- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Hrouzek - Profil | St 23.2.2005 11:03:24
Po 5dnech jsme se vrátili,protože počasí na nic a aktivita ryb byla mizivá,přesto jsme se vrátili spokojený,protože se nám nakonec podařilo zlákat naše první kapry na boilí v Itálii,nakonec 4záběry-z toho 2(pro nás) krásný kapři 78 a 84cm.Zdolávání z lodě bylo opravdu vyčerpávající.... Jediná opravdu zdrcující zkušenost,že nemá vůbec cenu v tuhle dobu tam tahat feeder-ani jeden záběr na hnojku,červa housku..Za celou dobu se vyhoupl 1kapr na hladině jinak žádnej pohyb,všude mrtvo...Tam kde nebyl proud v mělkých lagunách,se vytvořil po krajích led...Voda měla okolo 6C.
karelc - Profil | Út 22.2.2005 19:22:23
18.2.2005
Já a HrubecT jsme se vydali poprvé na ďoury. Na to, jak jsme byli nezkušení a nevybavení, jsme nedopadli nejhůř - každej kolem 10ti duháků venku, stejně tolik se vypnulo v dírkách. ryby od 32 - 38cm. Chytali jsme na plavku (rohlík, power bait, medovky), na cit, na tfistra. Nejlíp dopadla plavačka s rohlíkem.
22.2.2005
Dneska jsem jel znovu oprubovat, jak jsou granuláči při chuti. Ráno to vypadalo dobře, ale pak začalo tak hnusně a vydatně sněžit, že jsem si musel dát rum a duháci si počas sněžení dali 3 hodiny pauzu. Teprve po poledni začali znova brát, nakonec jsem jich dostal kolem 20ti, velikosti 25 - 42 cm. Vše na plavačku na rohlík, rybičky a power bait.
PS: lepším se :-)))
Marťásek - Profil | Út 22.2.2005 16:06:46
V sobotu jsme vyrazili na dírky a dařilo se. Ja tak 20 duháku na vláčku na kopítko a dalších 10 na plavačku.
Jeden duhoň bojoval netipicky a vyklubal se z něj potočák 52 líbylo se mu kopítko v bílé barvě. Foto jen ve spěchu kvalita tak tak. Nevyndávali by jsme ho vůbec, ale byl tak zamotaný do vlasce, že to jinak nešlo.
Ivo - Profil | Út 22.2.2005 13:43:45
Bečva "pod jezem" plavačka, pěkný jelec 45 cm na pink červíky, ale že jsem si ho vystál ! Jinak živo , ostroretky se vyhazovaly vesele.....
Bach | Po 21.2.2005 17:22:59
V neděli ve 3 lidech na dírkách na Skaličce.Chytali jsme od 8.00 do 14.00,výsledek 2krát duhák 40+30,2krát plotička.na fotografii kolega Cvrňa.
YKRID III 2005 - Profil | Po 21.2.2005 12:58:53
Členové expedice Maty, boyscout, Leoš, Bob, drda.
Bob ležící a spící. I to by mohla být jedna z charakteristik sobotní akce YKRID III 2005. Začátek lovu cca 8:30 - na místě "již" jeden lovící, ukončení lovu cca 16:00. Celkem uloveno 72 duháků. Maty 22 ks, boyscout 20 ks, Leoš 14 ks, Bob 12 ks, drda 4 ks :-(. Akci nejlépe zvládl Bob, ktarý, na rozdíl od nás ostatních, kteří jsme oka nezamhouřili, polovinu času prospal - viz ilustrační foto. Kdyby lovil po celou dobu ... :-)))
peters - Profil | Po 21.2.2005 10:29:31
So-Letos poprvé na tomto revíru, nejdříve mě úplně zklamala Svratka u Pouzdřan tak jsem si šel chytit ouklej abych nebyl bezrybka. Ale po pár ouklejích jsem položil mastnáky na dno a ejhle kapřík. Pak ještě další tři a několik plotiček, cejnů, cejnků a taky jesen a bolenek. Hezký!
Ne- Už jsme vyrazili rovnou na Iváň,v sestavě tří lovců + jeden domorodec-kamarád. Sedl jsem si na stejné místo jako v sobotu a za hodinu ani HOVNO.
