Method feeder nasladko

Diskuse k rybářskému videu Method feeder nasladko

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.11.2017

NMaxwell - Profil | Čt 16.11.2017 7:43:17

Colasrumem >> běžně používám s klasickou montáží umělou kuku třeba i na 80 cm návazci a cejni se můžou utlouct...

    NColasrumem - Profil | St 15.11.2017 23:10:10

    ToM1977 >> spíš šlo o to, že umělou kuku mi nikdy mimo methodu nic nesebralo, takže věřím, že u methodu nezáleží na tom co je na háčku, ale na tom co je v krmelci.

      NToM1977 - Profil | St 15.11.2017 23:06:40

      Ale diskutujem zase až zítra. Mám na zítra dovolenou, pomlel jsem RR a k tomu jako bonus nějaký kočičí granule :-) a jdu testnout method na Prígl. Teda jeden method, druhej klasický feeder. Tak brou noc...

        NToM1977 - Profil | St 15.11.2017 23:02:50

        Colasrumem >> Martin použil celkem dlouhej návazec, dokonce to leckoho překvapilo. Psal 10cm, což bylo použito i na tomto videu, je to vidět právě ve 3:20, kdy je návarec napnutej v jedné rovině s krmítkem a je možná o půl, jeden cm delší, než krmítko a bužírka nebo co to tam měli. A ta žlutá kulička, kterou použil Martin byla taky koulíz. Martin chytal tak, jak je na tomto videu a sám naznačuješ, že toto není srkačka. Ale jako v pohodě, diskutujme...

          NColasrumem - Profil | St 15.11.2017 22:50:46

          ToM1977 >> jenže srkačka funguje správně jen u krátkých návazců do 10cm, tohle bylo jednou tolik a navíc nějaký koulís na háčku.

            NToM1977 - Profil | St 15.11.2017 22:38:41

            Colasrumem >> neříkám ani tak, ani tak, ale zde v čase 3:20 a před tím to vypadá úplně jinak, než píšeš https://www.youtube.com/watch?v=0GxqxqLKG4w

              Nfheavy - Profil | St 15.11.2017 22:34:08

              Colasrumem >> u RK je to OK ale u tebe ...))

                NColasrumem - Profil | St 15.11.2017 22:27:22

                Rybinoha >> u srkačky je úplně jedno kolik je háčků, ale jde o styl jakým funguje. To, že ji ryba nasrkne při žraní toho co máš v krmelci. Je úplně jedno co dáš na háček, protože se do tlamy dostane neúmyslně při nasátí. Protože pokud se tady vymýšlí kraviny jako neutrálně vyvážené koulís, dvoubarevné s milionem příchutí a pak kapr sežere gumovou kukuřici, je asi někde něco špatně nemyslíš? Nebo myslíš, že se úmyslně láduje něčím tak nestravitelným jako je guma při jeho údajném detailním zkoumání nástrahy?:o) a ano anglická novinka zvaná method feeder je pouze obyčejná srkačka.

                  NRybinoha - Profil | St 15.11.2017 20:12:07

                  RK >> Ahoj, srkačka se říká montáži s více háčky, zkus si to vygůglit v obrázcích je toho mraky.

                    NWillow - Profil | St 15.11.2017 18:07:18

                    Igo. >> Dal bych ti pár fotek těch systémků a systémů.To by člověk občas vrhl,co si homo sapiens,lovec dovolí hodit do vody.!!Neskutečný prasárny.Máš pravdu.!!!!!!

                      NIgo. - Profil | St 15.11.2017 17:39:50

                      RK >> Co má společného s bezpečností srkačka na průběžno? Stejně má 99% jelit max. 20 kmen a 20 kg snůru od srkačky k háčku. Takže kdepak se to asi urve? Šlak aby trefil všechny výrobce kteří tak srkačku vyrábí.

                        NMartin M. - Profil | St 15.11.2017 11:17:29

                        rybičkář >> pouzivam osmickovy uzel, ale muze byt i 2x protazena smycka.

                          Nrybičkář - Profil | St 15.11.2017 11:12:48

                          Martin M. - >> Ahoj, ten uzel pod krmítkem (nebo mezi krmítkem a gumovým stoperem) je dvojitá smyška nebo něco speciálního? Díky.

                            NRK - Profil | St 15.11.2017 10:24:00

                            Jirka.G >> to se nehádám, ale já pivo piju moc rád, nějaké prášky taky sem tam zobnu, tak nevím, proč bych ti to psal.

                              NRK - Profil | St 15.11.2017 10:21:48

                              Fishky >> Já srkačku nechytám už drahno let. Ale bejvávaly doby, to jsi byl ještě malý kluk, to bývalo něco jiného. Feedery nebyly ještě ani v plenkách, koule akorát tam, kde je chlap má mít a pletenka se říkalo domácí housce.
                              A proč se vlastně ptáš ty lišáku?-:)

                                NRK - Profil | St 15.11.2017 10:15:30

                                Martin M. >> To se nehádám v žádném případě. Myslel jsem to tak, že to method krmítko bylo ,,vymyšlené"(obšlehnuté a vytuněné-nástraha v krmení vždy lícem hore) , aby byl krátký návazec a nástraha s háčkem v krmení.
                                Lze samozřejmě chytat s method krmítkem i jinak, proč ne, ale soudím, že už je to v podstatě klasika.
                                Martine já pouze píšu, co si myslím a co mám opravdu za mnoho let prověřené. Dobře a můžu se mýlit.
                                Ale nechápu ty emoce, které to vyvolává.
                                Já nikomu hračku neberu.
                                A nakonec a teď píšu všeobecně. Nemusí se reagovat.
                                Mně když někdo napíše, že jsem vůl a vim hovno, tak mi je to - narovinu-jedno. Vím své. Ale když se někdo pobuřuje, tak to většinou o něčem svědčí. To nebylo na Tebe, ale trošku se mi zase rozjelo péro po papíře.....

                                  NFishky - Profil | St 15.11.2017 10:00:27

                                  RK >> srkačku vážeš na vlasci nebo pletence?

                                    NJirka.G - Profil | St 15.11.2017 9:58:11

                                    RK >> tak máš špatnou pamět

                                      NRK - Profil | St 15.11.2017 9:41:16

                                      xDanielS >> když to nikoho nezajímá a dokonce obtěžuje, tak proč reaguješ.
                                      Takže nebuď jak malá holka a prostě to nečti.
                                      Já prostě říkám, že když dáš 10cm návazec mimo method krmítko a mimo klasické krmítko, tak není žádnej rozdíl.To mám vyzkoušené.
                                      A naposledy, že je method s háčkem a nástrahou v krmení srkačka je pravda. Srkačka nemusí být napevno, ale i naprůběžno-to kdyby ses chtěl vytasit s bezpečností.
                                      A to tady psalo už i v jiných debatách plno lidí. To jenom k tomu houkání.....
                                      A z jiného soudku, ty taky pořád dokola píšeš o miliónech prutů, jejich akcích atd. Pořád do zblbnutí.
                                      No a co? Sem tam třeba zareaguji, napíšu, co si o tom myslím, ale nebudu psát, jako kašpar, že mi to obtěžuje, nebo že zasíráš debatu. Takovej kanón zase nejsem. A hlavně, můžeš si psát, když je to slušně, co chceš.

                                        NRK - Profil | St 15.11.2017 9:28:09

                                        Jirka.G >> já nevím, že bereš nějaké léky a piješ k tomu pivo.
                                        Proč bych to měl psát?