Method feeder nasladko

Diskuse k rybářskému videu Method feeder nasladko

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.11.2017

NLubo - Profil | Čt 16.11.2017 19:02:56

Dědek >> dvě velká tvrdohlavá ega si budo přemeřovat pindíky :-))))

    Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 19:02:12

    RK >> konstruktivni pro mne bylo to o tom krmeni,koncove montaze prizpusobuju podle svyho dle vody ,mista a cilove ryby,))

      NFishky - Profil | Čt 16.11.2017 18:59:37

      RK >> o čem to bozinku píšeš? Rad bych závody v lovu kapru, kde ideálně předvedes tu srkacku. Žádná bolonka, matchka, kulove plovatko nebo střelba lukem :-/

        NRK - Profil | Čt 16.11.2017 18:56:52

        Fishky >> jo a můžeš chytat na boloňku ,mačku,,anglána nebo s pevnym, srkacku, nebo method.Vem si mušák, pro sichr. Jenom tu kaprařinu bych nedal, zas tolik času nebude....

          NDědek - Profil | Čt 16.11.2017 18:55:49

          Fishky >> Sakra, tak na ten závod vás dvou kohoutů, bych se i rád přijel podívat, abych vás viděl na vlastní oči :-)))

            NToM1977 - Profil | Čt 16.11.2017 18:52:49

            RK >> RK - 16.11.2017 18:15:58 >> Vím, že jedna vlaštovka jaro nedělá, nicméně dnešní moje reálná zkušenost potvrzuje, že to někdy, někde funguje a někdy, někde ne. Ikdyž jsem udělal to, co jsi psal, tj. do method krmelce futro a na háček nic, tak mi to nebralo, ačkoliv před tím mi to s nástrahou na háčku bralo. Ale to je úplně jedno, fakt to nechci probírat. Mě by upřímně, bez nějakýho provokování zajímalo, co tím sleduješ? Ale jako fakt mě to zajímá, protože já potřebuju mít vše tak nějak logicky a fakt by mi to pomohlo tě pochopit. Vím, že mi do toho nic není, ale stejně. ;-) Já bych chápal, kdyby byla "srkačka" zakázaná nebo bych chápal, kdyby se její zákaz zvažoval. V tom případě by mi bylo jasný, že obhajuješ svůj pohled na věc a na základě něho bys argumentoval, že method je srkačka a měl by být taky zakázanej. Ale tak, jak to pořád píšeš, to fakt nechápu. Přece ti nemůže jít jen o to, aby všichni řekli, ano, máš pravdu, method je srkačka ;-) Takovej nízkej a egoistickej důvod u tebe fakt neberu :-D
            Ne chlape, jak jsme si jednou psali, nejsme malý holky, nepíšeme si nic sprostýho, já tě vždy bral a beru, v plavce jsi mi hodněkrát dobře poradil, takže respekt, fakt to nepíšu jako provokačku.

              NFishky - Profil | Čt 16.11.2017 18:49:03

              RK >> to neni problem, ja bych jen rad stejne podminky zavodu pro oba, tedy závody kde budeme moci sedět vedle sebe. Jestli to je stojak nebo reka mi je fuk... Jestli je to známá či neznámá voda neresim, nevyhrajes ani na jedné. Takže?

                NRK - Profil | Čt 16.11.2017 18:48:20

                Jirka.G >> u nás to bere na Vranské přehradě.Na největších hloubkách. 12-16m. Method se mi moc neosvědčil, bo udělat směs, aby to vydržela a správně pracovala není jednoduché. A za další, čím víc se do krmítka narve, tím je větší šance, že to na těch podvodních pláních něco zastaví.No a víš, která montáž to zvládne viď😀

                  NFishky - Profil | Čt 16.11.2017 18:44:02

                  MB >> ano, když přivezu krmení, zakrmim, navážu, připravím a nejlépe Ti to i nahodim, tak ho vytahnes abych ho mohl podebrat :-D

                    NRK - Profil | Čt 16.11.2017 18:40:18

                    Fishky >> Mám taky návrh. Přijeď ty k nám. Je to v květnu, propozice zašlu. A nebo pojeď na pro oba neznámou vodu , to by bylo fér..A nejlepší na řeku. Ta ukáže.

