Method feeder nasladko

Diskuse k rybářskému videu Method feeder nasladko

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.11.2017

NWillow - Profil | So 18.11.2017 10:49:37

RK >> Dlouhou třicítku???průběžku =něpanimajem.:-)Háčky Korum xpert 6,8,10 jsou dost ostré,pak ještě používám Korum specimen,velikosti stejné.
Občas ještě Gamakatsu pellet carp 8,10.Návazec max.7cm.!!Proč čekat na jízdu,když na lehké,jemné,vyladěné sestavě vidím záběr a ten sekám.Feeder je aktivní lov,stejně jako plavaná a u té taky sekáš záběr,přitopení splávku.!!Nebo taky čekáš na jízdu s komplet potopeným splávkem???kdy si to ryba napálí o odpor splávku ve vodě(záleží na tvaru)???:-)))

    NWillow - Profil | So 18.11.2017 10:27:52

    P.D. >> 2oz špičku o 30g mf krmítko nepřihneš(na stojáku)asi má špatný popis,záleží na výrobci.To Shimano multi má dvě špičky grafit,jedna má 0,75oz a druhá 1,5oz.

      NRK - Profil | So 18.11.2017 10:24:10

      Willow >> - zkus si zvednout ve vodě 30tku za špičku ostrého háčku.Určitě větší váha krmítka bude lepší, ale zkus si dát method třicítku s krátkým návazcem a pak dlouhou tricitku průběžku na stojáku. A hned uvidíš, co chytá samo....a ten rozdíl.

        NJirka.G - Profil | So 18.11.2017 10:12:46

        MrKos >> a každopádně maximální ostrost háčku

          NWillow - Profil | So 18.11.2017 10:12:03

          MrKos >> Proto jsem to ,viz níže, snad dostatečně vysvětlil.
          S 30g na stojáku a návazec 7cm není samosek.:-)

            NJirka.G - Profil | So 18.11.2017 10:09:09

            MrKos >> všechno potvrzuje praxe

              NMrKos - Profil | So 18.11.2017 10:05:58

              MB >> kolega psal 40g a zarážka nad ním, což by mělo stačit... ovšem máš pravdu, 50g by mohlo problém vyřešit také

              PS: moje teorie říká, že 30g je málo

                NMB - Profil | So 18.11.2017 9:38:27

                MrKos >> a co varianta moc lehké krmítko?

                Osobně jsem to také zažil a stačilo vyměnit krmítko z 30g na 50g a nic jiného jsem nezměnil a ryby se sekaly samy vše ostatní zůstalo stejné......tady tvoje teorie říká co?

                  NRK - Profil | So 18.11.2017 9:31:12

                  MrKos >> už jsem se zase rozepisoval, ale ušetřil jsi mně práci.

                    NMrKos - Profil | So 18.11.2017 9:19:37

                    fheavy >> pokud máš samosek seřízený tak, jak popisuješ a přesto musíš polovinu ryb ještě sekat , tak máš tupej háček, nevhodný model háčku, nevhodnou délku návazce, nevhodný průměr návazce, nevhodnou vzdálenost nástrahy od háčku, nevhodný poměr velikosti nástrahy a háčku, případně několik uvedených nešvarů najednou.

                      NRK - Profil | So 18.11.2017 9:13:02

                      Colasrumem >> přesně a nějaké kontrastní barvičky mu jsou šumák ....

                        NxDanielS - Profil | So 18.11.2017 8:25:44

                        Emilooo >> Já taky!

                          NColasrumem - Profil | So 18.11.2017 5:44:17

                          Rybinoha >> no jasný, on tou hubou protáhne všechno a zbytek vyplivne. To je nakonec jasné.

                            NRybinoha - Profil | Pá 17.11.2017 23:53:29

                            Colasrumem >> No kapr asi neví, že je něco z toho co srká nestravitelné. A zda je to úmyslně nebo ne nakonec ví pouze on, my se můžeme pouze domnívat :-)

                              Nfheavy - Profil | Pá 17.11.2017 23:17:07

                              P.D. >> ja zase nesouhlasim s tebou,minuly tyden jsem mel 40g kosiky jeste zafixovane kousek nad krmitkem gumovym stoperem aminimalne polovinu z cca 50 ryb jsem musel sekat ,a na rece na proudu o tom ani nebudu mluvit,zalezi kde ,kdy,,co a na momentalni situaci rozhodne to neni pravidlo ani to co rikam ja a ani to co tvrdis ty.

                                NP.D. - Profil | Pá 17.11.2017 22:42:18

                                Willow >> nesouhlasim, sam pouzivam jen 30g na spicky od 2 oz a krásně všechno vyšponuju...nic nesekám a krásné jízdy...chytám do 40m s spro BB 330-90g nebo shimano multifeeder 270-330 s odhozovkou 70g

                                  Nfheavy - Profil | Pá 17.11.2017 22:31:08

                                  Willow >> s tim lehkym krmitkem mas naprostou pravdu,na rece je mnohdy i 100g krmelec malo ryba to posune a kolikrat se nepichne ovsem tady mam navazce 50cm a vic takze dle zdejsi teosrie to neni srkacka jelikoz je to daleko od krmitka,to stejny plati i na stojaku jak pises 30g dokaze ryba posunout bez toho aby se pichla musi se poctive hlidat a sekat ,to jsi si vsimlvelice spravne ,ja sem to pri tech blabolech o srkacce nejak nezaregistroval.

                                    NJirka.G - Profil | Pá 17.11.2017 18:47:49

                                    MrKos >> ještě neukázal na co chytá-tímto mu taká děkuji za jeho odpověd-asi je to tajný,a co je tajné je i podezřelé

                                      NEmilooo - Profil | Pá 17.11.2017 18:47:45

                                      MrKos - Já jedu,kdy?kde?-))

                                        NMrKos - Profil | Pá 17.11.2017 18:41:03

                                        Jirka.G >> na ty závody RK s Fiskym bychom se měli zajet podívat. Jako nezávislá porota. Akreditovaná :-)