- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
vicx - Profil | Út 30.12.2008 13:29:34
tak pridam aj toho svojho. nemerany, okolo 35. ado mi to zase raz natrel. do velkosti aj do poctu...
mpmaik - Profil | Út 30.12.2008 10:13:52
Tak dnešní pokus o poslední letošní vláčku nedopadl nijak překvapivě, co také očekávat při teplotě -10 stupňů. Řeka chytatelná jen na minimu míst jinak všude led a tříšť ale jinak krásné ránko .
Aďo - Profil | Po 29.12.2008 23:07:23
Dnes sme sa spolu z Viktorom pokusali ulovit ostrieza cez 40cm. Den sa rozbehol celkom slubne a hned z rana sme mali 5 kusov. Ziaden vsak neprekrocil 40cm hranicu. Az po zmene reviru sa mi podarilo jedneho ulovit(43cm). Zabral na twistrika zltej farby na 5g hlavicke a 0.16mm silone.
Ládin - Profil | Po 29.12.2008 22:55:40
Dnešní poslední letošní vycházka se celkem vydařila, tak jako celá sezóna. Dnes jsem zdolal 5 tloušťů a jsem spokojen. Zítra a pozítří už budu s kamarády zdolávat jen sud, abychom jej stihli vypít ještě letos :-) Všem přeji hodně úspěchů v příštím roce
volcom-x - Profil | Po 29.12.2008 22:26:45
Pro vylet na zakonceni vlackarske sezony jsme zvolili Moravu, jelikoz nam pomalu zamrzá, tak jsme to zapichli na Belovskem jezu (spise pod nim)... mrzlo jak sfina a voda tak studena, ze rybam se nejspis zamrzly ploutve, takze se na breh nepodivala ani jedna, jen se podarilo urvat par gum :( cestou zpet zastavka na Drevnici a potesil navstevou jeden tloust ;)
Sloumoto - Profil | Po 29.12.2008 21:20:48
Dnes na chvilku Skalici byla skoro celá zamrzlá, kamarádovi se podařil jeden malej tloušť jinak zima.
Colombo - Profil | Po 29.12.2008 20:43:39
Tak a je to tady END. Kosa jak v Čeljabinsku na nádraží, ryba nebyla, ledu po kokot. Všem stejně postiženým PF 2009 přeje Colombo.
Scanix - Profil | Po 29.12.2008 20:20:47
Po vcerejsim zero jsem si to dnes s Malsi sel rozdat jeste jednou, ackoliv bylo u vody moc pekne, vypadalo to, ze i tentokrat vetsi nastrahy neprinesou ulovek, ale nakonec se me zzelelo jednoho potocaka lehce pres 40, ktery me opravdu potesil, tak doufejme, ze se s nim jeste v budoucnu setkam, az krapet povyroste...Vic ryb jsem nepremluvil :)
Matrix - Profil | Po 29.12.2008 19:44:27
Tak dneska byla festovní kosa, ale vydržet se to dalo. Pár záběrů ale bylo, tak jsme se aspoň tak zahřáli...
Groove - Profil | Po 29.12.2008 19:06:00
Letos nejspíš naposled u vody a celkem to vyšlo sem spokojenej. Nabalil sem na sebe co sem doma našel, tak mi zima nebyla. Vyvláčený dvě štičky: 45 a 50 na mrtvou rybku.
tench - Profil | Po 29.12.2008 18:18:59
Tak dnešní dírkovačka dopadla obdobně katastrofálně jako ta předevčírem. Sice jsem se už odvážil jako jediný na led a to i doprostředka:-) (a to nemám zrovna 50 kg, jeho síla byla mezi 4 - 7cm.), ale přesto jsem za celý den nedostal na spláveček ani jediný záběr, naštěstí jsem s sebou měl dva mikrotwistery a ty mě zachránily, první ryba se tedy konala až zhruba po 3 hodinách lovu a průměrně byl tak 1 záběr za hodinu. Celkem se za mnou na břeh podívalo 5 pstroužků (4 kolem 30 cm a jeden hezčí 41 cm). K večeru mi ale nějaké 3 ryby spadly v dírce, vždy opatrně vzaly twister a nechaly se "vyvézt" až k dírce, kde ho po mě vyplivly:-) celková rekapitulace je asi takováto: rybu si vytáhli dva rybáři (já 5 a jeden z kolegů 2 siveny), zbytek (asi 6 ledoborců) byl totálně bez záběru po celý den........Ale na druhou stranu k veřeru přivezli ryby, pěkné siveny a menší pstruhy, ale jen 50 kg:-)) Na závěr bych chtěl poděkovat dvěma neznámým borcům, kteří mě pravidelně posilňovali domácí slivovičkou, a tudíž jsem byl celý den i při několika stupních pod nulou v teple:-))
C.T.S - Profil | Po 29.12.2008 17:26:23
tak zahajení dírkovačky začalo parádně nachytali jsme spousty duháku a sivenu kolem 40 CM a povedl se i jeden duhák něco málo přes 60 bohužel nevím přesné míry protože jsme je hned pouštěli z5 ale hodně povedenej den ale síla ledu ještě není ono zítra už to bude zase lepší
K.R.Mítko - Profil | Ne 28.12.2008 23:28:31
Po dvoudením trápení plotičky z čako se dnes v poledne na ukončení sezony povedla chytit a hned pustit z5 tato nádherná štička 65. Jinak je mrtvo a voda už je ve vracákách zamrzlá. Mattes se ještě do silvesta pokousí o ulovení nějakého ježdíka a je tu konec pro nás ne moc podařené sezony
Všem kolegům přeji spoustu úlovků, zdraví a pohody u vody v novem roce 2009
Niel - Profil | Ne 28.12.2008 21:29:03
Dnešní plánovaná přívlač s tátou a JohnemMcE přinesla jednoho okouna. Byl sice malej, ale moc potěšil. Navíc bylo krásné počasí a panovala suprová atmosféra, tak si nebylo na co stěžovat...
JohnMcE - Profil | Ne 28.12.2008 21:03:54
Dnes asi poslední vláčka s Nielem a jeho taťkou na písákách. Teplota pod nulou začíná stojáky zavírat. V slunečném, ale mrazivém počasí se podařil jeden menší okyš. Kromě zamrzajících oček na prutech nechybělo vánoční cukroví a několik panáčků moravské švestky...
Colombo - Profil | Ne 28.12.2008 20:10:34
Tak to byl blbej nápad, když tak fučáááá, chodit k vodě. Výsledek: 3 zmrzlé choboty, 2 štička 45 cm.
jepice - Profil | Ne 28.12.2008 18:50:49
Dneska jsem vyrazil na chvilku zavláčet trošku dál v Poznojemsku, původně jsem však myslel, že budu vláčet tak 1,5 hodiny. Nakonec jsem byl díky zapomenutým rukavicím rád, že jsem vůbec 20 minut chytal. Pak jsem si radši zahříval ruce a občas udělal nějakou fotku. Navíc teklo o proti normálu celkem dost vody. Jednoduše řečeno- nula bodou.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...































