                      NRK - Profil | Čt 16.11.2017 18:36:00

                      fheavy >> ale v pohodě, já jenom, že tě to tak vzalo. Radši už to fakt nečti.Já si říct nedám, ale nechci, abys měl špatnou náladu jenom kvůli mně.Hraji to napsal dobře, nečti mne. 😀Za to ti to nestojí.Jinak napíšeš, že děkuješ Martinovi za konstruktivní video.To video je hezký, moc pěkně se na to kouká, ale prostě má krmelec a na háčku něco. To je normální rybaření.Jinak to ani nejde.Něco konstruktivního jsi tam našel? Napiš mi co? To není neúcta, nebo klackovitost, ale fakt nevím, co je na tom konstruktivního. Konstruktivní by bylo vysvětlit, proč se ten method vlastně ,,vymyslel" Proč funguje jinak, než dlouhá průběžka, proč se to někdy rve do krmení, stejne , jako se to rve do srkajdy. Proč se dlouhem návazci mimo krmítko udajně chová montáž jinak u method krmítka oproti normálnímu. To je konstruktivní. Sorry, ale to si prostě myslím.

                        NFishky - Profil | Čt 16.11.2017 18:33:30

                        RK >> takže pojedeš? Mlceni je souhlas? Dáme přátelský match? :-)

                          NRK - Profil | Čt 16.11.2017 18:15:58

                          ToM1977 >> Tome, dej na háček cokoli.Jde ó to, že když to ryba nasává, tak je dobré, aby se ten ,,"podtlak" měl ó co opřít.Proto se tam dávají molitanový kulička, foukačky atd. A za další, jedná vlaštovka jaro nedělá....

                            Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 18:14:15

                            RK >> no ahoj,kdybys furt nepsal o te srkacce tak bych proti tobe nerekl ani popel,jinak jsem nic sprostyho na tvou adresu taky nenapsal a pripustil sem ze mas nekdy i pravdu akorat ta srkacka je slovo tobe vlastni,nic jinyho mne nevadi)))

                              NJirka.G - Profil | Čt 16.11.2017 18:11:36

                              RK >> řekni radši jestli to ještě někde bere-u nás ledárna 4 stupně voda

                                NRK - Profil | Čt 16.11.2017 18:08:06

                                milans14 >> ale video je moc pěkný a to jsem i napsal.No a potom konkrétně a slušně nápišu, co si myslím.Já si nemůzu pomoct, ale na mě působíono jako pindání dotazy, jakej ze je uzel, nebo co je to za silon.Pořad dokola.

                                  NRK - Profil | Čt 16.11.2017 18:03:23

                                  fheavy >> Karle ahoj.Dan se do mne opřel a já napsal, co jsem napsal.Že když je to slušně může si o prutech psát ,co chce. Že když je debata s feederem na kapry, tak mne taky nebaví furt dokola číst o akcích prutů.Ale je to můj problém. Taky mám možnost to nečíst. Přečti si to prosím znovu. Všimni si, ze tady někteří lidi píší to samé, co já. A nejsem tu sprostej, argumentuju. To se přece očekává.
                                  Nevím, že se tak čílíš, vždyť o nic nejde. Opravdu o nic. Já jsem pouze presvedčenej o svoji pravdě. Tak mě nechte blábolit a když nikdo nebude reagovat, tak mě to přestane bavit.Já se znám.....-:)

                                    NMB - Profil | Čt 16.11.2017 17:57:19

                                    Fishky >> nech toho závodníku :)

                                    Už nejsi ve formě :) tebe dnes přechytá kde jaký vláčkař co v noci spí a nechává ti prostor aby ten rozdíl nebyl tak propastný :)

                                      Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 17:55:27

                                      Fishky >> Howgh )))

                                        NFishky - Profil | Čt 16.11.2017 17:44:26

                                        RK >> no vidíš to, jsem vlastne kecka, jen takový teoretik :-) takze se mnou pojedes na zavody a ukážeš mi to? Jestli jen pulka z toho co pises je pravda, tak bude radost te sledovat v realu :-)