Popošel jsem asi o 70mt níž a opět NIC. Ale kousek nad mým 1.stanovištěm občas rybu vytáhli. Tak jsem tam nakoukl a bylo tam ryb jako hnoje. Ale nedalo tam toho moc chytit protože to nemohlo propadnout. Nakonec jsem popolezl asi o 15mt níž a tam už to bylo ono.
Nakonec jsem vytáhl zhruba 20 kapříků, nej 46cm (odnesen), 5bolenů, 2 plotičky, 3 skaláci a kolem 30 ouklejí.
Na leden moc krásnej den. Vše chyceno na mastňáky, splávek 1gr s broky, forpas 0,10mm.
Véna S. - Profil | Po 21.2.2005 7:49:50
Včera po obědě teprve druhá vycházka v tomto roce. Voda ještě vysoká po deštích a tání, ale už docela čistá. Na prvním místě na feeder a rohlíček jen pár slabých drbanců. Po přesunu na jiné místo na první záběr šel ven šupinatý kapřík 38 cm, zbarvený krásně do zlatova, pak po chvílích ho následovali karas stříbřitý, malý kapřík a nakonec cejn. Hezké odpoledne u vody.
Igor - Profil | Po 21.2.2005 7:35:30
Tak jsme ve 4 lidech vyrazili v sobotu ráno do Jestřabic. Rybářů se ten den sešlo na nádrži hodně, ale úlovky byly spíše slabší. My jsme teda chytili jen 13 duháků - nej. 42 cm. Zkoušeli jsem měnit místa i nástrahy (nejúspěšnější byl sýr), ale nikde jsme nenarazili na větší koncentraci ryb.Aspoň, že bylo pěkné počasí.
Na fotce duháci 42 + 32 cm.
Vinko - Profil | Ne 20.2.2005 22:28:11
Znova za jesetery. Vlada S se stal plnohodnotným jesetářem se svoji cca60+kou, (že to ale trvalo:-)), Libor si bohužel bude muset ještě počkat i když už okusil zásek do tvrda, jeseter ho ale nechtěl vidět. Mně nechtěli vidět další tři tj. dva neboť jeden na mně zamrkal z dirky. Další dva, 77 a 86 již zapózovali. Jinak jen pár duháků a plotic.
MrKos - Profil | Ne 20.2.2005 18:58:41
2 hodinky přes poledne feeder ve dvou. Záběrů jen několik sotva čitelných a přes veškerou snahu ( skončili jsme na 0,08 návazcích ) oba bezrybky. :-(
Písařík | Ne 20.2.2005 18:17:56
Dnes jsem si vyšel na ohři chytit prvni rybu r.2005 chytal jsem na matchku na plavanou s pevnym splavkem začal jsem chytat v 1hod do 3hod jsem neviděl zabrat pak jsem utrh tlouště přes 50cm po chvili děda vytah okouna (viz.foto) plotičku a proudnika ja pak taky 2 proudniky a děda ještě jednoho tlouště.Na závěr se mi setřepal slušnej okyš.Celkem dobra rybařina.
whitefish | Ne 20.2.2005 13:30:21
Dnes plavaná v proudu (s kolegou DABugem) Nástraha kostňáci. Překrásný potočák (+-32) mi spravil náladu ze včerejška, potom už jen malí tloušti. Byl jsem na svém "parmím" místě, ale jedna zapřažená a ztracená parma není rozhodně úspěchem. Přesto nádherné dopoledne u vody. :o)
whitefish | So 19.2.2005 16:11:42
Dnes plavka. Ovšem nemaje živých nástrah, byl jsem odkázán na cdd (co dům dal) a podle toho vypadal výsledek - od titulu bezrybka mně zachránil jeden jediný tloušť. :o) K pobavení kolega na protějším břehu tahal na hnojáčky jednu plotici za druhou, sem tam tlouště a jednoho jesena. Zkousl jsem to, zítra se jde zas.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
8:49NBoilies TB baits- chytací řada 48
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...






































