Method feeder nasladko

Diskuse k rybářskému videu Method feeder nasladko

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.11.2017

aguirre - Profil | Ne 19.11.2017 13:21:12

ToM1977 >>
Tak 10'minut, to musi byt rychlovka. Ja vsetko rozoberam do poslednej bizuterie.

    fheavy - Profil | Ne 19.11.2017 13:18:39

    Colasrumem >> pohodlnejsi to jeto uznavam,ja nejsu zas takovej pumtickar nekdy mam zasrany i daiwy od krmeni ale co se tyce prevozu tak tam to delam bez vyjimky,chvilka nepozornosti pri rozdelavani potme apod.manipulace jsou pro mne riziko poskozeni,takze radeji tim stravim o 10min.dele ,))

      Colasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 13:12:45

      fheavy >> já vozím všechno většinou navázaný...je to o pohodlí

        milans14 - Profil | Ne 19.11.2017 12:22:11

        ToM1977 >> Tak je fakt, že method je navázaný za chvilku...

          fheavy - Profil | Ne 19.11.2017 12:21:16

          Colasrumem >> dvoudily vezu navazany,trojdily nikdy,nesnesl bych aby treba u tournamentu se dily opiraly o sebe brrrr,vrchni dva dily v obalu a spodni s navijakem vedle nich ve futralu,navazce mam nadelany)))

            ToM1977 - Profil | Ne 19.11.2017 12:16:37

            milans14 >> musíš to odhadnout, aby to nebylo moc našponovaný a nebo nedošponovaný. Ale jak píšu, dělám to tak pořád a vždy v poho. Zkus, uvidíš ;-) Na druhou stranu method je navázanej za 2 minuty... Spíš, že musíš buď protahovat očky nebo to nějak fixovat volnej vlasec.

              milans14 - Profil | Ne 19.11.2017 12:12:58

              ToM1977 >> No já to také tak dělal, ale jak jsem viděl jak se ta špička ohýbá tak jsem si netroufl to takto zagumičkovat a raději stříhnul..

                ToM1977 - Profil | Ne 19.11.2017 12:10:44

                milans14 >> nechavam navazany. Pokládám, zahaknu do ocka, vysponuju a vrsky zagumickupu. Pak sup do futralu.

                  Colasrumem - Profil | Ne 19.11.2017 11:49:43

                  aguirre >> namichej krmeni doma a chytas taky za 5 min.

                    milans14 - Profil | Ne 19.11.2017 11:49:20

                    Zdravím, chci se zeptat - method montáže vážete pokaždé u vody, nebo je necháváte navázené ? Já to zatím pokaždé stříhám, nějak se mi to s tím těžkým krmítkem nedaří skládat...Díky.

                      ToM1977 - Profil | Ne 19.11.2017 11:45:21

                      aguirre >> první, co udělám, když přijdu na flek je, že si zapíšu docházku, pak rozdělám futro, potom si rozdělám židličku a rozdělám prut s navázaným methodem. Bouchnu do toho futro, pod hák kuku a už to sviští na místo určení, tj. cca za 10 minut. S klasickým fedderem to je za dalších ještě 10-15 minut, než letí první plnej krmelec pro úvodní zákrm.

                        aguirre - Profil | Ne 19.11.2017 11:41:46

                        Ako dlho vam trva, kym vsetko pri vode pripravite, od prichodu k vode po prve ostre nahodenie? Ja som nervozny, ak este po pol hodine nechytam. Kaprari vybalia teleskopy a o 5 minut chytaju...

                          RK - Profil | So 18.11.2017 19:23:39

                          Varada >> jo, jakákoliv montáž může být prut do vody. Ale pak jsou takové, které jsou k tomu stvořené....

                            Varada - Profil | So 18.11.2017 18:56:25

                            Ohledně té váhy krmítka,je to jak kdy,já chytal na zrnko kukuřice,jediná zátěž byly dva tři bročky (cca 4 gramy dohromady) ,1/4 oz špička a když zabral kapr,prut šel do vody.Násaďáci někdy žerou tak,že mi prut letí do vody i při plavačce když nedávam pozor...,samozřejmě ostrej háček je základ.....
                            Jinak co se methodu týče,předevčírem jsem byl na stojáku,na jeden prut průběžka s klasickym košíkem 45 gr a kukuřice na háčku (návazec 34cm),,na druhym metod krmítko s miniboilim,návazec 8cm,krmítková směs nějaká obyčejná tmavá do obou krmítek stejná,na method 5 ryb(3x kapřík,2x cejn),na průběžku žádná,ani pořádnej záběr.....

                              fheavy - Profil | So 18.11.2017 15:43:48

                              MrKos >> joi kdyz si nevemes/zapomenes/ vetsi kosik nez 40g tak holt chytas i treba nevhodne v danou chvily

                                fheavy - Profil | So 18.11.2017 15:41:51

                                P.D. >> no nemam zadnou 2oz spicku/ a to mam feeder prutu vic nez je zdravo/
                                pres kterou bych dosponoval 30g method krmitko,to pouzivam akorat na winklepickeru ale s kmenem J-Braid 0,06-8.a s jinou spickou,

                                  fheavy - Profil | So 18.11.2017 15:38:09

                                  MrKos >> no presto ze mam vsechno nevhodny tak jsem chvilama nestihak vytahovat ryby tak jsem se musel omezit na jednu udicu,a jestli se ryba sekne sama nebo ja to je druha vec ,dulezitej je vysledek a s tim su spokojeny)))

                                    P.D. - Profil | So 18.11.2017 13:24:07

                                    Willow >> to shimo je řada bx a melo 3 spicky... nejtvrdsi je 2oz

                                      P.D. - Profil | So 18.11.2017 13:18:31

                                      fheavy >> ...asi máme každý jinou zkušenost, ale na 30g korum method krmitko na stojaku priohnu i spro BB signature 330 😉

                                        RK - Profil | So 18.11.2017 11:22:01

                                        Willow >> jasně to máš pravdu, ale to co vidíš u methodu s krátkým návazcem, je buď jízda, nebo předzvěst jízdy. A zase, může se stát, že ne úplně vždycky. Ale rozhodně častěji, než u dlouhé průběžky.