- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NMakovec - Profil | St 9.7.2008 10:25:32
Super chytání na Lužnici. Taková všehochuť: pár plotic, cejnů, jeden kapřík 47cm, tloušť, a jako bonus první sumeček (cca 30cm), vše na červíky a kuku.
Nrybomil - Profil | St 9.7.2008 9:27:34
5hodinová vláčka v 2 metrových kopřivách aj. mokré buřeni. Lapeno 5 ks zubatek 45 - 50, jedna podvýživa cca 40, jedna spadlá cca 60. Jedna větší cca 65 + celkem 3x atakovala voba 13 cm tak, že do něj drcla a odjela.Chytány pouze voby 9, pak 11 a převážně 13 cm. Déšť střídalo prudké slunce a zase déšť, voda přikalená. Pohyb hrozný, ale zalapal jsem si, spokojenost
NRommel - Profil | St 9.7.2008 8:18:37
Včera chytáno od 18-24hod ve dvou v kombinaci mrtvá rybka a rohlík zhladiny a druhý mrtvá rybka a žížala ze dna. Výsledek mizerný žížala se absolutně nechytala hadi nebyli při chuti na rybku každý po jedné jízdě vytažen jeden candátek cca 40cm a rohlík z hladiny celkem 4 jízdy z toho 3x vytažen amur 43,45 a 51 cm. Celkově bych to zhodnotil jako nevydařený lov s absolutním nezájmem úhořů a dravci taky zrovna nebyli v kondici, ale jinak bezva relax.
NKonik - Profil | St 9.7.2008 1:25:59
dnes opravdu se mi stala neskutecna vec . Ve 23 00 hod jsem mel zaber soucasne na oba dva pruty. Bylo to opravdu neskutecne , sumec 120a candat 64 . Nebyt kolegy vedle tak bych nevedel co driv , dik az se potkame tak mas u mne stamprlicku dik.
NTomasson - Profil | Út 8.7.2008 23:00:45
Dnes na Hartě, 2 hodiny navečer 4 štiky nej 55+, 3 okouni nej 30cm. Vše plave dál,ani jsem nic neurval což potěšilo.
Npaia - Profil | Út 8.7.2008 22:29:17
Dneska jsem se podíval na Hynkov, vodu jsem neznal, takže jsem nevěděl, co můžu očekávat. Kapříka jsem ani nezahlídnul, zato ploticema se to tam jen hemží a braly vše, co dopadlo na hladinu, což znamenalo, že jsem po chvíli sbalil kaprovou děličku a chytal jen na feeder, protože jsem to fakt nestíhal. Chytačka to byla ale pěkná, za 6 hodin jsem vytáhnul asi 20 plotic a jednoho karáska. Spousta záběrů bylo nesekatelných, jak se o to ty ploťky rvaly mezi sebou.
NKroska - Profil | Út 8.7.2008 21:57:01
3 hodinky u vody...3 candati 40-50cm...asi 5 okounu max 38 cm...a stika 60-70 mi to pri asi sestym vyskoku ukousnula:(
Nbaitruner2 - Profil | Út 8.7.2008 21:49:22
Tak dnes na Slapech chytano z lodky 2h a ani drbanec:-((Tak je to snad vsude stejne:-))Pocasi ficelo a taky trochu prselo.Snad priste?:-))
Kamaradi na hausboatu maji zakrmeno a zatim lapili 4 cejny a par plotic:-)))
NBoris - Profil | Út 8.7.2008 20:44:07
Nedelna vychadzka s kamosmi- oni kazdy po stucke, ja maly sumik a zubacik. Na fotke Brano- nech sa vidi :-)
Ndoktor.fiSh | Út 8.7.2008 20:29:45
Opäť na Belanke, a opäť plno malých ostriežov, ale o niečo menej pstruhov... ale najväčšiu radosť mám s môjho prvého zubáčika, tak akurát do dlane, ulovený na bieleho smáčika od lastie 4cm... môj najmenší
NHumpa - Profil | Út 8.7.2008 19:51:51
Tak dneska 3 hodky v komoranech a totalni bezrybka.Ryby skoro vubec nekousaly jenom par po potahu za zizalu.Tak jsme si aspon udelali s pritelkyni hezke odpoledne :D
Nftipalek - Profil | Út 8.7.2008 19:47:25
jel jsem v 17:00 na ryby po dešti a když jsem přijel na mastník tak začaly jít mračna....rychle jsem vybalil feeder, nahodil kuku poté rychle vybalil plavačku a nahodil ji na masňáky....po několika minutách jsem stejně tak rychle sklidil židličku, podběrák a plavačku a čekal na první kapky abych sbalil i feeder a odjel...
najednou cuk cuk a byl tam 45cm kapr :) bránil se co to šlo, ale návazec 0,14 si s takovou rybou asi v pohodě poradí takže po pár minutách byla na břehu....
už neplave - malej bráška si poručil že mu mám dovézt kapříka tak jsem si ho vzal....říkal mi to asi už 15x ale nikdy jsem nic nedovezl ptž jsem to pustil....doma pak koukali že jsem tak rychle zpátky a ještě s rybou :)
Takže docela pěkně strávená hodinka na cestě na ryby, z ryb a příprav a asi půl hodinka u vody :) vzhledem k silnému dešti jsem ani nedělal foto..prchal jsem do auta a málej přitom zlomil feeder
NMatez - Profil | Út 8.7.2008 19:02:45
Tak dnešní feeder výprava dopadla víc než skvěle. Začli jsme chytat tak v jednu tak do půl šesté a chytlo se asi 15 cejnů, 15 plotic, 2 kapři a jeden línek - ten mě udělal největší radost!!!
NTomajo - Profil | Út 8.7.2008 18:49:40
Dnešní vláčená se nesla ve znamení pstruhů. Celkem sem mi povedlo chytit 3 kousky. Jak jsem chtil, tak jsem i pustil.
NRybomaniak | Út 8.7.2008 18:09:47
Dnes jsme s dědou opět vyrazili na ryby a jak je našim dobrým zvykem tak na Skalák. Přijely jsme v 8:00 a v 8:30 už byly udice ve vodě a v ovzduší už bylo cítit napětí .. ale také bohužel byly vidět mračna ale sprchlo až k večeru. Lovili jsme na žoužele ale to jen na plavačku na okouna. Hlavní nástrahou bylo boilie domácí vyýroby http://www.mrk.cz/r/atlasy/nastrahy_navnady/nastra
NzARM - Profil | Út 8.7.2008 17:59:41
Dnešní hořko-sladká vláčka na Oslavě.. Nejdřív mi to Štika 60+ ve výskoku urvala - X-Rap v čudu a okovaná štika:/ Potom se mi povedlo urvat Shad-Rapa na stromě, a nakonec přišel tenhle krásnej Bolen - 61 cm.. O bolenovi na Oslavě sem nikdy neslyšel, takže příjemný překvapení :)
NMARON - Profil | Út 8.7.2008 16:27:49
Ryba mi zabrala cca v 15:45 (na feeder)
Nástraha: Rousnice
Váha: 1,3 kg
Délka: 78 cm
Ryba byla vrácena vodě.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic






































