- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
hona1 - Profil | Út 28.9.2010 21:38:59
Oběvil sem v mrazáku už asi 5 let staré rybičy tak sem se rozhodl že už je pomalu čas se jich zbavit, vyrazil sem tedy k vodě, jaké ale bylo moje překvapení když rybička vyplavala hned po nahození vedle kačeny (byla jak polystyren, mohl bych jí používat k nadlehčování nástrah :-),tak sem tam dal místo kačeny kaprařské in-line 100gr olovo aby rybka zůstala u dna, za nějakou čtvrthodinku hlásič nepatrně pípnul, hned sem to zasekl- 85 cm krásně za krajíček, a pak že se to musí nechat jet :-)
Niel - Profil | Út 28.9.2010 20:38:30
Dnešní volno jsem využil a vyrazil s JohnemMcE a Jirkou 56 k vodě. Povedlo se pár okounů...
JohnMcE - díky za foto!
Bedlák - Profil | Út 28.9.2010 20:29:48
Odpoledne pěkně to bralo hlavně velcí cejni a i kapřík si dal říct,Zato dnes 28.9. na Vísečáku ani ťuk ale binec jako po prasatech
salfi - Profil | Út 28.9.2010 20:24:46
s liborem na chvilku u vody, povedla se jedno stihle 49cm a dva okysove
http://salfi.mrk.cz
Norek68 - Profil | Út 28.9.2010 20:15:59
po par hodinych straveny u vody prislo neco malo 2 cejni kolem 45 a jeden malej karasek.jinak tu reku doporucuju nadherny mista na chytani sice ta reka vypada jako potok ale stejnak je tam nadherne
Ládin - Profil | Út 28.9.2010 19:44:40
Dnes jsem se byl seznámit s ostroretkami a docela se mnou kamarádili a na břeh se za nějaké 2 hodinky podívalo asi 10 kousků. Docela sympatické rybičky. Navíc dnešní lov zahájil solidní potočák 35+, takže jsem více než spokojen.
Zindys - Profil | Út 28.9.2010 19:44:18
Něco málo z rybačky, která byla spíše vodnatá než suchá. 90% ze stráveného času u vody propršelo, takže počasí nic moc. jinak se něco pochytalo, popilo :o)) a pohoda byla taky správná, takže spokojenost velká. Chytáno na tuňák + squid/octopus od Imothep baits.
kanarek - Profil | Út 28.9.2010 19:37:47
Tak dneska docela pěkný den co hoši . Napřed techmanie pak rybačka na prvním fleku ,kde jsem letos konečně povodil víc větších okounů a i pěkní pstruzi se spletli .Loudovi hned 4 krásní a asi ani jeden neměl pod 30 .Pak přesun na jiné místo kde Ládin řádil s rohlíkem a tahal jednu ostrou za druhou. Zase ten rohlík
Scanix - Profil | Út 28.9.2010 19:37:03
Odpoledne se pocasi u nas krapet umoudrilo, tak jsem obesel v rychlosti jedno nadjezi, ve snaze najit nejakou zubatou, po hodinove prochazce jsem nemel jediny kontakt, to me krapet vydesilo, zasel jsem tedy jeste na chvili do proudu a tam jsem nejprve vymodlil tlouste, ktery jsem bral ze bude asi dustojnou teckou dnesniho lovu, ale pro jistotu jsem pridal jeste par hodu a povedli se jeste dva boleni, treti, fakt pekny, se mi vypnul. Posledni rybou byla stika, kterou bych v tam frekventovanem miste plne lovcu uz necekal. Ackoliv mela wobler dost hluboko, povedla se mi osvobodit celkem bez uhony a v klidu odplavala ;)
mishak - Profil | Út 28.9.2010 19:34:45
Jelikož má kamarád PC v opravě požádal mne o zápis do Můj lov.
Podařilo se mu ulovit tuto krásnou rybu s mírami 89cm 18,1kg. Ryba plave dál ve svém živlu.
Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 28.9.2010 19:17:31
Vláčka s Matrixem. Dvě štiky, jeden okoun. Větší štika projevila svůj intelekt, kdy mi dvakrát z prutu spadla a až napotřetí jsem ji dostal z vody. Vše během deseti minut na stejnou nástrahu.
Filcek 14 - Profil | Út 28.9.2010 19:13:50
Včerejší chytačka od 7 - 14hod. za vytrvalého deště. Vydržel sem a vyseděl sem si tohoto krásnýho šupika 84cm a 9,5kg kolem 10hod. Dal mi pěkně zabrat, krásný souboj, moc se mu nechtělo, ale po 10min. byl v podběráku.
Potom ještě přišla jedna jízda, ale po 5min. boje se vyřízl a bylo vymalováno. No nic no, nevadí. Od vody jsem odjížděl spokojen.
teplota vody: +- 15stup.
teplota vzduchu: +- 14stup. a vytrvalý déšť
kmenový vlasec: 0,28
délka návazce: 25cm
velikost háčku: 8
hloubka: 1m
množství návnady: tak akorát
kanarek - Profil | Út 28.9.2010 19:10:23
Tak dneska docela pěkný denco hoši . Napřed techmanie pak rybačka na prvním fleku ,kde jsem letos konečně povodil víc větších okounů a i pěkní pstruzi se spletli .Loudovi hned 4 krásní a asi ani jeden neměl pod 30 .Pak přesun na jiné místo kde Ládin řádil s rohlíkem a tahal jednu ostrou za druhou. Zase ten rohlík
pavel68 - Profil | Út 28.9.2010 17:45:52
Dvouhoďka po rachotě - rychle pro čubu a k Béčku.
Celkem bída na tu chvílku,voda ještě v normálu ale na proudnici už solidně přikalená,takže jen pár mrmláků.Barva a stav znamení příslib pro čtvrteční přesun na barbusky - já jim dám o))
wenda - Profil | Út 28.9.2010 16:49:58
šel jsem jen zakrmit a protože jsem měl vláčák v autě, tak jsem to i prohodil gumou, ven se podívaly jen 2 rybky, ale záběrů bylo velmi hodně. Něco utrženo, něco ukousnuto a něco zpuštěno.
rices - Profil | Út 28.9.2010 15:58:31
pár hodin lovu doobeda , dva zábery jedna zdolaná ryba o druhú som vďaka vetru prišiel , použitá nastraha PopUp Red hot chilli 20mm namočená v demone :-),
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
13:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1765
12:19NRybáři vs ochránci přirody 76
11:29NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 27
10:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...































































