- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
1sedyvlk - Profil | Ne 29.8.2010 10:51:30
Včera v noci pokus o ulovení nějakého slušného lína-rozkrmené dvě místa v těsné blízkosti břehu.Chytáno na prut se splávkem a na feeder-nástraha bonduelka, červi a jejich kombinace.Cílová ryba nevyšla,ale vynahradili mi to cejni slušné velikosti.Vše plave dál
felixxx - Profil | Ne 29.8.2010 9:40:37
Dnes na řece celkem slabý.Vysoká voda,nízká aktivita ryb.Povedly se 2 boleni.52,52cm.Jeden zmasen,Něco mi ukouslo ocas mého nejoblíbenějšího kopýtky.Nejspíš to byla štika.Jinak nic moc snad příště
Fuldík - Profil | Ne 29.8.2010 9:35:07
Dneska jsem si šáhl po dlouhé době na hezkou rybu.Ještě za tmy na dvojdílného woba štika 97cm.
Barynka - Profil | Ne 29.8.2010 8:48:32
Tak včera závody na rybníčku, no něco jsem nachytala a skončila jsem na 3. místě :))
Martin M. - Profil | Ne 29.8.2010 0:18:10
Jen par dat a fotek z dneska s boyscoutem: par parem do 68cm, nekolik sumcu do 80cm, nejaci tlousti do 51cm a nejake podoustve a cejni.
teplota vody: 19
teplota vzduchu: 19
návazec: bez
délka návazce: 80cm
nej. nástraha: rousnice, boilie, pelety
nitram salhyv - Profil | So 28.8.2010 23:37:44
Dneska jizera na přívlač prakticky nechytatelná kvůli zvedlé hladině tak o 1,5 metrů a silnému zákalu, proto jsem po objedě zašel prozkoumat tento zapomenutý potok. Prošel jsem cca 1km, prakticky v každé tůňce byl schovaný nějaký ten pstroužek, chyceno cca 15 kousků + pár se jich setřepalo, škoda jen té jejich velikosti, všichni 20 max 25cm.
ABU Master - Profil | So 28.8.2010 23:15:22
Dnešní tříhodinová chytačka na feeder, trvalo necelou hodinku než najely ryby, potom záběry prakticky na hod. Celkem 4kapříci +-55cm, línek a fešný perlín... C&R
Scanix - Profil | So 28.8.2010 22:20:05
Po vcerejsim uteku z boje jsem si mohl alespon rano privstat a vyrazit na pstruhovku. V prnich okamzicich jsem si rikal, ze jsem fakt magor, kosa velika, poprchavalo, voda lehce zvedla. No hupsnul jsem do prsacek, at se ohreju ve vode :) Prvnim hodem prisel tloustak cca 45, fotit se nechtel nechat. Pak uz to slo skoro samo, co vytipovane misto, to ryba, celkem jsem za par hodin lovu pochytal bezmala 2 tucty duhuku 35-48 k tomu cca 10 okounku dlanove velikosti, 2 tlouste a monstr stiku viz foto. Kdyz k tomu pridam spousty spadlych ryb, nepromenych zaberu a jednu ukouslou stiku nezname velikosti, tak jsem sice promrzly, unaveny, ale spokojeny :)
Raf - Profil | So 28.8.2010 21:58:04
Nejdříve to bylo největší víkendové fiasko tohoto roku. V pátek příjezd plný ambicí na velké candáty. Hned od začátku jsem ale začal krmit jez nástrahama. Postupně zařvaly 3 slidery, 2 shad rapy, utopené gumy jsem nepočítal. Trhal jsem navíc kvalitně – s velkým množstvím šňůry či vlasce. Ke všemu pršelo a ryby nebraly. Já jsem ale hrál ruletu až do půlnoci dál. Ulehávám se psem v lese u opuštěného jezu bez přístřešku. Chcalo drtivou část noci. Skoro nespím. Budík který není potřeba mi zvoní za tmy a jdeme zase na to. Řeka zakalená, chladno – naděje na nule. Dalšího shad rapa ukousává štika (velká). Během další hodiny přikrmuju pod jezem několika gumama a plandavkou. Je mi zima. Při silné