- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NCarp team Exil - Profil | Čt 7.7.2011 11:25:21
Další čtyřdenní výpravu jsme věnovali naší srdcovce. Na první noc přijel podruhé v letošním roce chytat i můj táta a k ránu vytáhl kapříka kolem 65cm a já jednoho menšího. Dopoledne zabrala Markovi dokonce parma 63cm. Druhou noc táta s Markem odjeli a já měl dva záběry, jenže slušnější rybu jsem uřízl a vytáhl akorát prcka. A poslední noc jsem chytal s Markem a oba jsme vytáhli jednoho šupíka, můj měl 73cm a Marek svého odháčkoval rovnou ve vodě. Za ct-exil Ondra Křížek.
Nšipka - Profil | Čt 7.7.2011 10:56:54
včera dobrá chytačka na plandavku v mělké vodě,u bře hu byla vidět štika voda byla průhledná a tak sem ji vyděl měla tak 89cm ,lovila malé okouny dostal jsem od ní záběr hned pod nohama ale neshl jsem zaseknout ale jinak bolen 75cm a parma 41cm
NTravex - Profil | Čt 7.7.2011 8:53:20
kmenový vlasec: 0,28
délka návazce: 30 cm
NIwík - Profil | Čt 7.7.2011 8:36:48
Jeden broček, malý háček, pár červíků a žádný splávek přineslo několik slušných záběrů a dva takto krásné černozlaté cejny :))
Petrův zdar!! ;))
NScanix - Profil | Čt 7.7.2011 0:43:00
Protoze mi vcerejsi pokus o vetsi rybu na prehrade nevysel a od zera me zachranili jen dva pidi okysi na jinak mrtve rece, tak jsem dnes vyrazil na reku sveho detstvi a byl jsem celkem zklaman, vody bylo malo, vodaku i rybaru mraky a tak nevim, zda ostroretka k 50ti za sako, spadlej bolda a cca 10 okysu 20-30 brat jako dobry vysledek. Vecer se doma prehnala bourka a tak jsem to sel zkusit. Vysledek mily, tri zabery, jeden tloustik a letos zatim nejvetsi sumik, sice zadny obr, ale bylo to fajn...
NOndra (tloušťák) - Profil | St 6.7.2011 23:06:03
Pvní výprava na Slovensko se vydařila nad očekávání dobře. Z pěti kaprů, čtyři 10+kg ... Vše na Gangstera G2.
Nšťovíček - Profil | St 6.7.2011 22:58:35
Dneska štička 50 cm na rybičku a jedna slušná neseklá jízda (fotku sem nedám to by bylo zas 50 disliků že ryba leží na trávě)
NVL.K. - Profil | St 6.7.2011 22:40:16
Od soboty do dneška, záběrů nebylo moho, jen 4,ale ten první stál za to :-)) krásných 19,8kg a poslední dnes ráno taky celkem ušel,lehce pod 12kg, vše na jednu kuličku Biokraba, nic jinýho ty kuwy nechtěly
NOzzy666 - Profil | St 6.7.2011 22:35:10
Ten rak je důkazem že jsou naše řeky stále ještě relativně čisté :) Bohužel špatná kvalita fotek.
NŠlapeto - Profil | St 6.7.2011 22:15:19
Včera u nás na Labi.
Ráno to do devíti nádherně bralo. Na kouli přišel krásný lysec 60cm a na feeder spouty krásných cejnů kolem 50cm, podouství, cejnků okolo 35cm, kapříci do 50ti, nějaký ten tloušť a 10 neotočených ryb na 0,22 vlasec a 20lb pletenku.
teplota vody: 18
teplota vzduchu: 25
kmenový vlasec: 0,22
délka návazce: 30cm
velikost háčku: 7
hloubka: 4m
návnada: Konopásek+vlastní ingredience
množství návnady: Asi 10l
Nstandis - Profil | St 6.7.2011 22:14:18
S kamarádem 2 dny na soukromáku. Aktivita ryb velmi slabá,pouze 4 záběry a to jen vnoci. Kvalita ale převýšila kvantitu.Lysec 90 a 15,5 kg, šupík 84 a 11,5 kg.Další šupi 67, čtvrtá jízda neproměněna.2x bodoval monster krab od tandemu jednou mojito
NAgas - Profil | St 6.7.2011 22:13:05
Po delší době na rybách,ale nějak jse moc nedařilo.Pouze tři záběry z toho jen jeden kapřik 82 cm 11kg se podíval na břeh.Chytáno na CDB boilii vlastní výroby.
NŠlapeto - Profil | St 6.7.2011 22:07:52
Od pátku večer do sobotní noci na horním Labi. Chyceno 5 tloušťů(nej cca 60cm) a jedna ryba neotočena. Zkrmeno asi 3kila Shrimpu a 5kgkukuřice. Ryby nic moc, ale byla dobrá společnost a točená plzeň chutnala :)
Nkadlan - Profil | St 6.7.2011 21:48:25
teplota vzduchu: 22
kmenový vlasec: 0.18
návazec: 0.12
velikost háčku: 14
hloubka: 2.5m
nej. nástraha: červíci
množství návnady: 5l
Nmp - Profil | St 6.7.2011 21:47:39
Dnes s kámošem na rybkách chyceno cca 25 cejnů menší velikosti kapřík 39, malý úhoř na rousnici vše plave dál - hezká chvilka u vody .
teplota vzduchu: 25
kmenový vlasec: 18
délka návazce: 25
velikost háčku: 10
návnada: samo domo, šrot, oves. klíčky, něco koupeno do toho
množství návnady: 2 l
NViktorin - Profil | St 6.7.2011 21:46:34
Dvounoční sumcovačka se synem se nám opět vydařila. První ze čtyř záběrů jsem sice prohrál. Po záseku chtěl sumec jet jinam než jsem chtěl já. Udržel jsem ho sice na místě, vychutnával jsem si jeho kopance a přemety, prut jak luk, ale vyřízl se. Další tři jsme již zužitkovali. Peťa sumce "menšího" + kapříka. Já většího a ještě většího. Ale jeho minulou stodevadesátku hned tak nepřekonám.
NJK - Profil | St 6.7.2011 21:42:46
hodka na jednom kanali, cez desat bolenov - od 20 do 60 cm.. koncim s malymi rotackami, este aj tie male bolene to mali az na ziabrovych oblukoch... Alebo aspon zrusim protihroty.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme cestovku
CA RYBOLOV NORSKO
Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP,...































































