- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
kajda - Profil | St 31.12.2008 16:59:53
Dnes po obede jsem vyrazil na tradicni silvestrovske koupani splavecku a jelikoz moje zamilovane misto pokryval led,musel jsem zvolit nahradni.Po cca hodine maceni masnaku nebylo nic-vsadil jsem na housku a vyplatilo se.Odmenou mi bylo nekolik tloustu jen o malo vetsich nez muj 0,3gramovy splavek,ale potesilo to moc.Vsem hezkeho Silvestra a Novy rok a hlavne at vsichni najdete zitra koncetiny tam kde maji byt:o))
kamos - Profil | St 31.12.2008 16:31:13
Dnešní lov na dírkách konečně ryba po celodením lovu.pstruh 34 cm. krásný.nástraha plotička 6cm.
Petr Dědek - Profil | St 31.12.2008 16:01:49
Poslední letošní vycházka kolem naší říčky. Něco málo se nachytalo. Nej Bolen cca 60. Všechno nej do Nového roku Všem.
TomášV - Profil | St 31.12.2008 15:51:35
Dnešní rozloučení se sezónou 2008 proběhlo od 13,00 do 15,00 ve Veltruské vorovce. Já a Milan jsme čapali rybky na hnojáka na plavačku. Byli jsme celkem úspěšný, dohromady 30 rybek, tloušti, okouni , ježdíci. Brácha se Zděndou vláčeli bez úspěchu. Pohodové zakončení roku bude zcela určitě večer ještě několikrát prodiskutováno nad sklenkou pěnivého moku či vínka.
Šťastný a pohodový rok 2009 všem rybářům i nerybářům ......
RomikS - Profil | St 31.12.2008 15:48:15
projeli jsme se pěkně po jihomoravských revírech s cílem lapnout si poslední letošní rybku na vláčku,ale zima je sviňa a led všude i na řekách,nakonec na Svratce v Brně se místo našlo a pár okyšů si na smáčka dalo říct.Šťastný nový rok všem!
Machy* - Profil | St 31.12.2008 15:34:19
Dnes hodinová silvestrovská vláčka pod jezy na řece bystřičce, jak jsem přijel na místo bylo zamrzlo tak sem popojižděl po řece a hledal nějáká nezamrzlá místa ale v nich jsem nic nechytil tak sem se aspoň prošel kolem vody sice byla zima jako pr... ale bylo pěkně PS:Všem šťastný Nový rok:-)
Aďo - Profil | St 31.12.2008 15:18:49
Na poslednej vychadzke tohto roku sa mi podarilo ulovit jedneho ostrieza. O nastrahu vsak prejavil zaujem este jeden, toho som vsak zbadal prilis neskoro. Bolo to ako v spomalenom filme. Ostriez vyplaval za twistrom k hladine. Ja som uz dalej tahat nemohol, tak som siel do strany. V tom momente otvoril papulu a chnapol do prazdna. Sekundu na to, sa uz ponaral spet do hlbociny. Tak a to uz bola naozaj posledna ryba tohto roku. :-)
Forest 1 - Profil | St 31.12.2008 13:55:43
cca 22 lidi od 08:00-13:00 pouze 6 zaberu z toho 3 ryby venku :-(( Jo a ja nic :-)) Tento mel rovnych 60cm
jwkriz - Profil | St 31.12.2008 13:28:48
Takže poslední roztloučení s dravci na naší oblíbené řece dopadlo nad očekávání.Ve dvou lidech asi devět větví,dva kořeny a na zavěr zaseknuto dvakrát do tvrdýho takže splávky udělali pá pá.Ale jak už psal Vanvan .... bylo tam krásně
wenda - Profil | St 31.12.2008 13:27:09
dnes rozloučení s vodou bylo celkem chladné, ale dalo se to vydržet, proběhl závod silvestrovský nočník, zůčastnilo se 19 chytajících, z toho 7 bylo s rybou a jeden se dokonce stihl i okoupat v ledové říčce. Jinak pohoda a krásné slunečné počasí nám den zpříjemnili
vanvan - Profil | St 31.12.2008 12:10:28
Rozloučení se sezónou jak jinak než 0! Ale bylo tam krásně! Všem přeji to nej v novém roce!!
Petrus | Út 30.12.2008 19:34:50
Labe v Čelákovicích nabídlo hodně ouklejí na splávek /Sumík/ a něco plotiček a okouna na feeder /Petrus/ . Zpestřením bylo rozbíjení připluvších ledových ker .Pohledem na teploměr se loučíme s volnou vodou a dále u dírek nashle !
Zlejšek - Profil | Út 30.12.2008 16:59:06
Dneska bylo tak krásně, až jsem z toho chytil kulový, urval woblera a gumu a málem sletěl do vody. Prostě labůžo:-)
Jarys - Profil | Út 30.12.2008 16:53:52
Tak poslední letošní vláčka na Seči dopadla- čtyři bezrybky jedna štička 40cm ten štasný rybář byl zkušený Míra
Martin
Radek
Míra ukazuje včerejší úlovek Martina na Labi sumec 11Ocm na pokročilé datum super.
Nashle v roce 2009!!!
Zdenall - Profil | Út 30.12.2008 15:37:05
Dnes proběhla moje premijérová dírkovačka a napoprvé se docela zadařilo.První rybou byl duhák cca 30cm,ale v zápětí siven 45 cm a ten mě teda hodně potěšil.Potom přišlo ještě pár duháčků,a zmrzlý jako..... jsem jel domů.
kanarek - Profil | Út 30.12.2008 15:10:14
Dnešní první vycházka s matchkou se povedla .Chytnul jsem jednu parmičku .Nejhorší bylo že mi zajela pod led ,ale vše dopadlo dobře.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













































