- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Jirka76 - Profil | St 29.9.2010 22:16:18
Hněvkovice vydaly něco málo z bohatství svého. Candát 90 cm, téměř 6 kg. Díky... Petrův zdar
Mojo - Profil | St 29.9.2010 19:13:30
Už berou...Aby tady nebyli jen samí kapři:-)Nádherný dvě hodiny u podzimní řeky. Ryby plavou dál.
MatusMira - Profil | St 29.9.2010 18:14:45
V tom největrnějším počasí sem to už nevydržel a utekl sem na ryby. Odměnou za nachlazení mi byla táto krásně vypasená a bojovná jikernačka. Vrácena vodě
teplota vody: studená
teplota vzduchu: zima jak sviňa
kmenový vlasec: 20
délka návazce: cca 30
velikost háčku: 4
hloubka: cca 8 m
množství návnady: co se vejde do dlaně
1sedyvlk - Profil | St 29.9.2010 17:35:07
Dnes parádní chytání na jednom krásném rameni na feeder a matchku.Nachytáno všechno možné.Nej ryby-kapři 54 a 58 cm (foto) na matchku s 0,18 vlascem,nej nástraha barevní červíci.
Angle face - Profil | St 29.9.2010 16:45:29
Dneska na cvhíli s kolegou Wendou v dešti ... na peletu kolega cejna .. jinak nic já na hnojáčky 4 okouny a perlína na rybky ani záběr...
usak - Profil | St 29.9.2010 14:30:30
Vecerni rychlovka mezi kapkami deste. Po trech dnech souvisleho deste se navecer trosku protrhla obloha, tak jsem neodolal, narychlo vzal jen matchku, krabku cervu a kuku a hura poskadlit ryby domaci. Nejakou dobu trvalo, nez se rybky probudily a zacaly spolupracovat, paradoxne to bylo az kdyz se zacalo serit... :-) Povedli se 4 nasadaci, 2 perlini a lin. Jednoho z kapriku jsem zbavil nechteneho pearcingu(nechapu, kdo chyta na vlasovku s cca 0,10 vlasem a 6-kou hakem?:-(
vedyn - Profil | St 29.9.2010 12:52:24
celkem to žralo za tři dny 11 ryb na fotkach 13.5 a osobaček 101 ..19,5kg
Freaky Styley - Profil | St 29.9.2010 12:51:11
Dnes po práci jsem vyrazil na tři hodinky k vodě...na brko jsem si zachytal slušný a kupodivu dost bojovný cejny, vypnul se mi celkem pěknej kapřík a asi po hodince zabrala vytoužená plotice, kterou jsem nahodil na štiku...na plotici přišly dva záběry, poprvé to štika pustila, podruhé jsem sekal do prázdna...asi nějaký mimčo, škoda, snad příště...počasí bylo fajn, i když trochu zima, ale takový to typicky podzimní a to já rád...takže hezky strávené dopoledne.
pláňa - Profil | St 29.9.2010 11:26:30
Pokus o ulovení prvního jesíka s kolegou Danem dopadl velice úspěšně chyceno 7 kousků nej cca 115cm,
povedlo se i pár kapříků nej 70 cm.
Cíl splněn supr voda-díky
salfi - Profil | St 29.9.2010 10:13:18
ranní hodinka na vltavě přinesla 3 štiky a 4 okouny
více na http://salfi.mrk.cz
zewlbába - Profil | St 29.9.2010 9:56:05
ve dvou pět dní, z toho 3 v sajgonu, dohromady 5 ryb, největší 70cm - 10kg; velkej dík parťákovi
darkklobouk - Profil | Út 28.9.2010 22:32:40
Tak dneska ráno jsem byl v černoci a tam ani ťuk a na večer jsme jeli na nechranice a tam brali krásně kapři největší měl 48cm
petr.fish - Profil | Út 28.9.2010 22:08:16
Konečně přěstalo po těch dnech pršet... a tak jsem si šel na pár hodinek sednout k vodě. V 19:40 se mi povedl vytáhnout krásně stříbrný šupík, který mi vzal půl koule + Halibut peletku. Co víc si přát :)
zhcarp - Profil | Út 28.9.2010 21:53:31
Tři dny boje s deštěm a průtokem. Kamarád ulovil dvě krásné ryby, mě se povedly tři ryby, dnes ráno ta největší.
kmenový vlasec: 18lb Korda Adrenaline
návazec: Sheat Skin 25lb
velikost háčku: 6 - SSC
hloubka: 3m
1sedyvlk - Profil | Út 28.9.2010 21:51:53
Dnes na oblíbeném revíru nachytáno spousta cejnu a několik větších plotic. Odpoledne jsem jednu cca 25 cm plotici nastražil na štiku a měl jsem na ní krásný záběr,ale to bylo vše-rybku mi ztrhla z háčku.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
15:43NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 29
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...



















































