- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NLovětínskej rybář - Profil | Po 7.7.2008 15:53:50
Nsvat'ák | Po 7.7.2008 14:05:27
Dnes deštivé dopoledne na Berounce. Rybám chutnalo. Na břeh se podívala jedna kudlička a samé pěkné podoustve.
Npira - Profil | Po 7.7.2008 12:38:29
Rano jsem vyrazil s tresnema na rybky,chvili jsem lapal,pak zaclo prset,v tom prisla jedina rybka na tresen.Pote se mi zacal lepit vlasec na prut a tak jsem se odebral pod most a zkousel stesti na zizalku,prisel jen jeden okounek....
Naldda - Profil | Po 7.7.2008 12:36:42
Včera na pár hodin u vody a chyceni dva kapři do padesáti centimetrů a tři cejni. Pohodová chytačka až na to slunko. Přijel jsem domů spálenej jak hovado :-(. Všechny ryby se vrátily do vody...
Nbaitruner2 - Profil | Po 7.7.2008 11:31:40
Tak o5 na Orliku na vikend a pokus o nakeho sumika na kačenu a za 2 dny ani tuk.Jinak pres den chyceni nahodne cejni 40cm a kaprik bohuzel zase zadny:-(( Ale je tam hezky:-))
Nhitner - Profil | Po 7.7.2008 11:27:52
Dnnes po ránu bezva chytačka.CHytáno na feeder .Napřed šli malí kapříci pak přišel Jelec tloušt asi32cm ahned po něm kapřík 47cm,málo rybářů,bezva voda,krásné ráno.
NVkarel - Profil | Po 7.7.2008 11:02:17
Navečer chvilku na Balince, předbouřková atmosféra. Ovšem rybářské pranostiky znaly asi jenom plotice, ty hodovaly divoce. Nakonec se spletl jeden cejn a škaredý kapr.
Nrybomil - Profil | Po 7.7.2008 10:57:09
PÁ - Večerní vláčka na netradičním místě. Na 3. nához zubatka 65 na tradiční vzor. Asi mě viděl chatař ze vzdálené chaty, bo pak pořád čuměl dalekohledem. Nakonec dovesloval lodí a hodlal se zakotvit tak 15 - 20m pode mnou. Tak mu povídám, jako že je na tý řece málo místa, že vidí jak házím 50m + a nasere se sem. Musel jsem mu to zvopáknout jestě jednou, než pochopil, že se kvůli němu nehodlám sbalit a vodprdelil se jinam. I tak tam voxidoval víc jak hodinu. Samo že už se nelaplo nic, bo nebylo placu pro lov.
SO - Večer na tradičním místě, ale voda šla pořád nahoru, za 1 hod. tak o 50 čísel. Vodáci jezdili jak zjednaný a každá 3. - 5. loď se na kraji tůně udělala, bo obrkameny byly tak 10 - 15cm pod hladinou. Blbě se vláčelo, nic nelovilo, tak po 2 hod. domů.
NPetr Koch | Po 7.7.2008 10:54:52
Tak jsem vyrazil na jednu menší vodu za kamarádem hospodářem užít si pohodový víkend, pívečko, pokec. Kobrou jsem rozkrmil jednu lavičku na 70ti metrech Nomádem a šupnul tam oba pruty. Po deseti minutách první jízda a potom v intervalech cca po 30min nebo i dřív další. Bohužel najeli kapříci menších velikostí. Vytáhli jsme za první den ve dvou asi 40ks. V sobotu jsem přestal krmit a montáže na největší koule dvě pod sebe naházel jednu mimo lavici a druhou podél břehu, páč šli krásně vlny přímo do mělkého břehu. No v noci se mi podařila vytěžit jedna ryba 70cm. Normálně bych ji nefotil a natož samospouští, ale z těch celkových asi 60ti kaprů celkem vyčníval :o)))
No a navíc jsem chtěl zdokumentovat svůj novej účes, příští rok to celkem poletí, ale sem to přijde až tak nejdřív v roce 2012.
NEl Duffus - Profil | Po 7.7.2008 9:43:18
Víkendová výpravička se skorochotí. Bohužel se na místě trochu změnily poměry a tak jsem byl nucen vzít zavděk úplně jiným místem, než na které jsem chtěl a měl ho osahané z minula. Příště lodku sebou a pryč a daleko od ostatních rybářů... Nej rybka 75cm přes sedum kilo, což je vzhledem k okolnostem asi docela slušné, jedna mrška si nedala říci a po chvíli se vyřízla, škoda. Vzhledem k množství kaprů nižších váhových kategorií bylo dost obtížné zachovat nástrahu pro ty větší :-). Chytáno na Bastarda a Massona.
NMatez - Profil | Po 7.7.2008 9:35:41
Večer stráveny na křetínce se moc nepovedl jen jeden kapřík 46 cm a brácha a táta nic, ale v neděli jsme jeli na Žďárnou 1 a chytili sme dohromady asi 10 cejnů 20 - 35 cm - celkem dobrá chytačka.
NKnapík - Profil | Po 7.7.2008 9:26:32
Včera luxusní pivní doplňkové zachytání nad neznámým jezem přineslo na rousnice a hojky ševce, hrouzky, jelce, na rybku jednoho candátka a jako bonus 3 lysáče 45 - 50cm, jejichž zdolávačka na vlačák byla prímovní:-). Všichni si to tam proplouvají dál, úplně na závěr jsem při vytahování 35 let starho proutku od dědy slovil úhoře 57cm a teď jsm ho snědl. Byl luxuskovej, ale mohl bejt větší:-(
NLC - Profil | Po 7.7.2008 9:11:33
Ranni vstavani se vyplatilo, nekolik PP a dva lipanci. Dva potocaci mneli peknou diru v zadech, jednu volavku jsem vyplasil od snidane. A ted do prace.
NJorjo - Profil | Po 7.7.2008 8:00:33
Nedělní chytačka nebyla nijak dobrá. Drbal tam pořád malej potěr a jen pár se nechalo přelstít. Všechno mi vynahradila krásná užovka .
NM-iros - Profil | Po 7.7.2008 7:53:47
Nedělní dopolední vláčka na prýglu dopadla slušně . Za 45 minut vypopáni 4 boleni od 59 do 68 cm .
pokračování
a další
Ngeorge1 - Profil | Po 7.7.2008 7:50:26
Detreux -hloucela1 ja tam byl v patek a skoro to samy 4 sticky a 1 candatek.takze jako obvykle.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
23:04NÚprava chodu woblerů. 10
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:21NATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
19:44NLabe fishing store 18
19:39NStaré Česke rybářské vybavení 392
19:20NŽermanky a bivakovani 4
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













































