urval navazec,pak jsem tri nedosekl.potom jsem vedel co a jak tak jsem dostal na breh 6 duhaku.lidi tam bylo docela dost(asi pres 60) a taky nachytaly.chytal jsem na marmisku s bilymi cervi.docela pekne pochytanicko ale mrzi me ten velky duhak.
pace - Profil | So 26.2.2005 17:50:05
Dnes od 9.00 do 13.30 plavana s matchkou na Hornade.Svietilo slniecko, bolo celkom teplo aj rybam chutilo.Celkovo 2 podustvy,3 jalce obycajne a asi 30 plotic.Vsetko na kostnaky a hnojaky.Skoro vsetky zabery v pomerne silnom prude.Skoda ze sa ma zajtra ochladit.
xycht - Profil | So 26.2.2005 16:24:11
Dírkovačka se tentokrát moc nepovedla, chytili sme jen 3 ryby - siven,plotice,okoun, vše na plavačku s červama. Ostatním lovcům se ale dařilo víc než nám a podařilo se jim několik sivenů a duháků....největší měl pěkných 46cm. Přesto,že se nám nedařilo to bylo pěkný, navíc vyšlo i počasí :-)
Hrouzek - Profil | Pá 25.2.2005 12:33:01
Včera dírkovačka,pěkný chytání,málo rybářů..jen kdybych se cestou na místo neprobořil do vody :o) Jinak asi 30ks ryb,duháci,plotice a i jeden cejnek..
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...






