přeháňce prchám lesem do auta. Na benzínce se restartuju kafem a přejíždím na další jez. Celé zakalené Labe tu valí elektrárnou u mého břehu, takže by se tu v proudu neudržela ani luciapuma, když jí ještě někdo věřil. Nemám už velké shad rapy, tak tu trhám jen SSR. Opět přejezd ke třetímu jezu. Vody a kalu přibývá. Na zadek se mi lepí slizký chatař a rozdává samozvané rady. Při nich trhám jen jednoho husky jerka. Aktivita ryb nulová. Začínám být už i unavený. Mám chuť se na to vysrat. Přemlouvám se, abych si dal někde oběd a pak zkusil na jednom stojáku pár hodů na okouny. Plán plním. Jsou dvě hodiny odpoledne. Ohlížím už se po autu, když tu vidím velké hejno rybiček. Záběr mám hned prvním hodem. Začíná okounové šílenství. Nevnímám déšť, čas, zimu nic. Nálada je najednou skvělá a příjemné je povídání i s místním borcem, se kterým část podvečera chytáme. Na konci dne mám na kontě okouny 40 cm, 39 cm, několik 38 cm kusů, ryb okolo 35 cm mnoho. Přitom chybělo tak málo a vracel jsem se domů se zerem, jak spráskanej pes…
Tom&Tom - Profil | So 28.8.2010 19:44:12
Tak dnes jsem se vydal na vláčku na Zbraslav.... chvilema poprchavalo ale me to nevadilo.... nejdriv jsem u mostu ve zbraslavi zasek asi Pstruha (aspon mi to tak pripadalo) ale vypnul se.... po chvilce prvni okounek :) ... ale opravdu malinkatej ... po náké dobé druhý..ten byl uz o neco vetsi ... pak jsem neco zaprah ..ale to uz bylo vetsi...ale vydel jsem jen vlnu a pak se to vynulo :(( ... ale nakonec jsem si spravil naladu dalsim malym okunem v jakémsi parku blízku soutoku s berounkou ... a tam jsem také videl dva pytláky.....
kmenový vlasec: 0,25
množství návnady: 1
: vydrák - Profil | So 28.8.2010 19:40:41
Tak jsem si dnes zaběhl s retro mušákem zapytlačit na nedalekou pstruhovku a docela se dařilo.Všudypřítomný okoun chycen v cca 25 exemlářích a pěkný perlín nádavkem.A ten adrenalin-jako za mlada.Jen ti pstruzi nejdou a nejdou.Dokud ho neumuškařím,nedám pokoj.Petrův zdar
bajas - Profil | So 28.8.2010 19:33:49
nej. nástraha: cervi a kuku
Cabadaj - Profil | So 28.8.2010 18:28:39
Lov na řece = okoun asi 10cm,jesen asi 40cm a můj první sumec v životě asi 45cm.(omlouvám se za špatné foto)
cerrtik - Profil | So 28.8.2010 16:25:21
Konečně se mi s krmítkama, method mixem a mini peletkama povedla i ryba přes 10kg...8O) Byly jsme s parťákem na 5 dní, celkem chyceno 49 kaprů, já 23, parťák 26... Nej kapři 8.2kg, 8.4kg a 10.2kg. Mimo kapry jsme chytili 6 menších amurů (největší můj 66cm - na fotce), 3 líny (okolo 40cm) a 2 cejny...
Pikess - Profil | So 28.8.2010 15:48:13
kmenový vlasec: 0,28
velikost háčku: 8
nej. nástraha: Mikbaits
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
12:56NKurz Teo Daška pro Otoše 304
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
-20% akce ANGLICKÝ TýdenZa 79 Kč
ANGLICKÝ TÝDEN -20% od středy 17.6. do úterý 23.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na sortiment značek SONUBAITS, KORUM, PRESTON, FOX, CC MOORE a AVID. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_AN20. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...




















































































