- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
stibor.25 - Profil | Út 8.7.2008 14:17:28
Ahoj,včera se mi podařilo ve tři hodiny odpoledne chytit takového krásného candáta 82cm.Na twistra bílé barvy,zdraví Sever!
bigzee - Profil | Út 8.7.2008 12:18:13
Ráno na chvíli k řece. Po příjezdu k Antroposu bylo vidět že je voda podkalená a dost teče. Takže 2 hodinky trápení s rotačkama a pak útěk domů jako bezrybka.
konyli - Profil | Út 8.7.2008 10:52:58
jsem se vydal na splav do hluku chytl jsem jen 4tlouště a to v rozmezí 28 až 34cm
to jsme se vydal sám na ryby a chytl jsem jednoho kapra a 2cejny kapr 46cm krasný
Kubajz - Profil | Út 8.7.2008 10:36:15
Výprava na prudko s pár kuličkama home made na můj oblíbený rybníček a byly z toho 3 záběry.Padák neproměněn, jedna ryba vypnutá v haluzích a tenhle 70ník.Až na ten deštík to šlo.Foto nic moc-samospoušť.
konyli - Profil | Út 8.7.2008 10:35:59
ahoj v patek jsme se vydali na ryby a moc jsme toho nechytli jen jednoho kapra a několik cejnů an fotce jsem trochu neupraven ale jde o rybu ok
buba777 | Út 8.7.2008 7:54:46
soulfly - Profil | Po 7.7.2008 23:19:24
Tak jsme vyrazili s Kubou na kapry i sumce. Kapříků se nám povedlo asi 10 ks od 55 cm do 71 cm nejlépe šli na Statkovu olihen i přes tu mizernou aktivitu se sem tam nákej spletl. Sumce sem chytil dva 88 a 90cm. Celkem povedená výprava, až na závěrečný déšt.
boyscout - Profil | Po 7.7.2008 23:16:00
Dnes spolu s tommem vláčka z lodě. Chyceno pár štik (max. 81cm-foto), pár malých candátů, okouni a bolen. Něco ještě popadalo. Celý den s přestávkami nehorázně chcalo. Díky bohu, že jsem měl bundu s Goretex membránou. Tomáš neměl a tak promokl na kůži, naštěstí jsem mu mohl dát jako nouzovku svoji fleece mikinu. Takže jsme to oba nakonec ve zdraví přežili. :-)
Georgino - Profil | Po 7.7.2008 22:57:55
Podvečerní vláčka s Mr.Stickem. Na to že jsme zkusili 3 revíry tak nic moc. Už to vypadalo že bezrybky zachrání 2 okounci když Mr.Stick dostal záběr na twistříka a začalo tóčo. Bohužel po urputném boji nakonec zvítězila štika odhadem 80+, škoda. Poslední nadějí byli boleni a opět nezklamali kluci.
Louda - Profil | Po 7.7.2008 22:46:00
Dnešní chytačka se povedla vytáhl jsem oukleje, plotice, hrouzky, jelce, karas, a jednoho kapříka vše na kukuřici.
GBN - Profil | Po 7.7.2008 21:49:37
Můj první 50+ ... snad se ještě potkáme... PS:VŠEM - stač rychlej snímek a ani netřeba si vypisovat propisku :) !!!
Horda - Profil | Po 7.7.2008 20:40:14
Tak dneska jsem byl s kamosem prubnout oblibenou jihlavku, kazdej jsme chytali s jednim prutem na plavacku a plotice s hrouzkama pekne spolupracovali, uspesnou nastrahou byli larvy chrostiku, ale vetsi ryba zase ne tak snad uz priste se neco vetsiho povede.
Drahoš - Profil | Po 7.7.2008 20:32:42
V celku to jezdilo.Chyceno s parťáky celkem 18ks z toho8 přes deset kilo Nej 87cm a 14,10kg na koule CDB No Fear oliheň a 007+RR.
Ještě jedna
Starouš - Profil | Po 7.7.2008 17:06:02
O víkendu návštěva dvou rybníků u Mostu. Sobotní dopoledne bylo na úlovky poměrně skoupé, když nebudu počítat mraky perlínků a plotic dlaňové velikosti, tak jsem chytil jen 2 kapříky cca 30 a 40cm a jednoho cejna okolo 30cm. Chytáno na feeder a plavačku. Úspěšnější tentokrát plavačka. Zpestřením lovu bylo pozorování fauny okolo rybníka. Ukázat se přišly 2 ještěrky, volavka, ledňáček a taky pěkně velká užovka (viz foto 1).
Nedělní 3 hodinová odpolední chytačka byla zaměřená pouze na plavanou, přesněji řečeno lov s anglánem na propad... Na to, že jsem touto metodou zkoušel chytat poprvé byl lov nadmíru úspěšný. Chytil jsem 6 kapříků okolo 40 cm. Největšího (43cm) a zároveň rozhodně nejkrásnějšího si můžete prohlédnout na druhé fotce. Kapříci brali hlavně na kukuřičku s červíkem. Spokojenost...
, *Lukáš*, - Profil | Po 7.7.2008 16:36:29
Orf - Profil | Po 7.7.2008 16:04:40
pohodová chytačka na moravě. chyceno cca 12 karásků, pár bílých rybek a dva sumíčci skoro všechno na brčko, feeder byl slabší
paia - Profil | Po 7.7.2008 16:00:31
Dneska poprvé na Moravě u Nových Zámků za Litovlí, doufal jsem alespoň v něco, ale ani moje zaručená tloušťovka v přikalené vodě nefungovala, takže po třech hodinách útrap v kopřivách byla na konci pěkná kulatá nula. Asi začnu chodit zase na stojáky, tam mám alespoň zaručeno, že se nebudu muset k vodě dobývat džunglí.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
18:15NATTs hlásiče a ATTx příposlech 532
17:33NStaré Česke rybářské vybavení 391
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic




















































