Rybí přechod na píseckém jezu bude monitorovat ryby v Otavě

Vash - Profil | St 19.3.2025 9:11:24

MAXXSKATER >> Dobrý, jez u Vrcovic potřebuje opravit 👍 Ale tím přechodem to tam zabijou 😭🤘🤬
A jesliejim to bude trvat stejně jako oprava hráze tak potěš prdel 😫

    Řízek 5,125 - Profil | Út 18.3.2025 19:09:31

    jxr >> od toho Mrk je:-)

      $ - Profil | Út 18.3.2025 9:02:22

      Něco z toho Mužíka mezi lidmi zůstalo...

        jxr - Profil | Út 18.3.2025 8:56:02

        Řízek 5,125 >> Hoši, vy nepotřebujete chodit ani na ryby. Vám se stačí vyblbnout na MRKu ;-)

          Řízek 5,125 - Profil | Út 18.3.2025 8:21:22

          MAXXSKATER >> jo vono bylo včera vlastně dneska:-), takže taky předevčírem:-)

          jj, v poho, je to krásné sportovní zápolení:-))

            MAXXSKATER - Profil | Út 18.3.2025 4:07:23

            Řízek 5,125 >> Trefa - já už předevčírem ... :-) Jinak se neboj, dost často je tahle situace přesně naopak. =)

              Řízek 5,125 - Profil | Út 18.3.2025 0:01:25

              Tohle sem posílal už včera dopoledne.
              To není fair.
              Leda by to kolega max dal včera ještě dřív:-)