MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Diskuse k článku: Každý den je řeka jiná - 1. díl

Diskuse k článku Každý den je řeka jiná - 1. díl

Autor diskuse: Milan Tychler ®20.1.2018

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N kaprus - ® Pá 26.1.2018 19:41:56
U nás je řeka každý den furt stejně vybetonovaná...
N Deawon - ® Po 22.1.2018 8:10:35
Většinou se během roku dostanu na rybníky. Ježíšek přinesl feeder, tak už se nemůžu dočkat té rozmanitosti druhů na řece. Malí háček s červíkem a nikdy nevím co mi může zabrat na Berounce. Přeci jen s feederem to bude jiné chytání
N Attila - ® Ne 21.1.2018 8:34:29
Pěkně se to čte , kor když kouknu z okna , všude sníh a teplota -4 . Řeka je hlavně pořád jiná . Jednou člověk přijde ,vody je málo , přijde jindy je proud jako blázen . Přijde jindy , je to celý zakalený ,jindy se to zase pročistí . Na podzim , když loví rybníky je to hop nebo trop . Potom zase padá listí ze stromů . V létě je to zarostlý jako bylo v článku . Každopádně u řeky si člověk odpočine a mně je třeba i jedno , jestli něco chytnu . Dřív jsem viděl ledňáčka 1x za 10. let , teď každý týden . Není problém vidět bobra nebo ondatru . Ptactvo a rostlinstvo je u řek hrozně bohatý a hlavně člověk přemýšlí , kam až ta řeka teče a jak dlouho tady už teče a v neposlední řadě je na řekách i vidět ,jak se stará člověk o přírodu a řeknu na rovinu , máme co dohánět . Kor na těch menších je migrace ryb kolikrát nemožná a tůně jsou plný a řeky jsou a hlavně potoky jsou kolikrát absolutně neprůchodný .Fotka ze včerejška na říčce .
N čolkař,zloch - ® So 20.1.2018 13:06:19
Opět hezky čtivý článek,ale právě jedna jeho část...Tato řeka je spíše pstruhového či ještě spíš lipanového charakteru. Pro kapry tu rozhodně není potravy nadbytek, ale to jim na síle jak vidět neubírá. Jsou to atleti vysazení pro potěchu místních rybářů…by měla vést k zamyšlení,zda je vhodné vysazování kapra na takovémto úseku.V tomto případě bych uposlechl přísloví:Kapr na vláčku patří do sáčku.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všechny ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNash mikina s kapucí ZT Subterranean Hoody

Za 2.340
Alternativní styl mikiny s kapucí s kamufláží Fractured Nature, zelenou tkaninou na loktech a velkou přední kapsou z voděodolného materiálu, která pojme všechno od iPadu, díky kterému můžete být online až po nějaký ten pytlík boiliesu a prak pro rychlou zakrmovací procházku.

akce, rybareniBatoh se stoličkou Sellior SitBag

Za 420
Multifunkční batoh Sellior ušitý z vysoce odolné látky, jehož součástí je také rozkládací stolička. Batoh se skvěle nosí i při vysoké zátěži a po rozložení stoličky máte vždy své věci ihned po ruce. Praktické řešení na kratší a nenáročné výpravy k vodě. Výška 45cm Sedák 25x27cm

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FISHING STAR &#8211; rybářské centrum FISHING STAR – rybářské centrum

Internetový prodej rybářských potřeb FISHING STAR. S námi si splňte své rybářské sny.