- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
čabi - Profil | St 2.11.2011 17:43:34
Dneska se jim chtělo. Za 5h smáčkování jsem lapil 12 pstruhů (nej 45,47), 4 siveny a 7 okounků. Cca 10 ryb mi spadlo nebo to nedobralo. Nejlepší byl zážitek s jikernačkou pstruha 47cm, kdy mi zabrala pod nohama a během chvilky byla na druhé straně rybníka. Byl to nádherný souboj!
Fabis - Profil | St 2.11.2011 16:40:35
Dneska na vláčku několik okounů, jeden kapr a na závěr jedny super bombarďáky
Lukaz - Profil | St 2.11.2011 16:29:54
krasna podzimni vyprava na piskovnu...povedlo se par peknych ryb i kdyz na ty nejvetsi jsme nedosahli...
TOKR - Profil | St 2.11.2011 11:12:05
Byli jsme se opět podívat na Roudnici, jeli jsem ve 4, ve složení mé maličkosti, charvuše, bráchy a kamaráda michala, začali jsme na velké pískovně, kde mi jako prvnímu utekla štika určitě k metru na slidera, poté bráchovi skočila po wobleru štika, až poté co se mu wobler zamotal, ale netrefila... Z toho je jasně vidět jak jsou zde štiky ochytané :) mezitím se chytli menší okouni, a pak charvuš provařil štiku tak 90 cm ... na špičce konečně vytáhl štiku asi 65 cm ... poté jsme přešli na vedlejší písák, zde nejdřív charvuš na smáčka opět provařil štiku, já chytl tak 65 cm na velkého woblera v barvě okouna, a druhá nedobrala, poté krásná štika 88cm, kterou lapnul michal ... Přešli jsme na poslední u silnice .. kde jsem trefil velkého candáta ale nějak se mu nechtělo ven :) bráška chytl candátka tak 40cm a následoval návrat na vedlejší písák, zde jsme z jednoho místa chytili 80cm, 76cm, 77 cm, a nějaké menší...
Takže suma sumárum naprostá spokojenost ....
Šlapeto - Profil | St 2.11.2011 10:32:41
O prázdninách na Labi. bylo to naprosto úžasné zachytání. Po dlouhé době jsem se vrátil ke klasickému jemnému feederu a je to paráda. Super jemné potahy, ale i hrčáky s padáním prutu do vody. Lysci i šupináči do šedesáti, cejni kolem 55cm, podoustve, karasi, cejnci... Na boilie položenou (LK Baits Ledová vanilka a Compot NHDC) potom spousty tloušťů, jesenů a pár menších kapříků.
teplota vzduchu: 7
kmenový vlasec: 0,20
návazec: 0,14
velikost háčku: 8
hloubka: 4,20
nej. nástraha: mražená kuku z Lidlu
množství návnady: asi 15l
Šlapeto - Profil | St 2.11.2011 10:19:23
Na násaďácích se dařilo. Krásní kapři k nám putovali. Popícháno za víkend asi 60 kousků mezi 50-65cm.
teplota vody: 7
teplota vzduchu: -4
kmenový vlasec: 0,16
délka návazce: 15cm
velikost háčku: 8
hloubka: 2m
návnada: Zimní vlastní směs sladká
množství návnady: 7l na den
Oreh - Profil | St 2.11.2011 9:36:01
... vo forme, tak hadam este nieco naberie, aby zaujal aj velkostou, nie iba peknymi farbami :)
kapor76 - Profil | St 2.11.2011 1:20:25
Fantasticka rybačka, ešte lepšia partia tak ako to ma na ,,rodnej hrude,, vyzerat.))) Tentoraz šťuky a ostrieže nechali v závese obľúbene zubáče, zvláštny nepomer v tomto období na tejto vode.
kmenový vlasec: fire line crystal 0,04-0.06
nej. nástraha: RENO ,,morderca,,
Jitkagold - Profil | Út 1.11.2011 22:40:32
Dobry vecer preji vsem doma:-))
Vcera jsme byli na rece a skore bylo pro oba 0:0.
Dnes jsme jeli na jezero a skore mame 7 : 5 pro Dennyho. Uz ho to nebavilo,tak jsem ho nechala vyhrat :-)))
Ba ne byl dnes lepsi no:-))
Lutra - Profil | Út 1.11.2011 21:31:26
V neděli pokus o vláčku se nezdařil, dravci nějak nepochopili co po nich chcu, po zjištění tohoto stavu bobkařina u proudu. Na rousnici pár potahů a na peletky dvě parmy z jednoho hnízda - obě 54 cm. Bylo nádherně a ryby krásné. Jen ty škody po bobrech jsou k pláči.
Ještě foto, napoprvé se nějak nepodařilo:
plavan - Profil | Út 1.11.2011 20:52:02
O víkendu jsem si parádně zachytal s kolegy Vesym a paiou. Zvlášť ve sváteční den braly ve velkém stylu ostroretky a sem tam i slušný tloušť. Oběma kolegům děkuji za dobrou společnost. Kluci se činili a dubl nebyl vyjímkou.
teplota vody: 10°C
teplota vzduchu: 6-13°C
návazec: 0,14mm
délka návazce: 50cm
hloubka: 1,2m
nej. nástraha: tři barevní červi
Zdenal77 - Profil | Út 1.11.2011 20:30:19
Dnešní vycházka byla krásným rybářským zážitkem,celkem se ukázalo 8 kapříků,bohužel ten největší spadnul ale povedl se jeden krásně kulatý který mi udělal velkou radost!Společnost mi občas dělali i labutě takže se povedly i nějaké hezké fotky,velká spokojenost...
Tomino555 - Profil | Út 1.11.2011 19:57:03
Ze začátku velký trápení s malou rybou,ale nakonec se povedlo najít taktiku jak přelstít i nějaký větší :)
Mysho22 - Profil | Út 1.11.2011 19:36:22
Len tak si chytám a zrazu.Klop! Klop! Kto je tam? ,,No predsa 2biele filety na vianoce,, Nech sa páči vstúpte do mojej náruče :-D
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...























































































