- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Freaky Styley - Profil | Pá 1.10.2010 14:19:05
Dnes na pár hodin u vody..ze začátku to moc nešlo, pak se to ale rozjelo a na břeh jsem dostal několik cejnů, plotic a kapříka...měl jsem nahozeno i na štiku, ale záběr nepřišel...:-/ jinak ale moc pěkné dopoledne...;)
kmenový vlasec: 0,16
nej. nástraha: kukuřice
16 Juraj 16 - Profil | Čt 30.9.2010 23:52:40
Houmi.. - Profil | Čt 30.9.2010 20:56:53
Kapři nekousali, tak jsem poprvé vyzkoušel lov na smáčky a byl jsem mile překvapen. Spoustu okounů a jedna malá ale krásná štička..
pisces - Profil | Čt 30.9.2010 20:39:27
Dnes sa v SR uzatvorili "P" vody. S otcom na rybach na sucheho palmera chytenych cca 30 lipnov a par pstruhov. Krasne ukoncenie sezony a "zamknutie" vody. Tesime sa na april 2011.
hovadoz - Profil | Čt 30.9.2010 20:31:12
Po hodině ježdění jsem našel čistou vodu. Ze začátku nic moc, než jsem přišel na co a jak. Ale i tak jsem moc kousků nechytl.:-)) 1 kapříka, 1 duháka, 1 sivenka, 1 tlouště a osobku na mouchu v u nás okouna rovnejch 40cm. ( Foceno mobilem.)
eXecutor - Profil | Čt 30.9.2010 20:14:30
Tak vecerna 2hodinova vlacka mi doniesla este jedneho bolena a mozem ist spokojne spat :-))
Knapík - Profil | Čt 30.9.2010 20:06:47
Po čtrnácti dnech na skok u vody, během hoďky několikero okounů a jedna kudla, jedna utržená guma, nic náročnýho...
Best Carp - Profil | Čt 30.9.2010 19:39:19
Dnes jsem byl po dvou měsících na rybách na vláčku jsem chytl asi 5 štik kolem 45cm a potom slidera krásnou 62 a pár se jich vyklepalo
Mára-16 - Profil | Čt 30.9.2010 19:08:10
Dneska pekna vychazka k vode nejdriv to vypadalo na propadak ale nakonec se povedl cejn cca 43 cm pak dva kaprici 49 a 44cm jinak jeste male ryby...
teplota vody: ???
teplota vzduchu: 12 st.
návazec: 16
délka návazce: 40 cm
hloubka: 1,5 m
nej. nástraha: Kukuřice
Fisher-Mike - Profil | Čt 30.9.2010 17:39:17
Přívlač na Mži, chycena 60 cm štika, foto bohužel nekvalitní takže nedám
pavel68 - Profil | Čt 30.9.2010 17:03:07
Hoďka a něco s vláčákem - Béčko má 30 nad stav,takže ouplav a v tom už byl zabydlenej kamarád s pickerama a žehlil mrmláky - no srovnali jsme se tam.Aspiusové tradičně házeli kakec a tradičně na fšecko - po chvíli prostě zalehli a bylo po srandě.
Prostřídal jsem fšechno až jsem rezignoval,přebil na 0,18 silon a kopýtko bez lanka,stoupl si vedle kamaráda bycho kecati mohli a více méně monotónně pomalu oral dno,čumějíce na jeho špíce o))
Bum - prásk - ratata,u dna pecka jako z děla,nervózní oblouk a "Kruťas" v nevídaný parabole (von to tedy nejni žádnej tuhoň o))) ).Jízda jako býk ale .....přímo ode mne a přímo ke břehu do zaplavený trávy - metr před břehem jsem chytil cívku do ruky,že buď a nebo.
Jsem si myslel že to zalehlo a oba jsme se shodli,že to šluknul pjeknej šestifous - já v normálních botách a s roztřesenou kakínou,kámoš v holinách a třísnul se víc než já...
Blesková domluva že ho půjde "vyšťourat větví bo silon končil metr od břehu - vyšťoural metr a půl větev,kolem který byl jednou motlej můj silon a samo že upáleno ...
Tak jsem z toho byli na větvi oba bo způsob obrany naprosto neznámej.
A mám i mnohem horší zprávu - napřed jsem myslel,že mne šálí zrak,ale bohužel tomu tak nebylo.
Já vím že jsem fotograf-tragéd a musel jsem to zoomovat a fotil z ruky,ale snad jsou tam poznat.
Ano přátelé a kamarádi - prvních cirka dvacet šmejdů už dneska v Plzni lovilo o(((((((((
eXecutor - Profil | Čt 30.9.2010 16:25:09
Krasna rybačka na krasnej priehrade :-))
vela ostriezov v od 20-(najmensie ake sa chytali) do 30cm
jeden zubiak
3 stucky. Dve ja jednu kamos na vlastno vyrobeneho ''rattlina,, .Jedna mi zabrala tak ze som ani nevlacil a ked som nechal vobler asi 50cm od brehu iba tak vo vode a rozpraval som sa z kamosom asi 15 sekund zabrala mi stuka :D taka pidi ale krasna na x-rapa ... No a najviac som bol sklamany z bolena ,ktoreho som mohol krasne mat na brehu ale moja hlupost bola ze som ho este viac prisekol a vytrhol som mu to z papule :-/ skoda ...
Ale den to bol pekny. Sice bola trosku zima pocas dažda ale inak pohode , ked isli ostrieze ani som nevnimal zimu :D
Pekny den prajem.
: vydrák - Profil | Čt 30.9.2010 15:48:16
Včerejší rybařinka přinesla spoustu krásných pohledů na začínající podzim,ovšem ryby nebraly-aspoň mně ne.Okouni lovily ostošest,ale mé nástrahy se jim zjevně nezamlouvaly.
Cestou domů jsem potkal ve Švancemberské oboře tohle prásko,jak si pochutnává na žaludech.Nevadilo mu ani příjezd mého auta ani rychlé shánění fotoaparátu a následné focení.Ještě se na mně kulišácky usmálo-viz.foto.
Na světě je krásně.Petrův zdar
dobrman - Profil | Čt 30.9.2010 14:20:37
včera k večeru na chvilku zavláčet na řeku. Po příjezdu první nemilé překvapení. řeka o hodně stoupla, silnej proud, voda hnědá jak kafe a tuny bordelu ve vodě. Čekal jsem, že podmínky nebudou dobré, ale toto jsem úplně nečekal. Přesto pokus a byl z toho candát opravdu hodně velký! Leč u břehu upadl. Když se z vody vynořila hlava až jsem se lekl. Háček zabodlej jen na konečku tlamy a taky jsem asi možná ne úplně rázně přisekl jak bych měl. Škoda, byl hodně, ale hodně slušnej. Ráno jsem zkusil vytipované stojáky podél řeky. Nicméně ani ťuk. Hlavně mě docela zklamaly hned při příjezdu z různých důvodů, tak jsem zakotvil až na posledním vytipovaném. Tam jsem nechtíc podsekl ponorku, která po chvíli upadla. Podle šupiny tipuju tolstolobik. Poté na chvilku návrat na řeku a už jen malý candát cca 40cm. Celkem zklamání leč podmínky nebyly ideální.
kebator - Profil | Čt 30.9.2010 8:22:53
teplota vody: 16
teplota vzduchu: 23
hloubka: 4-9m
nej. nástraha: DDHJ-10
množství návnady: moooooc
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...




































































