- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NDasny - Profil | So 28.8.2010 15:44:00
Tak dnes od 5h ráno. Počasí na draka. Kromě pár okounů, jsem stále někde visel, po stromech ve vodě, prostě hrůza. Utrhl jsem 3 gumy a jednoho woblera. Nakonec mi rapalu, nedobrala štika u břehu a tak jsem to raději zabalil. Přikládám foto, co všechno se může ulovit, na zamotané vlasce po stromech. Chudák :-(
NAngle face - Profil | So 28.8.2010 15:34:49
Tak dneska s klukama na Odře parádní pochytání něco se laplo škoda jen deště :)... více v diskuzi...poté přejezd na rybník kolega nějaké kapříky já plotice a další kolega taky plotice pohodovej den :o)
NPetrasek - Profil | So 28.8.2010 11:31:20
Krátkodobé čarování s boiliesem mojito, který jsem naložil asi na 14dní do stejnojmenného boosteru přináší pěkné úspěchy. Ani jedna z posledních, jen několikahodinových, výprav se neobešla bez ryby nad 10kg. Druhá stránka věci se má tak, že ani jednou jsem od vody nestihl utéct se suchou kůží :-( pro ilustraci fotka jednoho z nejmenších úlovků :-)
teplota vody: 19°C
teplota vzduchu: 15°C
návazec: 15lb
délka návazce: 35cm
hloubka: 1 m
nej. nástraha: mojito
NSlavmistr - Profil | So 28.8.2010 10:10:41
Tak výpravy jak na řeku tak i na stojáka obojí skvělé ale největší ryba padla na stojáku krásnej jezerní duhák 45 cm na černou luru takže spokojenost :-))
NSlavmistr - Profil | So 28.8.2010 10:06:30
Přes noc..Večer feeder přišlo hodně malých kapříků a ráno vláčka tloušti, štitky, okouni a nějaký ten candátek..
NTom&Tom - Profil | So 28.8.2010 9:03:46
Tak dnes poprvé na sázave. pocasi nic moc ale slo to.... byl jsem na lodi s Jirkou Snopkem a vlaceli jsme po chvili vedle mne zalovil bolen .. okamzite jsem to tam nahodil a je tam.... krasny boj...asi 15 minut. Bolen 74cm 4.5 Kg ... nádhera :)
NTom&Tom - Profil | So 28.8.2010 9:00:54
Tak dnes straávený den na Hostivaři nezačal nejlíp .... je povolen lov na levém břehu ale člověk už se tam nedostane :( ... je tam nový plot do vody....tk sem musel bohuzel na druhou stranu. Zezačátku sem nic netahal tak jsem dal na levý prut peletu a na pravý boilie Monster krab. Do pul hodiny uz jela peleta a kapr 42. Potom prisli jeste 2 podobní... ale vsichni jsou dost nizccí. Nakonec pak prijeli nejaci lide se sít a zacalo nastavovat site na jednom miste a slovovat. ale nikdo o nicem nevedel. a voda sla od rana tak o 3 metry dolu.. :(((
[fotka smazána - nevhodné zacházení s rybou - ADMIN]
Nhona1 - Profil | So 28.8.2010 1:06:03
Dnes jsem vyrazil opět na večer na kapry, nejdříve jsem zkoušel halibut pelety a boilie ryba aby neotravovali kapři pod 60 cm, zhruba do jedenácti nebyl ani záběr, pak sem tam dal na jeden prut 3xl pelety ( na to se vždy nějakej menší chytne) abych si aspon trochu napravil reputaci, zhruba za 15 minut přišel pomalej záběr, když jsem zasekl bylo to jak když seknu vázku, samozřejmě vázka se hned rozjela ( to i přesto že sem měl téměř dotaženou brzdu kvůli všudypřítomným stulíkům a větvím) musel jsem chytit cívku rukou protože sem chytal zhruba metr od potopeného stromu, poté sem s vypětím všech sil dostal nějakým způsobem rybu pod sebe, ta se pořád držela u dna, snažil jsem se dostat jí nahoru co nejrychleji ( všude vázky) tak sem se do svého 4-librového prutu opřel co největší silou, prut se prohnul tak že sem to snad ještě ani neviděl a následně vystřelilo z vody 100 gramové olovo které minulo mou hlavu asi tak o 5 cm, byl sem na pokraji psychického zhroucení ( byla to pravděpodobně moje životní ryba), nakonec se ukázalo že povolil návazec na 15 kg.
NScanix - Profil | Pá 27.8.2010 23:02:15
Tak jsem se dnes dostal k vode az temer ve 21h, lapil dva podobne krasavce a treti zaber nepromenil. Zrovna jsem si zacal libovat, jak je u vody hezky, kdyz v tom se kolem 22h prihnala pekna prutrz, tak jsem zbabele utekl ;)
Nxmac - Profil | Pá 27.8.2010 22:35:50
Podvečerní přívlač s Kaamenem .. 1 štika 80 cm a jedna asi 35 (Kaamen)
http://www.youtube.com/watch?v=MqHYpMXnU_s ..část zdolávačky :)
N-Vojda- - Profil | Pá 27.8.2010 22:33:50
Pořekadlo ,,změna místa - ryba jistá" opravdu platí. Konečně se mi povedlo najít místo, kde se mi osobně moc líbí a ryb tu není pomálu, škoda jen ta velikost. Za dva dny se mi tu podařilo zdolat na feeder a položenou cca 10 pidi kapříků - vše lysáčci a mezi nima několik špíglů + se mi dnes vypnul už slušnější kapřík cca 50cm, takže šance tu je.. Do toho se povedlo asi tucet cejnů, 2 líni a semtam okounek. Těšim se na další chytačku...:)
Ndarkklobouk - Profil | Pá 27.8.2010 21:58:46
Včerejší výprava na rybník s feederem se celkem vydařila, záběry přicházely až k večeru, byly to jenom ťukance a jemné záběry, nakonec jsem vytáhl amura a lína, oba na kukuřici a taky jsem nějaký zaběry promarnil protože jsem byl daleko od prutů
Ncikin - Profil | Pá 27.8.2010 21:45:31
Tak jsem vzal jsem k vodě novou výbavu. Těšil jsem se po dlouhé době na nějakého kapříka a místo něj se povedlo všechno možné....
NkukkYn_ - Profil | Pá 27.8.2010 21:21:03
Dnesni feederovacka dopadla jaks taks nejaky parmy,ostroretky okolo 35-40 podoustve,krasny hrouzci a nejakej ten jelec :-))
teplota vody: nevim
teplota vzduchu: akorat
kmenový vlasec: 0.14
délka návazce: 0.30 az 1 Metr
velikost háčku: 10
hloubka: 0.3-1.4
návnada: Parmezan+pernikova smes
množství návnady: cca 3 litry
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:56NKurz Teo Daška pro Otoše 304
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...





























































