Method feeder nasladko

Diskuse k rybářskému videu Method feeder nasladko

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.11.2017

NDědek - Profil | Čt 16.11.2017 22:57:57

Plžík >> sakra, to tam taky psali? Jsem to přehlédl... :-)))
Holt, je to carp specialist...

    NPlžík - Profil | Čt 16.11.2017 22:56:11

    Dědek >> A ještě ho do toho podběráku přiláká, takže můžeš pruty zahodit.:-)

      NDědek - Profil | Čt 16.11.2017 22:52:48

      fheavy >> jak to jako myslíš? Nechápu, co tím chceš říct? :-)))

        Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 22:51:48

        Dědek >> ty chces byt taky neoblibenej ???))))

          NDědek - Profil | Čt 16.11.2017 22:50:46

          Plžík >> se nesměj, četl si pořádně, co ten podběrák všechno umí?
          V nové verzi, která bude na trh dodána v dohledné době, jej už vůbec nemusíš držet v ruce. Zdolávaného kapra, si díky zabudovaným senzorům, dokáže zachytit do síťky úplně sám :-)))

            NPlžík - Profil | Čt 16.11.2017 22:46:47

            Dědek >> Tak ten je opravdu za lidovku.:-)))

              NDědek - Profil | Čt 16.11.2017 22:03:28

              Furt se tady hádáte o blbostech, a přitom vám uteklo, že pán Nikl (carp specialist), velký přítel kaprařiny (rozuměj ryb), vrtulníků a našeho rybářského zachránce pana JV, dává na trh konečně pořádný podběrák za rozumnou (rozuměj velmi lidovou) cenu, který každý správný kapr lovec, ať chytající na srkačku, či koulís, prostě musí mít. Jste fakt zabedněnci, se vám divím.

                NPimbo - Profil | Čt 16.11.2017 21:52:52

                Fishky >> zavodit s nim muzes, ale nesmis pouzivat navnadu na hacku :-))))

                  NFishky - Profil | Čt 16.11.2017 21:14:34

                  RK >> kroutís se. Tady nikdo nezpochybňuje co je method, všichni to ví moc dobře. Jde o to, že jsi psal, že srkacka funguje stejně dobře jako method a že na háček můžeš dát cokoliv. A rozvadel tu teorie jak co chyta. No a to je oc tu běží, že method je úspěšnější. Děláš ze sebe vseznalka, a když tě pozvu na závody na neutrální vodu s velmi volnými pravidli, kde bys mohl sva tvrzení dokazat (Hadina neni moje voda, mam to do Humpolce asi 160 km, tak mi napíšeš, že mám prijet k vám, že muzu chytat na brčko a ze nesmím krmit. Hele a háček můžu používat, nebo jen suchý zip? Rad bych tvou teorii viděl v praxi na velkych závodech s konkurencí a cenami, kde všichni budou mít motivaci snažit se a vyhrát. Žádné gulasovky na hektarovem kacáku s brckem. Tak na rovinu klidne řekni, že neobstojís v praxi a byl by to pro tebe jen vyhozený čas, love a ještě bys byl za trubku. Já dal ferovou nabídku, ty mi dáváš podmínky jak mam chytat, což není férovy přístup ani omylem. Zvol si prestižní velké závody a jedem.

                    Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 21:03:57

                    Colasrumem >> ja vim co to je za princip,neni treba vysvetlovani,jo a kdyz je to o 5cm dal tak uz to asi neni srkacka ty voe nechme toho to je o nicem,

                      NColasrumem - Profil | Čt 16.11.2017 20:42:18

                      fheavy >> srkačka je od slova srkat, ne od počtu návazců nebo čehokoliv jiného. To znamená, že jde o princip, jakým funguje a je naprosto jedno zda jde o krmítko placaté, kulaté, hranaté nebo jakékoliv jiné. Krátký návazec v bezprostřední blízkosti krmítka je prostě srkačka.

                        Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 20:32:07

                        RK >> ja nerikam ze ses vul,akorat mam vyhrady vuci slovu srkacka,vzdy si pod tim predstavim vola ktery ma 25ku kmen a na tom krmelec s prikurtovanym navazcem s pletenky ktera ma samozrejmne vetsi pevnost nez ten kmen a na konci poradnej hak jak na uzeni makrel,takovy lidi u nas na revirech potkavam bezne,zamrzli ve vyvoji pred 50lety a jeste se to snazi obhajivat a nejhorsi poucovat a to ja proste nedavam,vim ze na tohle nechytas ale zkus to nazyvat nejak jinak presto ze princip je podonbnej,a milerad si z tebou budu psat))

                          NRK - Profil | Čt 16.11.2017 20:19:46

                          fheavy >> no jo Karle, ale to právě není pravda.Srkačka je princip.Je mi to líto, ale je to tak. Ta zhovadilost na obrázku, je opravdu zhovadilost, ale method je to samé principem, ale není to zhovadilost, pouze velmi jednoduché chytání, které někomu vyhovuje.A stejně tak se dá chytat s jiným krmítkem, aby to nebyla zhovadilost, ale fungovalo to taky stejně.
                          Je fakt zvláštní, že si někdo může myslet, že když bude úplně všechno stejné, jenom krmítko(tedy nosič krmení) jiné, že je vlastně všechno jinak.....

                          Karle já jsem prostě vůl, tak mě prosím toleruj😀

                            Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 20:12:59

                            Dědek >> nestihas (((

                              NDědek - Profil | Čt 16.11.2017 20:09:35

                              fheavy >> nečteš, nevíš... :-)

                                Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 20:08:44

                                Dědek >> co delas v kaprarine ?,)

                                  NDědek - Profil | Čt 16.11.2017 20:03:39

                                  už se na to tady vyprdněte, začíná to být nuda, a mazejte mi poradit do linku Kaprařina :-)))

                                    Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 20:01:47

                                    RK >> Roberte to co tady pises zes zkozsel apod. to uz sem davno zapomnel,myslim ze nejses jedinej,ja zadnej svatej gral nehledam obcas pouze zmenu,neksdy k dobrymu anekdy k horsimu,kdyz mne nekdo rekne srkacka tak za to povazuju ne zadnej pribcip ale tu zhovadilost co ma na fotce Jirka ,vse ostatni beru tak ze ze je to castecne fixovane a ryba ma moznost uniku ,to je pro mne podstat veci ,za poslednich 44let co chytam ryby jsem asi zustal v 1 tride a tys uz asi vyzkousel vsechno ,tohle tady muzes psat mladejm klukum ja uz to nežeru ani ředěny ty dedku jeden )))

                                      NFishky - Profil | Čt 16.11.2017 19:55:23

                                      RK >> notak kolik teda :)