Method feeder nasladko

Diskuse k rybářskému videu Method feeder nasladko

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.11.2017

NRK - Profil | Čt 16.11.2017 19:52:46

Fishky >> Richarde, ale tady nepůjde o závody. Tady nahodiš libovolnou montáž. A nic víc.Chapeš to už.Nejake rakety, zakrmování a ostatni voloviny si budeš muset nechat zajít.Tady Ti nepomůže hodně krmení.Půjde striktně ó montáž. To znamená nahoď, co chceš a čekej. Montáž proti montáži, tak, jak si to holka přála.A já se na to těším.

    NRK - Profil | Čt 16.11.2017 19:45:20

    MrKos >> kámo, zrovna s tebou souhlasím takřka ve všem, ale i ty jsi opakovaně napsal, že klasický method je to, co ve skutečnosti je. Tedy hokejka😀. A kaprařské únikové montáže jsme myslím okomentovali oba dva stejně.Respektive, ty jsi ještě méně schovivavy. Já pro trest smrti nejsem😀

      NToM1977 - Profil | Čt 16.11.2017 19:40:20

      No mě to video dalo to, že mi zbylo asi kilo a půl RR a H pelet, ty jsem pomlel a dnes jsem z něj měl luxus futro do methodu a pár rybišek se na břeh podívalo. Že Milášku :-) Navíc faktem je, že futro, kterým jsem měl rozkrmenej flek na klasiku na method skoro nefachčilo. Dnes jsem to měl takto. Jednou mi to jelo i na navlhčenou strouhanku. A taky jsem zjistil, že žlutá je dobrá...

        NRK - Profil | Čt 16.11.2017 19:37:47

        Dědek >> Jardo jasně.Je to o hovně. Ale principy v rybařině jsou dané. A Fishkym mele o něčem, o čem nemá ani ánunk. Já můžu bejt vůl a nemit pravdu, ale já to všechno zkoušel, chytal, testoval.Roky a roky. Fishky pouze píše, protože je, jak kdysi napsal jeden moudrý zde na Mrku, pouze pouťový vypravěč a nabíječ vzduchovek. Dyk Von ani nechytá feeder, natož method a starou dobrou skačku neviděl ani z rychlíku na Ukrajině. Když mě pošle do prdele takovej Marmyš, nebo třeba Mrkos, tak se zapřu a dám do toho invenci.Prostě poznáš, kdo je pouze nabíječ vzduchovek....😀

          NMB - Profil | Čt 16.11.2017 19:37:01

          Fishky >> ty neumíš střílet z luku ?

            NMB - Profil | Čt 16.11.2017 19:34:44

            Fishky >> neser kécko....navázal jsem sám....sám i nahazoval....jen jsi krmil páč dva najednou nemohli....a navíc moje krmení nám to tam zachránilo :)

            A v Luži jsem tě i ukrmil :) a k tomu nachodil o 10km s rybama víc než ty ....fešáku :)

              NFishky - Profil | Čt 16.11.2017 19:31:12

              RK >> je super, že z toho máš takovou legraci :) hele kolik jsi vyhrál závodu? Stačí přibližně...ze si tak věříš:-)

                NRK - Profil | Čt 16.11.2017 19:24:19

                fheavy >> tak jo.Já tomu krmení zas tolik nedám. Protože je to hledani věčného grálu. nakonec těch videí a debat bylo už tolik a vlastně jak je vidět pořád hledáš inspiraci. A takhle i umřeš.Když se to bere jako hra, tak proč ne. Ale pak nepasuje to slovo konstruktivní.

                  NJirka.G - Profil | Čt 16.11.2017 19:23:38

                  RK >> jáasi vím oč jde mámto také ale ted to nenajdu je tam částečně zaklipovanej obratlík takže úikový akorát není placatý

                    NDědek - Profil | Čt 16.11.2017 19:21:22

                    RK >> No, já se do toho nepletu, jen bych chtěl u toho závodu sedět v první řadě :-).
                    Já mám také občas sebevědomí vyšší, než je reálné, ale tak jako vy dva jste přesvědčení o tom, že porazíte toho druhého svou metodou, tak na takové sebevědomí opravdu nemám.
                    Ať u tohoto vyprovokovaného závodu vyhraje kdokoliv z vás, jakou to bude mít vypovídající hodnotu o tom, čí metoda je úspěšnější, tedy kromě tohoto jediného dne?
                    Kolik těchhle mačů, by se muselo odehrat a za kolika rozdílných podmínek a na kolika rozdílných vodách, aby to vůbec nějakou vypovídající hodnotu mělo?
                    No a dejme tomu, že by vyhrál Richard, kdyby tam byl místo tebe někdo jiný, vyhrál by Richard taky, či obráceně?
                    Je tolik neznámých a tolik proměnných, že já bych do takového sporu prostě nešel :-)
                    Na to je mé ego moc malinké :-)))

                      NToM1977 - Profil | Čt 16.11.2017 19:20:05

                      RK >> Určitě znáš film Dědictví, aneb kurvahoši gutentag ;-) Bohuš se tam Irénky ptal: " Já sa ptám proč?!?" A já se taky ptám proč? Proč nám to děláš? :-D

                        NRK - Profil | Čt 16.11.2017 19:15:18

                        Jirka.G >> to bych do vody taky nikdy nepustil.....

                          Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 19:14:03

                          RK >> mne zajimal ten carpix ktery jsem drive pouzival ale nikdy ne v takove koncentraci ,potom ty red fishky ktery chytam taky akorat jsem je nikdy nepouzil pomlety samotny ,proste neco jsem si z toho vybral ne ze bych to neznal ale trochu jinak.nejaky hacky a navazce mne nezajimaji toho mam za sebou mraky,ale s krmenim se da vzdy neco vymyslet jinyho,mne to proste castecne inspirovalo takze pro mne konstruktivni,co bys chtel slyset vic,nikdo z nas nezna nebo nepouziva vsechno,takze proc ne kdyz to funguje.

                            NJirka.G - Profil | Čt 16.11.2017 19:13:47

                            RK >> nafot někdy na co vlastně chytáš začínám v tom mít zmatek ten druhej snímek to snad není.sice to mám ale nikdy bych to do vody neposlal

                              NRK - Profil | Čt 16.11.2017 19:11:40

                              Dědek >> ale no tak, na to, abys měl nad Fishkym, nemusíš mít ego žádný. No uvidíme jestli přistoupí na nějakou tu řeku bez krmných kampaní....

                                NRK - Profil | Čt 16.11.2017 19:07:57

                                fheavy >> Karle,method na sladko,příště bude na slano.
                                A pak se bude míchat rybička, neblbni ty kluku

                                  Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 19:07:32

                                  Dědek >> ty voe to je srkačkova fantasmagorie ,ze sem neco psal ,to je jako kdyz natahnes flasinet )))

                                    NRK - Profil | Čt 16.11.2017 19:06:18

                                    Fishky >> tož hej, za stejných podmínek, jak jsem psal, zbytek v SZ....

                                      NDědek - Profil | Čt 16.11.2017 19:04:48

                                      Lubo >> ano velká zbytnělá ega :-)

                                        NRK - Profil | Čt 16.11.2017 19:04:13

                                        ToM1977 >> Tome, přísahám na co si vzpomeneš.Jde pouze , o to, že method je srkačka, jak vyšitá. Jenom to krmítko je placatý. Důvody jsou jasný.A už na záběrech musí být každému jasný, že se děje
                                        něco jiného, než při chytání s klasikou.....