Method feeder nasladko

Diskuse k rybářskému videu Method feeder nasladko

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.11.2017

Jirka.G - Profil | Út 14.11.2017 21:40:08

RK >> ted už si uděláš názor?Když tak zase začni o mejch lécích a pivu

    xDanielS - Profil | Út 14.11.2017 21:07:24

    RK >> Nehoukají proto, ze mají více rozumu než ty. Každou diskuzi o feedru za$ereš svou srkačkou a už to prostě nikoho nezajímá, jen obtěžuje.

      Martin M. - Profil | Út 14.11.2017 20:37:39

      kadlan >> nedokazu. Nevidim v tom dukaz, proc to je tak lepsi.

        Martin M. - Profil | Út 14.11.2017 20:36:02

        RK >> navazec mel delku 10cm, prijde mi to primerene.

          kadlan - Profil | Út 14.11.2017 20:35:34

          Martin M. >> Martin M. - ® Poslat soukromou zprávu.Po 13.11.2017 2:03:42
          RK >> zkousel jsem a je to nesrovnatelne horsi. Byl to i duvod, proc jsem method zacal zkouset, kdyz jsem se s zebrovanym vedle partaka s methodem vubec nechytal.

          Jak jsi to dokážeš vysvětlit??

            kaifo - Profil | Út 14.11.2017 19:51:40

            .....Dakujeme Martin....ako vždy príjemné videjko, ktoré pôsobí ako balzam na dušu rybára....začína to už byť pre nás obyčajných rybárov skoro závislosť, ktorá sa prejaví, keď márne klikám a očakávam, že vyskočí oznámenie o novom pridanom videu od Teba :) hlavne keď sa nestíha chodiť na ryby z rodinných dôvodov :)

              RK - Profil | Út 14.11.2017 17:39:08

              Jirka.G >> jiří, dekuji za ,,názor" Trošku ti pochlebuju s tim názorem.Ale holt s ničim jinym jsem pracovat nemohl. Tak snad příště, mej se

                RK - Profil | Út 14.11.2017 17:35:34

                Lubo >> to už každej ví kámo. Principem to je srkačka. A kdo to neví, tak ten neví nic. Tak, tak.....

                  RK - Profil | Út 14.11.2017 17:33:04

                  Martin M. >> ok, souhlasim s tebou. Mne jenom prekvapilo to method krmitko s delsim návazcem. Tomu moc nerozumim. Ale to je fuk.
                  A já neřikam, že je srkačka lepši než method, nebo naopak. Já říkám, že je to nemlich to samé.
                  To jenom k tomu kolu a běháni, jak jsi pouzil , jako přiklad
                  Měj se fajn...

                    Dědek - Profil | Út 14.11.2017 11:02:26

                    Maxwell >> Mě na řece stačí na půl denní chytání cca. 40 dkg halibut pelet, mixu průměrů 8, 15 a 20 mm. Náklady do 30,-Kč...

                      Fishky - Profil | Út 14.11.2017 8:27:35

                      Willow >> No, ono ruku na srdce, nachytat se dá opravdu na cokoliv, i na obyčejný šrot za 10 kč/kg. Nejdůležitější je, aby tomu člověk věřil, pak to funguje.

                        Maxwell - Profil | Út 14.11.2017 8:00:25

                        Dědek >> minule jsem na řece spotřeboval 1kg, tedy půl pytlíku Maggot Fishmeal a pul litr červů...královsky jsem si zachytal náklady 200kč

                          Dědek - Profil | Po 13.11.2017 18:37:01

                          Willow >> Dej už pokoj se Sonu. Uvědom si, že ty chytáš na stojáku, kde do té své "srkačky" :-), dáš hrstičku. Já chodím na tekoucí do proudu. Víš, kolik by toho drahého krmění musel použít? A to je to, v čem se s tebou na Sonu neshodnu. Na stojku, možná, na krmení na tekoucí, nemám dostatečné finanční krytí :-)))

                            Willow - Profil | Po 13.11.2017 17:00:57

                            Fishky >> Richarde na 99,9%s tebou souhlasím.Jsou drobné nuance kde by jsme mohli vést určitou debatu,ale to jak si vše popsal,jsou stejný názory a vysvětlení které jsem používal ve své diskusi ,,Sonubaits a Cralusso,,:-))))
                            Byl jsem 1000x nepochopen,ale nikdo se neoptal proč jsem tak radikálně opustil Sensas,DB a jiné firmy a vrhl se do Sonubaits krmení,peletek,pelet a trochu do Cralussa kvůli plovkám a různým kombinacím s peletou Sonu pod háčkem.;-))Ono chytat na krmení a komponenty za 10€ balení zavání snobárnou a namyšleností.:-)Přitom to jsou holé kupecké počty a sedlácký rozum.;-)

                              Willow - Profil | Po 13.11.2017 16:36:45

                              Lubo >> Mistr,profesor Csc Srkačka už zase řádí.;-))

                                Martin M. - Profil | Po 13.11.2017 15:06:25

                                RK >> ja nemam silu menit tve nazory. Jen mam takovou zkusenost, ze pokud rybar umi neco vyborne pouzivat, tak prechyta i ostatni, kteri sice maji lepsi nacini a lepsi metody lovu, ale neumeji je vyuzivat naplno. Ty mozna umis vyuzit naplno srkacku, ale jestli je skutecne lepsi nez method feeder, to by se poznalo, az kdyby si vedle tebe sedl neko, kdo skutecne umi method feeder pouzivat. Je to jako rikat, ze behani je rychlejsi nez jizda na kole, protoze ty das stovku pod deset a teta na kole teprve hleda druhou nohou slapatko.

                                  Lubo - Profil | Po 13.11.2017 15:04:30

                                  RK >> ta tvá srkačka, to už je snad za ty roky u tebe diagnoza. Akorát jsem zvědav, co s tebou bude, až opravdu celý svět konečně přesvědčíš, že to method krmítko je srkačka a celý svět to nahlas uzná. To tě pak patrně zabije, jelikož nebudeš mít do čeho píchnout :-)))) Ale všechna čest, ty roky tvého néustupného přesvědčování si zaslouží obdiv :-))))

                                    Knapík - Profil | Po 13.11.2017 14:48:45

                                    RK >> tak nějak, při delším chytání z nich krmení jen teče, zejména částice šrotu jsou velice dobře identifikovatelné.

                                      Fishky - Profil | Po 13.11.2017 14:45:38

                                      RK >> hele na rovinu, taky to nemyslím zle... vy s Bachym jste bráchové?

                                        Jirka.G - Profil | Po 13.11.2017 14:32:12

                                        RK >> kde tady vystřeluje moudra jseš ty a to na vše a že to někdo ani nedočte se nedivím