- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Slavmistr - Profil | Út 1.11.2011 19:32:26
Pár dní na horní Vltavě byli úžasné až na první den skvělé počasí a ryby jsme taky nachytali takže paráda. Většinou vše na sucho.
eXecutor - Profil | Út 1.11.2011 18:52:02
Dneska to bola slabota , nato ze sa zacal November a vonku +20 dalo pocitit aj rybam , su lenive ....
martcv - Profil | Út 1.11.2011 18:35:48
Dnešní krátká vycházka se velmi vydařila.......proházení míst kde chvíli přede mnou už jeden kolega prošel....přineslo čtyři zubaté krásky....prcka cca 35cm, dvě kolem 60cm a jednu krasavici 81cm........navíc záchrana utopeného wobleru...na poslední chvíli ..už lapal po dechu...:-)
Všechny zubatky se vrátili zpět....vždyť si to za ty souboje zasloužili....:-)
teplota vody: studená
kmenový vlasec: nanofil 0,10
délka návazce: 70cm
hloubka: přiměřená
návnada: tajné...
množství návnady: jeden kus stačil...:-)
Reznik76 - Profil | Út 1.11.2011 18:30:28
kolega Vydrák zabloudil až ku Praze, vysvětlil sem mu své osobní antipatie a nechal ho dál svému osudu
Stewik - Profil | Út 1.11.2011 18:21:00
Dnešný jesenný deň s Martinbati. Pošťastilo sa mi 6 pstruhov a jeden jalček :) Martinovi sa do podberáku podarila chytiť parádna korytnačka :D
Salmo - Profil | Út 1.11.2011 18:18:34
Dnes jsem se rozhodl, že zajdu zkontrolovat, zda tloušti "přepínají" na zimní režim. Kontrola proběhla, dá se říct, v pořádku. Vyndal jsem jich šest, nej 44 cm, zbytek všechno jedna sorta +-40 čísel. Dva podobní mi spadli a měl jsem spoustu nesmělých klovnutí, které, ať jsem se snažil sebevíc, nešly proměnit. V závěru lovu se o menší překvápko postarala zubatka 61 cm. Zprvu jsem si myslel, že jsem píchnul konečně tlouště přes půl metru, ale po dvou výskocích bylo jasno, s kým mám tu čest. Dokonce jsem chvíli přemýšlel, že jí bacím, ale z mého rozjímání mě vytrhla bílá věc plápolající v říčním proudu. Byla to dámská vložka, která štice zachránila život. Po zpatření tohoto obrázku mě totiž přešla chuť... :)
Papin - Profil | Út 1.11.2011 17:58:38
ultra-jemná feederová chytačka přinesla hodně úlovků plotice, jelci,ostrý, podoustev a upadnul i pěkný kapřík u břehu :-( jinak perfektně zafungovalo krmení GUTMIX řada perfomance černá plotice..ted do studené vody to nej:-)
Kreja - Profil | Út 1.11.2011 17:25:55
Dnes jsem jel na výlov na střevličky Ráno mělo tu správnou atmosféru přijela se kouknout i televize i já isem byl nakonec spokojený i když mokrý jak vodník J.
pewa - Profil | Út 1.11.2011 16:56:21
Podzimní zakončení sezóny s přáteli na rybách.Skvělé počasí,skvělá nálada,pěkné úlovky no prostě co více si přát.
VYDROUŠ - Profil | Út 1.11.2011 15:03:39
Dnes opět supr okounovačka:-)) Jen na poslední nához přišla štička něco kolem 70cm, ale když jsem jí vytáhl ven nevěřil jsem:-(( Na jedno oko slepá, v boku těla jig se smáčkem a ktomu utržená tlamka:-(( Taková štika by si zasloužila svobodu od každého znás:-)) Snad se poučila
rices - Profil | Út 1.11.2011 6:03:05
Pripájam sa k postoju Hofiho k dobe lovu .
No čo už musíme zákon rešpektovať ,aj keď neradi :-(,
po ulovení tochto fešáka som si chneď spomenul na vlaňajšieho dosť podobného kapríka ,
mo doma som zistil že je to iná ryba, čo ma potešilo, čím viac fešákov pláve v jazere tým lepšie :-)
Ečko - Profil | Út 1.11.2011 1:30:30
Nedelná výprava na odľahlejšie jazero započala ranným vstávaním o 4:00, cesta zabrala rovné 2hodiny za pomoci všemocného GPS... ranný opar nad jazerom sa rozplynul s príchodom k vode, kde už pár náruživých lovcov spúšťalo lode na vodu a pripravovalo si prúty k lovu... postupne sa dorútili zbytky rybárských nadšencov z polska a slovenska... prehodili sme pár slov, pozdravili sme sa na uvítanú a vyrazili do čerstvého rána skúsiť svoje šťastie... tentokrát som nesedel za motorom ale som si užíval lov z lavičky a pekne si to vychutnával... prvý záber prišiel do hodiny ale ryba sotva atakovala 70cm hranicu... po krátkej chvíli som mal opäť záber ale ryba sa správala inak ako predchádzajúca a dávala tušiť že je s kategórie väčších... podarilo sa ju bez problémov naviesť do podberáku a po krátkom fotení dostala zaslúženú slobodu aby ešte podrástla, šťučka tesne nad meter ale nádherne stavaná na zimu... parťákovi Andrejovi prišiel záber a podobná ryba mu ale po chvíli spadla... dokopy sme mali 8 záberov a mne sa podarila ešte jedna 80ka... ostatné ryby vyhrali súboj predčasne...šťuky brali dosť opatrne a nedôverčivo, ale na to si budeme musieť postupne zvykať, ako sa učia novým kúskom...
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64













































































