Method feeder nasladko

Diskuse k rybářskému videu Method feeder nasladko

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 9.11.2017

Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 17:22:48

MrKos >> nedrazdi ho ))))

    NMrKos - Profil | Čt 16.11.2017 16:50:01

    RK >> se mi trochu zda, ze spojujes srkacku se samosekem a přitom je to každé něco trochu jiného. Měl by jsi to rozdělit na tři kategorie:
    Klasika
    Srkacka
    Samosek

    A jinak pokračuj. Rád se necham poučit a dobře se to čte :-)

      NToM1977 - Profil | Čt 16.11.2017 16:24:53

      RK >> a teď jsem začal na hacek dávat na stranu a začaly za to zase tahat.

        Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 16:15:31

        Dědek >> ja se taky nechcu hadat,ale kdyz ti to nekdo vali do palice uz nekolik let tak to jednou za cas vyvrcholi,u tebe mne to vubec nevadi vpoho))

          NDědek - Profil | Čt 16.11.2017 16:11:15

          fheavy >> - 16.11.2017 16:06:27 >>
          já to chápu. Já se do těchto hádek, odmítám zapojovat...Nepříjde mi to k nikomu fér, se takhle hnusně hádat, ať je to kvůli čemu chce. Ale nikomu v hádkách nebráním, a ani nemám jak.
          Já jsem si na tu svou srkačku z Luhaček jen vzpoměl a uvedomil jsem si, že je to stejné, jen s jiným krmítkem, než měl ve videu Martin. Nic ví, nic míň :-)))

            Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 16:10:33

            milans14 >> ok,ja uz radeji nebudu tady nebudu nic psat ,nebo se to tady zvrhne)))

              Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 16:06:27

              Dědek >> dedku o to tady vubec nejde jak se to nazyva ale kdo to napise ??
              doufam ze to chapes...
              Edit: ta montaz je typicky feedrova :) ,obcas ju pouzivam v parezech ,dura method jsou drahy)))

                Nmilans14 - Profil | Čt 16.11.2017 16:03:35

                Dědek >> Amen :))

                  Nmilans14 - Profil | Čt 16.11.2017 16:03:11

                  fheavy >> Ahoj Karle, Ty se mě neomlouvej vůbec za nic, můj příspěvek byl veden jinam...

                    NDědek - Profil | Čt 16.11.2017 15:59:41

                    Je to srkačka? Není to srkačka? Kdybych tam měl method feederové krmítko, byla by to stejná sestava, jako má Martin ve videu.
                    Byla to nejúspěšnější sestava v Luhačovicích, nachytala denně hrubo přes třicet kaprů...
                    No a je mi jedno, jak to kdo nazývá. Mě funguje a jsem s ní spokojený.

                      Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 15:59:14

                      milans14 >> milane promin ale mojetrpelivost je omezena,ztim se omlouvam tobe i jinym za blaboly mimo tema diskuze .

                        NToM1977 - Profil | Čt 16.11.2017 15:57:34

                        RK >> princip, na kterým to facha chapu. Nicméně, jak jsem psal, sedim na Priglu, mám rozkrmeny misto klasikou. Začal jsem se věnovat víc i tomu methodu a hazu to cca 3m bokem, prehazuju po 15m. Začal jsem tahat ryby i na nej. Poslední 3 nahozy s prázdným hakem zabodlym ve futru a zatím teda nic... Na klasiku teď tento šupík. Takže moje praktická zkušenost je jiná. Nekomu to funguje, někomu ne, takže úplně na 100% se říct tak, ani tak nedá...

                          Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 15:55:11

                          hraji >> podivej v mnoha vecech stebou souhlasim ,kdyz nekdo obcas napise o srkacce tak to ani nejak nevnimam,ale kolega RK to pise neustale a z kluku ktery znam neznam nikoho komu se tohle libi to neni jen muj nazor,akorat tady ted nejsou,ja si trufnu rict ze to je nazor vetsiny kluku s kteryma si piseme v diskuzich o feederu.,uz na to ani nereaguji ,ja jsem si chtel neco precist a dodivat se na video a zase sem narazil na srkacku s nazvem RK ,tak uz mne to trochu nadzvedlo ,tady uz nejde o tom co kolega pise ale jak to pise ,neustale se opakujici to stejne to umori i vola ,sorry ale nemuzu jinak))

                            Nhraji - Profil | Čt 16.11.2017 15:46:23

                            fheavy >> nikdy jsem nenapsal, že sem nesmíš psát, to jen abychom si rozuměli, protože jsi začal velmi špatně. Napsal jsem, že nemáš právo zakazovat jinému. Stejně jako můžeš psát ty, může psát RK a kdokoliv jiný.
                            To, že se ti to nelíbí, nedává ti právo upírat jemu ani komukoliv jinému možnost sem psát.

                              Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 15:45:37

                              Martin M. - >> mimochodem chcu pochvalit za pekne a konstruktivni video,))
                              promin ty komentare kvuli RK ale uz sem to nevydrzel)))

                                NPredy75 - Profil | Čt 16.11.2017 15:41:40

                                Moc krásné video Martine, hned mám lepší náladu když to vidím.
                                Jen mám jedno přání, mohlo by také někdy být video o dravcích na feeder.
                                Dík a měj se krásně.

                                Predy

                                  Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 15:40:52

                                  hraji >> ja muzu psat to co uznam za vhodny a promin ale tebe se na to ptat nebudu nejses muj vedouci krouzku ani zadnej nadrizenej,ja nikomu nic nezakazuju
                                  stacilo by udelat anketu koho zajima srkacka v podanimkolegy RK ANO-NE a videl bys jak by to dopadlo tady nejde o zakazovani ale neunavne a neustale poukazovani na to ze vse je srkacka a to uz nejak nedavam a nejen ja nasel bych tady asi hodne priznivcu ,ale hrotit to dal neminim cus)))

                                    Nmilans14 - Profil | Čt 16.11.2017 15:26:11

                                    Myslel jsem, že ani nebudu reagovat, ale fakt už je to k.... jak o červené punčoše. Furt samá "srkačka" . Vy tady někteří budete furt blbě pindat v té diskusi po videem MM až se na ty videa Martin v....
                                    Jestli má někdo potřebu furt o tom pindat a rozebírat tak ať si založí vlastní diskusi na téma "srkačka" a pindá si tam. Nazdar.

                                      Nhraji - Profil | Čt 16.11.2017 15:22:01

                                      fheavy >> nikdo tě nenutí to číst, ale zakazovat někomu psát, v diskuzi, kterou nezaložils, nemoderuješ, to je za čárou. Pořád píše k tématu. Neděje se zde nic jiného, než co se děje v jiných diskuzích.

                                        Naguirre - Profil | Čt 16.11.2017 15:18:54

                                        RK >>
                                        Pls, definuj srkacku. Strucne a kratko. Dakujem.